AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TERCİHLER ÖNCESİ TANITIM ATAĞINA GEÇTİ
Tarih: 24.7.2018 18:04:14

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, üniversiteyi öncelikle İç Anadolu Bölgesi sonra Türkiye ardından da tüm Dünya´ya tanıtmak için şehir şehir gezerek stant açmaya başladı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi dün Kırıkkale´de Podyum Alışveriş Merkezinde tanıtım standı açarak üniversiteyi Kırıkkalelilerle buluşturdu.

 

YÜZDE 450 ORANDA BÜYÜME SAĞLANDI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya üniversitenin tanıtım standını yerinde ziyaret ederek Ahi Evran Üniversitesinin gelişim süreci ile ilgili bilgiler verdi. Göreve geldiği günden bu yana söz verdiği projeleri art arda hayata geçiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, planlanan projeleri tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin hızla büyüdüğünü söyledi. Üniversitenin 30 yıllık ihtiyacını fiziki imkanların tamamlanarak yüzde 450 oranında büyüme sağlandığını anlatan Rektör Karakaya, tamamlanan ve devam eden inşaatların durumuna ilişkin bilgiler verdi. Rektörlük ve Yabancı Diller Binasına kısa süre içerisinde taşınmaların tamamlandığını ve binaların kullanılmaya başlandığını söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, alt yapı çalışmalarının da hızla sona erdiğini ifade etti.

 

PROJE İHALE SÜRECİNDE

Göreve başladıklarında binası olmayan Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu, Yabancı  Diller Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu teslim aldıkları TOKİ 1. Etap içerisinde yer alan Yabancı Diller Yüksekokulu binası çatısı altında topladıklarını anlatan Rektör Karakaya, bu birimleri de hızla kendi binalarına taşımak için çalıştıklarını söyledi. Üniversitemiz tarafından yapımı devam eden ve tamamlanan binaları anlatan Rektör Karakaya, devam eden inşaatların da kısa süre içerisinde tamamlanarak binaların teslim alınacağı bilgisini verdi. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Morfoloji Binası, İslami İlimler Fakültesi, Ahi Evran Üniversitesi Cami, 2664 Yataklı Öğrenci Yurdu, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, 500 Kişilik Yurt binalarının inşaatlarının da hızla tamamlandığını sözlerine ekleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, Merkez Kütüphane Projesi ve E-Kampüs Projelerinin tamamlandığını anlattı. Merkez Kütüphane Projesinin protokolünün imzalandığını belirten Rektör Karakaya, projenin ihale sürecinde olduğunun bilgisini verdi.

 

ÇALIŞAN, ÜRETEN VE GELİŞEN BİR ÜNİVERSİTE

Akademik anlamda da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini bölgesinde ve ülkede yarışır üniversiteler arasına çıkardıklarını belirtti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜNİAR) tarafından her yıl düzenli olarak hazırlanan Devlet Üniversiteleri Genel Sıralaması içerisinde 2006´dan sonra kurulan 55 üniversite içerisinde 4. olduğunu açıklayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, köklü bir geçmişe sahip olan Eğitim Fakültemizin ise Türkiye´deki Eğitim Fakülteleri arasında akademisyenleri en çalışkan fakülte olarak seçildiğini söyledi. Tarım ve jeotermal alanında pilot üniversite olmanın gelecek dönemde üniversiteyi uluslararası alanda çok daha yukarılara taşıyacağını dile getiren Rektör Karakaya, öğrenci alımına başlayan ve şuan 225 öğrencisi bulunan Tıp Fakültesinin ise üniversite ve şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizdi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Türkiye´de tüm birimleriyle Kalite Yönetimi Sistem Belgesi alan ilk ve tek devlet üniversitesi olmasının üniversitenin markalaşması anlamında oldukça önemli olduğunu vurgulayan Rektör Karakaya, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin eğitim öğretime başlamasının ve şuan 4 bölümünde 270 öğrencisinin bulunmasının da üniversitenin geleceğine emin adımlarla ilerlemesinin bir göstergesi olduğunu belirtti. Her zaman şehrin tarihi ve kültürel değerlerini önemsediklerini anlatan Rektör Karakaya, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinin şehre ve bölgeye çok yakıştığını anlatarak bu fakülteye Müzik ve Geleneksel Türk El Sanatları Bölümlerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.

YENİ AKADEMİK BİRİMLER FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Akademik birimlerine hızla yenilerini ekleyerek tercih edilirliğini artırarak eğitimde marka üniversitelerden biri olmayı amaçlayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, İslami İlimler Fakültesi ve Kaman Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu kurarak akademik yapıyı daha da güçlendirdi. Yeni açılan uygulama ve araştırma merkezleri sayesinde üniversitenin şehirle de bağ kurmasını sağlayan Rektör Karakaya, şehir-sanayi-üniversite iş birliği için önemli adımlar attı. Günden güne öğrenci sayısını artıran üniversitemiz, yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte yurt dışında da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi adını duyurdu. Rekor başvuru alarak kültürümüzü yurt dışına da taşıyacak olan öğrencilere Türkçe eğitimi veren TÖMER Binasını da hızla faaliyete geçiren Rektör Karakaya, Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde kurslar açarak halkın da üniversiteden faydalanmasını sağladı.

 

KÜLTÜRÜNE VE DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ

Kültürüne sahip çıkan bir üniversite misyonu ile yoluna devam eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde “Ahilik Kültürü ve Medeniyeti” zorunlu ders olarak okutulmaya başlandı. Değerlerini gelecek nesillere aktarmayı amaç edinen Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerinin değerlerine sahip çıkan, ülkesini ve milletini seven bireyler olması için sık sık onlarla bir araya gelerek kendilerine tavsiyelerde bulunduğunu söyledi. Sportif faaliyetleri hızla hayata geçiren ve spor kulüpleri kuran Rektör Karakaya, gençlerin gelişimine önem verdiğini söyledi. Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki hentbol takımının 1. Lige yükseldiği bilgisini paylaşan Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerin sportif, sanatsal ve kültürel gelişimlerine destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

 

ÜNİVERSİTELER BİLİM ÜRETİR

Ulusal ve uluslararası birçok sempozyuma ev sahipliği yaptıklarını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, yaptıkları sempozyumlarla bilim insanlarını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sempozyumların artarak devam edeceğinin bilgisini veren Rektör Karakaya, üniversitede yapılan çalışmalardan herkesin faydalanmasını istediklerini anlattı. Bilimsel çalışmaları önemsediklerini ve üniversite olarak görevlerinin bilgi üretmek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, “Üniversiteler bilim üreterek ürettikleri bilgiyi insanlığın faydasına sunmakla görevlidir.” dedi.

 

AKADEMİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin fiziki imkanlarının büyük ölçüde tamamlandığını fakat projelerin hiç bitmeyeceğini anlatan Rektör Karakaya sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Üniversitemizin ihtiyacı olan binalarımızın çoğu tamamlanma aşamasında ve kısa süre sonra binalarımızı teslim alacağız. Bunlar bizim için yeterli değil. Daha yapılacak çok işimiz ve projemiz var. İvedilikle bu projeleri de hayata geçireceğiz.  Akademik çalışmalarımız devam ediyor. Akademik personelimizin çalışmalarını destekliyoruz. Teşviklerle onların bilime daha fazla katkı sunmasını amaçlıyoruz. Pilot üniversite projelerimiz ile birlikte üniversitemize, şehrimize, bölgemize, ülkemize ve bilime daha çok katkı sağlamış olacağız” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yastık altı dövizleri bozdurun
Yastık altı dövizleri bozdurun
Kırıkkale´de faaliyet gösteren iş adamı Haydar Albayrak Türk Lirası´na destek için kolları sıvadı. Yastık altı dövizlerin bozdurulması gerektiğini belirten Haydar Albayrak, kuyumcuya giderek 500 gram altın ile 11 bin dolarını Türk lirasına çevirdi.
Yabancı sermaye girişine acil ihtiyaç var
Yabancı sermaye girişine acil ihtiyaç var
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, Türkiye´nin nitelikli ve sağlıklı bir yabancı sermaye girişine acil olarak ihtiyacın var olduğunu söyleyerek, “Artık günü kurtarmanın ülke ekonomisine bir faydası olmayacaktır” dedi.
BİZİ KİMSE YIKAMAZ
BİZİ KİMSE YIKAMAZ
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (KTSO) Ahmet Varlı, ABD´nin Türkiye´ye yönelik baskılarına karşı birlik çağrısında bulundu. Bizim milli paramızın Türk Lirası olduğunu söyleyen Başkan Varlı, “Dünya´nın en büyük devletlerinden birisidir. Bizim tarihi bir geçmişimiz var. Bunun için bizi kimse yıkamaz” dedi.
Muhtarlar derneğinden engellilere ziyaret
Muhtarlar derneğinden engellilere ziyaret
Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Ağa Pehlivanlı ve yönetim kurulu üyeleri, Tüm Engelliler ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneğini ziyaret etti. Ziyarette muhtarlar engellilerle görüş alışverişinde bulundu.
Kırıkkale´de yaban domuzu ile mücadele
Kırıkkale´de yaban domuzu ile mücadele
Kırıkkale´de yaban domuzu ile mücadele kapsamında sürek avında 64 yaban domuzu avlandı.
Kırıkkale´ye gidemiyordum
Kırıkkale´ye gidemiyordum
Konya´da ´Seydişehir Kalkınma Şöleni´nde konser veren sanatçı Koray Avcı, Euro´nun 7.5 lira olduğunu belirterek, ´´ Ben, Ankara´dan, Kırıkkale´ye gidemiyordum. 50 lira otobüs parası veremiyordum. Orada konserim vardı, para kazanmaya gideceğim halde param yoktu” dedi.
Kurban ihtiyacını fazlasıyla karşılıyoruz
Kurban ihtiyacını fazlasıyla karşılıyoruz
Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, ilde kurban olarak kesilebilecek 10 bin 149 büyükbaş ve 15 bin 184 küçükbaş hayvan bulunduğunu bildirdi.
Keskin´de alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor
Keskin´de alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor
Kırıkkale´nin en büyük ilçelerinden birisi olan Keskin, Belediye´nin yaptığı çalışmalarla daha güzel bir görünüm kazanmaya devam ediyor. Bir yandan ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmaları yapılan ilçede altyapı ve üst yapı çalışmaları da devam ediyor.
Emniyet sahte para uyarısında bulundu
Emniyet sahte para uyarısında bulundu
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale´de de yaklaşan Kurban Bayramı için hazırlıklar sürüyor. Yıl boyunca yetiştirdikleri hayvanları satmak isteyen üreticilerin mağdur olmaması için Emniyet Müdürlüğü, sahte para konusunda uyarılarda bulundu.
AHMET SUNGUR spor ve sporcunun yanında
AHMET SUNGUR spor ve sporcunun yanında
Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur dün olduğu gibi bugünde spor ve sporcuya destek vermeye devam ediyor. İnan Boks Spor Kulübü´nü yalnız bırakmayan Başkan Ahmet Sungur, “Spor yapan çocuklar hem zinde kalıyor, hem de kötü alışkanlıklardan uzak duruyor” dedi.
YAŞADIĞINIZ YER KADERİNİZ OLMASIN
YAŞADIĞINIZ YER KADERİNİZ OLMASIN
Kırıkkale´nin Sulakyurt ilçesinde mevsimlik işçilerin çocuklarına yönelik başlatılan çalışmalar eğitim öğretimin öncesinde daha da hızlandırıldı.
YAŞADIĞINIZ YER  KADERİNİZ OLMASIN
YAŞADIĞINIZ YER KADERİNİZ OLMASIN
Kırıkkale´nin Sulakyurt ilçesinde mevsimlik işçilerin çocuklarına yönelik başlatılan çalışmalar eğitim öğretimin öncesinde daha da hızlandırıldı.
HAKLISIN HACI ABİ!..
HAKLISIN HACI ABİ!..
HAKLISIN HACI ABİ!..
Haktankaçmaz, ‘Başsağlığı´ diledi
Haktankaçmaz, ‘Başsağlığı´ diledi
Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Allahverdi Çanga´nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Dağdelen, kanser hastasının isteğini yerine getirdi
Dağdelen, kanser hastasının isteğini yerine getirdi
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, kanser hastası Hüseyin Kılıç´ın Gümüşhane´de yaşayan kızının yanına gitme isteğini yerine getirdi.
Asrın Güreşçisi Kırıkkale´ye Geliyor
Asrın Güreşçisi Kırıkkale´ye Geliyor
Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonluklarını sayısız kez kazanan Asrın Güreşçisi lakaplı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya 29 Ağustos tarihinde Kırıkkale´ye gelecek.
Otomobil şarampole devrildi
Otomobil şarampole devrildi
Keskin ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu biri çocuk 3 kişi yaralandı.
Otomobil ile minibüs çarpıştı
Otomobil ile minibüs çarpıştı
Kırıkkale´de otomobil ile minibüsün çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
Kızılırmak´a atlayan genç boğuldu
Kızılırmak´a atlayan genç boğuldu
Kırıkkale´nin Bahşılı ilçesinde bulunan Kızılırmak Köprüsü´nden bir genç atlayarak intihar girişiminde bulundu. Baraj kapaklarının kapatılmasıyla gencin cesedi 3 saat süren çalışma sonucunda sudan çıkarıldı.
Devrilen traktörün altında kalan sürücü öldü
Devrilen traktörün altında kalan sürücü öldü
Kırıkkale´nin Delice ilçesinde, devrilen traktörün altında kalan sürücü yaşamını yitirdi.
Keskin susuz kalmayacak
Keskin susuz kalmayacak
Keskin Kaymakamı Muammer Köken su kesintisi dolayısıyla yapılan çalışmaları ve ilçede devam eden TOKİ konutlarının yapımını yerinde inceledi.
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
Şoförsüz ve yakıtsız 10 adet Kombi-Van ve 1 adet Sedan tipi araç kiralama (1030 gün) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2017/721E KARAR NO : 2017/933K
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu ihale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
2018 YILI MUHTELİF GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.8798
EURO
7.8327
Kirikkale
 • Bugün  29 °
 • Çarşamba  33 °
 • Perşembe  35 °
 • E-Gazete
  Kirikkale için namaz vakitleri
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
  06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
  Çok Okunanlar
  Çok Yorumlananlar
  okuyun, çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor

  deneme
  Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

  Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları