AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TERCİHLER ÖNCESİ TANITIM ATAĞINA GEÇTİ
Tarih: 24.7.2018 18:04:14

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, üniversiteyi öncelikle İç Anadolu Bölgesi sonra Türkiye ardından da tüm Dünya´ya tanıtmak için şehir şehir gezerek stant açmaya başladı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi dün Kırıkkale´de Podyum Alışveriş Merkezinde tanıtım standı açarak üniversiteyi Kırıkkalelilerle buluşturdu.

 

YÜZDE 450 ORANDA BÜYÜME SAĞLANDI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya üniversitenin tanıtım standını yerinde ziyaret ederek Ahi Evran Üniversitesinin gelişim süreci ile ilgili bilgiler verdi. Göreve geldiği günden bu yana söz verdiği projeleri art arda hayata geçiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, planlanan projeleri tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin hızla büyüdüğünü söyledi. Üniversitenin 30 yıllık ihtiyacını fiziki imkanların tamamlanarak yüzde 450 oranında büyüme sağlandığını anlatan Rektör Karakaya, tamamlanan ve devam eden inşaatların durumuna ilişkin bilgiler verdi. Rektörlük ve Yabancı Diller Binasına kısa süre içerisinde taşınmaların tamamlandığını ve binaların kullanılmaya başlandığını söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, alt yapı çalışmalarının da hızla sona erdiğini ifade etti.

 

PROJE İHALE SÜRECİNDE

Göreve başladıklarında binası olmayan Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu, Yabancı  Diller Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu teslim aldıkları TOKİ 1. Etap içerisinde yer alan Yabancı Diller Yüksekokulu binası çatısı altında topladıklarını anlatan Rektör Karakaya, bu birimleri de hızla kendi binalarına taşımak için çalıştıklarını söyledi. Üniversitemiz tarafından yapımı devam eden ve tamamlanan binaları anlatan Rektör Karakaya, devam eden inşaatların da kısa süre içerisinde tamamlanarak binaların teslim alınacağı bilgisini verdi. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Morfoloji Binası, İslami İlimler Fakültesi, Ahi Evran Üniversitesi Cami, 2664 Yataklı Öğrenci Yurdu, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, 500 Kişilik Yurt binalarının inşaatlarının da hızla tamamlandığını sözlerine ekleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, Merkez Kütüphane Projesi ve E-Kampüs Projelerinin tamamlandığını anlattı. Merkez Kütüphane Projesinin protokolünün imzalandığını belirten Rektör Karakaya, projenin ihale sürecinde olduğunun bilgisini verdi.

 

ÇALIŞAN, ÜRETEN VE GELİŞEN BİR ÜNİVERSİTE

Akademik anlamda da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini bölgesinde ve ülkede yarışır üniversiteler arasına çıkardıklarını belirtti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜNİAR) tarafından her yıl düzenli olarak hazırlanan Devlet Üniversiteleri Genel Sıralaması içerisinde 2006´dan sonra kurulan 55 üniversite içerisinde 4. olduğunu açıklayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, köklü bir geçmişe sahip olan Eğitim Fakültemizin ise Türkiye´deki Eğitim Fakülteleri arasında akademisyenleri en çalışkan fakülte olarak seçildiğini söyledi. Tarım ve jeotermal alanında pilot üniversite olmanın gelecek dönemde üniversiteyi uluslararası alanda çok daha yukarılara taşıyacağını dile getiren Rektör Karakaya, öğrenci alımına başlayan ve şuan 225 öğrencisi bulunan Tıp Fakültesinin ise üniversite ve şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizdi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Türkiye´de tüm birimleriyle Kalite Yönetimi Sistem Belgesi alan ilk ve tek devlet üniversitesi olmasının üniversitenin markalaşması anlamında oldukça önemli olduğunu vurgulayan Rektör Karakaya, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin eğitim öğretime başlamasının ve şuan 4 bölümünde 270 öğrencisinin bulunmasının da üniversitenin geleceğine emin adımlarla ilerlemesinin bir göstergesi olduğunu belirtti. Her zaman şehrin tarihi ve kültürel değerlerini önemsediklerini anlatan Rektör Karakaya, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinin şehre ve bölgeye çok yakıştığını anlatarak bu fakülteye Müzik ve Geleneksel Türk El Sanatları Bölümlerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.

YENİ AKADEMİK BİRİMLER FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Akademik birimlerine hızla yenilerini ekleyerek tercih edilirliğini artırarak eğitimde marka üniversitelerden biri olmayı amaçlayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, İslami İlimler Fakültesi ve Kaman Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu kurarak akademik yapıyı daha da güçlendirdi. Yeni açılan uygulama ve araştırma merkezleri sayesinde üniversitenin şehirle de bağ kurmasını sağlayan Rektör Karakaya, şehir-sanayi-üniversite iş birliği için önemli adımlar attı. Günden güne öğrenci sayısını artıran üniversitemiz, yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte yurt dışında da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi adını duyurdu. Rekor başvuru alarak kültürümüzü yurt dışına da taşıyacak olan öğrencilere Türkçe eğitimi veren TÖMER Binasını da hızla faaliyete geçiren Rektör Karakaya, Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde kurslar açarak halkın da üniversiteden faydalanmasını sağladı.

 

KÜLTÜRÜNE VE DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ

Kültürüne sahip çıkan bir üniversite misyonu ile yoluna devam eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde “Ahilik Kültürü ve Medeniyeti” zorunlu ders olarak okutulmaya başlandı. Değerlerini gelecek nesillere aktarmayı amaç edinen Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerinin değerlerine sahip çıkan, ülkesini ve milletini seven bireyler olması için sık sık onlarla bir araya gelerek kendilerine tavsiyelerde bulunduğunu söyledi. Sportif faaliyetleri hızla hayata geçiren ve spor kulüpleri kuran Rektör Karakaya, gençlerin gelişimine önem verdiğini söyledi. Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki hentbol takımının 1. Lige yükseldiği bilgisini paylaşan Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerin sportif, sanatsal ve kültürel gelişimlerine destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

 

ÜNİVERSİTELER BİLİM ÜRETİR

Ulusal ve uluslararası birçok sempozyuma ev sahipliği yaptıklarını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, yaptıkları sempozyumlarla bilim insanlarını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sempozyumların artarak devam edeceğinin bilgisini veren Rektör Karakaya, üniversitede yapılan çalışmalardan herkesin faydalanmasını istediklerini anlattı. Bilimsel çalışmaları önemsediklerini ve üniversite olarak görevlerinin bilgi üretmek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, “Üniversiteler bilim üreterek ürettikleri bilgiyi insanlığın faydasına sunmakla görevlidir.” dedi.

 

AKADEMİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin fiziki imkanlarının büyük ölçüde tamamlandığını fakat projelerin hiç bitmeyeceğini anlatan Rektör Karakaya sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Üniversitemizin ihtiyacı olan binalarımızın çoğu tamamlanma aşamasında ve kısa süre sonra binalarımızı teslim alacağız. Bunlar bizim için yeterli değil. Daha yapılacak çok işimiz ve projemiz var. İvedilikle bu projeleri de hayata geçireceğiz.  Akademik çalışmalarımız devam ediyor. Akademik personelimizin çalışmalarını destekliyoruz. Teşviklerle onların bilime daha fazla katkı sunmasını amaçlıyoruz. Pilot üniversite projelerimiz ile birlikte üniversitemize, şehrimize, bölgemize, ülkemize ve bilime daha çok katkı sağlamış olacağız” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
PAŞA DAYI!..
PAŞA DAYI!..
PAŞA DAYI!..
TARAFTARLAR BU KEZ STAT DA DEĞİL KÖY OKULLARINA DESTEK OLACAK
TARAFTARLAR BU KEZ STAT DA DEĞİL KÖY OKULLARINA DESTEK OLACAK
Orada bir köy var uzakta
KÜSAT tam gaz devam ediyor
KÜSAT tam gaz devam ediyor
Kırıkkale´de faaliyete başladığı günden bu yana gerçekleştirdiği etkinlilerle adından söz ettiren Kırıkkale Kültür Sanat Derneği, etkinliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisinde Gerisi Hikaye isimli oyunla ünlü oyuncu Haluk Özenç´i Kırıkkalelilerle buluşturan dernek geçtiğimiz hafta da TRT Çocuğun sevilen kahramanı Pirdino´yu Kırıkkaleli çocuklarla buluşturdu.
Valilik´ten ´ticari taksi´ genelgesi
Valilik´ten ´ticari taksi´ genelgesi
Kırıkkale Valiliğinden son dönemlerde ticari taksi şoförlerine yönelik artan şikayetler üzerine genel emir yayınlandı.
KENTE 2003 YILINDAN BU YANA YAKLAŞIK 84 MİLYON LİRA TUTARINDA SAĞLIK YATIRIMI YAPILDI
KENTE 2003 YILINDAN BU YANA YAKLAŞIK 84 MİLYON LİRA TUTARINDA SAĞLIK YATIRIMI YAPILDI
Kırıkkale´de bakılmayan hasta kalmayacak
KIRIKKALE VALİLİĞİ STOKÇULARA VE FAHİŞ FİYAT ARTIRANLARA KARŞI ÖNLEMLERİNİ ARTIRIYOR
KIRIKKALE VALİLİĞİ STOKÇULARA VE FAHİŞ FİYAT ARTIRANLARA KARŞI ÖNLEMLERİNİ ARTIRIYOR
Fahiş Fiyat Artıranlar ve Stokçular Yandı!
Engellilere yeni istihdam alanları açılmalı
Engellilere yeni istihdam alanları açılmalı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk; kamuda engelli vatandaşlarımıza yeni istihdam alanları açılması için TBMM´de kanun teklifi verdi.
Engelli bireylere diş sağlığı taraması
Engelli bireylere diş sağlığı taraması
Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanlığı tarafından belirlenen engelli bireylere ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı. Özel Bakım Merkezleri ile Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin ortaklaşa yaptığı taramada engelli bireler tekrar sağlıklarına kavuştular.
Delice tuzu için ‘coğrafi işaret´ çalışmaları
Delice tuzu için ‘coğrafi işaret´ çalışmaları
Delice´de çıkarılan, Türkiye´de ve dünyada nadir bulunan ´doğal kaynak tuzu´ için coğrafi işaret alınabilmesi adına Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan çalışmalar sürüyor. Kırıkkale Üniversitesi´nde yapılan bir toplantıda tuzun analiz raporları görüşüldü.
     İMKANSIZIM
İMKANSIZIM
İMKANSIZIM
Güçlü olmak için birlik olmak zorundayız
Güçlü olmak için birlik olmak zorundayız
Güçlü olmak için birlik olmak zorundayız
Gençler, geleceği İŞKUR ile yakalıyor
Gençler, geleceği İŞKUR ile yakalıyor
Gençler, geleceği İŞKUR ile yakalıyor
Eski Türkiye´nin hortlatılmasına geçit vermemelidir
Eski Türkiye´nin hortlatılmasına geçit vermemelidir
Eski Türkiye´nin hortlatılmasına geçit vermemelidir
Dinek Dağı´nda Cumhuriyet kutlaması
Dinek Dağı´nda Cumhuriyet kutlaması
Dinek Dağı´nda Cumhuriyet kutlaması
Devletimizin her zaman yanındayız
Devletimizin her zaman yanındayız
Devletimizin her zaman yanındayız
CHP adayını arıyor
CHP adayını arıyor
CHP adayını arıyor
Bakan Varank, KOP Sosyal Projelerini Onayladı
Bakan Varank, KOP Sosyal Projelerini Onayladı
Bakan Varank, KOP Sosyal Projelerini Onayladı
Anıza ekim yöntemine devam ediliyor
Anıza ekim yöntemine devam ediliyor
Anıza ekim yöntemine devam ediliyor
Ahırdaki 17 büyükbaş hayvan telef oldu
Ahırdaki 17 büyükbaş hayvan telef oldu
Ahırdaki 17 büyükbaş hayvan telef oldu
Yahşihan´da "misafir anne" uygulaması
Yahşihan´da "misafir anne" uygulaması
Yahşihan ilçesinde, risk grubundaki hastaların takibinin daha sağlıklı yapılması için "misafir anne" uygulaması kapsamında eğitimler ve geziler düzenleniyor.
Torbacı yakayı ele verdi
Torbacı yakayı ele verdi
Kırıkkale´de uyuşturucu sattığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.6481
EURO
6.5039
Kirikkale
 • Bugün  20 °
 • Çarşamba  22 °
 • Perşembe  15 °
 • E-Gazete
  Kirikkale için namaz vakitleri
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
  06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
  Çok Okunanlar
  Çok Yorumlananlar
  İnsan uzun süre bir böbrek ve bir akciğerle, midesiz, dalaksız yaşayabilir, ama karaciğersiz bir dakika bile yaşayamaz.

  Az bilinen, birbirinden ilginç bilgiler
  Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

  Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları