AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TERCİHLER ÖNCESİ TANITIM ATAĞINA GEÇTİ
Tarih: 24.7.2018 18:04:14

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, üniversiteyi öncelikle İç Anadolu Bölgesi sonra Türkiye ardından da tüm Dünya´ya tanıtmak için şehir şehir gezerek stant açmaya başladı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi dün Kırıkkale´de Podyum Alışveriş Merkezinde tanıtım standı açarak üniversiteyi Kırıkkalelilerle buluşturdu.

 

YÜZDE 450 ORANDA BÜYÜME SAĞLANDI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya üniversitenin tanıtım standını yerinde ziyaret ederek Ahi Evran Üniversitesinin gelişim süreci ile ilgili bilgiler verdi. Göreve geldiği günden bu yana söz verdiği projeleri art arda hayata geçiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, planlanan projeleri tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin hızla büyüdüğünü söyledi. Üniversitenin 30 yıllık ihtiyacını fiziki imkanların tamamlanarak yüzde 450 oranında büyüme sağlandığını anlatan Rektör Karakaya, tamamlanan ve devam eden inşaatların durumuna ilişkin bilgiler verdi. Rektörlük ve Yabancı Diller Binasına kısa süre içerisinde taşınmaların tamamlandığını ve binaların kullanılmaya başlandığını söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, alt yapı çalışmalarının da hızla sona erdiğini ifade etti.

 

PROJE İHALE SÜRECİNDE

Göreve başladıklarında binası olmayan Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu, Yabancı  Diller Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu teslim aldıkları TOKİ 1. Etap içerisinde yer alan Yabancı Diller Yüksekokulu binası çatısı altında topladıklarını anlatan Rektör Karakaya, bu birimleri de hızla kendi binalarına taşımak için çalıştıklarını söyledi. Üniversitemiz tarafından yapımı devam eden ve tamamlanan binaları anlatan Rektör Karakaya, devam eden inşaatların da kısa süre içerisinde tamamlanarak binaların teslim alınacağı bilgisini verdi. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Morfoloji Binası, İslami İlimler Fakültesi, Ahi Evran Üniversitesi Cami, 2664 Yataklı Öğrenci Yurdu, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, 500 Kişilik Yurt binalarının inşaatlarının da hızla tamamlandığını sözlerine ekleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, Merkez Kütüphane Projesi ve E-Kampüs Projelerinin tamamlandığını anlattı. Merkez Kütüphane Projesinin protokolünün imzalandığını belirten Rektör Karakaya, projenin ihale sürecinde olduğunun bilgisini verdi.

 

ÇALIŞAN, ÜRETEN VE GELİŞEN BİR ÜNİVERSİTE

Akademik anlamda da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini bölgesinde ve ülkede yarışır üniversiteler arasına çıkardıklarını belirtti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜNİAR) tarafından her yıl düzenli olarak hazırlanan Devlet Üniversiteleri Genel Sıralaması içerisinde 2006´dan sonra kurulan 55 üniversite içerisinde 4. olduğunu açıklayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, köklü bir geçmişe sahip olan Eğitim Fakültemizin ise Türkiye´deki Eğitim Fakülteleri arasında akademisyenleri en çalışkan fakülte olarak seçildiğini söyledi. Tarım ve jeotermal alanında pilot üniversite olmanın gelecek dönemde üniversiteyi uluslararası alanda çok daha yukarılara taşıyacağını dile getiren Rektör Karakaya, öğrenci alımına başlayan ve şuan 225 öğrencisi bulunan Tıp Fakültesinin ise üniversite ve şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizdi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Türkiye´de tüm birimleriyle Kalite Yönetimi Sistem Belgesi alan ilk ve tek devlet üniversitesi olmasının üniversitenin markalaşması anlamında oldukça önemli olduğunu vurgulayan Rektör Karakaya, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin eğitim öğretime başlamasının ve şuan 4 bölümünde 270 öğrencisinin bulunmasının da üniversitenin geleceğine emin adımlarla ilerlemesinin bir göstergesi olduğunu belirtti. Her zaman şehrin tarihi ve kültürel değerlerini önemsediklerini anlatan Rektör Karakaya, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinin şehre ve bölgeye çok yakıştığını anlatarak bu fakülteye Müzik ve Geleneksel Türk El Sanatları Bölümlerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.

YENİ AKADEMİK BİRİMLER FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Akademik birimlerine hızla yenilerini ekleyerek tercih edilirliğini artırarak eğitimde marka üniversitelerden biri olmayı amaçlayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, İslami İlimler Fakültesi ve Kaman Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu kurarak akademik yapıyı daha da güçlendirdi. Yeni açılan uygulama ve araştırma merkezleri sayesinde üniversitenin şehirle de bağ kurmasını sağlayan Rektör Karakaya, şehir-sanayi-üniversite iş birliği için önemli adımlar attı. Günden güne öğrenci sayısını artıran üniversitemiz, yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte yurt dışında da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi adını duyurdu. Rekor başvuru alarak kültürümüzü yurt dışına da taşıyacak olan öğrencilere Türkçe eğitimi veren TÖMER Binasını da hızla faaliyete geçiren Rektör Karakaya, Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde kurslar açarak halkın da üniversiteden faydalanmasını sağladı.

 

KÜLTÜRÜNE VE DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ

Kültürüne sahip çıkan bir üniversite misyonu ile yoluna devam eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde “Ahilik Kültürü ve Medeniyeti” zorunlu ders olarak okutulmaya başlandı. Değerlerini gelecek nesillere aktarmayı amaç edinen Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerinin değerlerine sahip çıkan, ülkesini ve milletini seven bireyler olması için sık sık onlarla bir araya gelerek kendilerine tavsiyelerde bulunduğunu söyledi. Sportif faaliyetleri hızla hayata geçiren ve spor kulüpleri kuran Rektör Karakaya, gençlerin gelişimine önem verdiğini söyledi. Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki hentbol takımının 1. Lige yükseldiği bilgisini paylaşan Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerin sportif, sanatsal ve kültürel gelişimlerine destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

 

ÜNİVERSİTELER BİLİM ÜRETİR

Ulusal ve uluslararası birçok sempozyuma ev sahipliği yaptıklarını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, yaptıkları sempozyumlarla bilim insanlarını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sempozyumların artarak devam edeceğinin bilgisini veren Rektör Karakaya, üniversitede yapılan çalışmalardan herkesin faydalanmasını istediklerini anlattı. Bilimsel çalışmaları önemsediklerini ve üniversite olarak görevlerinin bilgi üretmek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, “Üniversiteler bilim üreterek ürettikleri bilgiyi insanlığın faydasına sunmakla görevlidir.” dedi.

 

AKADEMİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin fiziki imkanlarının büyük ölçüde tamamlandığını fakat projelerin hiç bitmeyeceğini anlatan Rektör Karakaya sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Üniversitemizin ihtiyacı olan binalarımızın çoğu tamamlanma aşamasında ve kısa süre sonra binalarımızı teslim alacağız. Bunlar bizim için yeterli değil. Daha yapılacak çok işimiz ve projemiz var. İvedilikle bu projeleri de hayata geçireceğiz.  Akademik çalışmalarımız devam ediyor. Akademik personelimizin çalışmalarını destekliyoruz. Teşviklerle onların bilime daha fazla katkı sunmasını amaçlıyoruz. Pilot üniversite projelerimiz ile birlikte üniversitemize, şehrimize, bölgemize, ülkemize ve bilime daha çok katkı sağlamış olacağız” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EVRAN ÜNİVERSİTESİ HIZLA BÜYÜYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Taraftara biber gazı
Taraftara biber gazı
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grupta oynanan 18´nci hafta mücadelesinde Kırıkkale Büyük Anadoluspor deplasmanda Anadolu Üniversitesi ile 0-0´lık skorla berabere kalırken, karşılaşma sonrasında olaylar çıktı.
Şehit Demirbaş dualarla anıldı
Şehit Demirbaş dualarla anıldı
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi ve Şehit Aileleri tarafından şehitlerimizi anma programları devam ediyor.
Sulu mağara turizme kavuşturulacak
Sulu mağara turizme kavuşturulacak
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, hafta sonu Balışeyh, Bahşili ve Keskin ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulundu.
Sezer´den TÜGVA´ya ziyaret
Sezer´den TÜGVA´ya ziyaret
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Göreve yeni atanan TÜGVA Kırıkkale Temsilciliğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. TÜGVA´nın Çalılözde bulunan Vakıf binasında gerçekleşen ziyarette, Vali Sezer çalışmalar hakkında il Temsilcisi Çağrı Parlak´tan bilgiler aldı.
KOP-ORAN işbirliği
KOP-ORAN işbirliği
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğüne bağlı kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliği toplantısı yapıldı.
MHP´den Hacılar´a ilçe sözü
MHP´den Hacılar´a ilçe sözü
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ilçe olmak isteyen Hacılar halkına söz vererek en kısa sürede kanun teklifi vereceklerini söyledi.
Kırıkkale Sefa Su İçiyor
Kırıkkale Sefa Su İçiyor
Kırıkkale´de bir marka olan Sefa Su Kırıkkaleli halkının büyük beğenisini kazanıyor. Denek Dağı´ndan çıkan Kırıkkale´de yerli tek ve bol mineralli Sefa Su, günlük üretimiyle insan sağlığına büyük fayda sağlıyor.
İki otomobil çarpıştı
İki otomobil çarpıştı
Kırıkkale´de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 4 kişi yaralandı. Kazanın ardından olay yerinden kaçan 71 DV 468 plakalı otomobilin sürücüsünün yakalanması için çalışma başlatıldı.
"EMNİYET KEMERİ"takmayan sürücülere ceza
"EMNİYET KEMERİ"takmayan sürücülere ceza
Kırıkkale´de, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ile gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, trafik kurallarına uymadığı tespit edilen 12 sürücüye ceza kesildi.
Gençlerimizi geleceğe hazırlamalıyız
Gençlerimizi geleceğe hazırlamalıyız
Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversite araştırma görevlileri ile bir araya geldi. Rektör beklentilerini ve görev süresinde yapmayı planladığı faaliyetleri anlattığı, araştırma görevlilerinin beklenti ve önerilerini dinlediği toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Başalan, Genel Sekreter İsmail Altan Akgün ve araştırma görevlileri katıldı.
Gel farkı izah et!
Gel farkı izah et!
Hazine ve Maliye Bakanlığı, satılan konutların tapudaki satış kaydı ile alınan banka kredilerini karşılaştırıp satış bedelini düşük gösteren mükellefleri vergi dairelerine çağırdı. 2018 yılında 4 bin 421 mükellefe ‘Gel aradaki farkı izah et´ diyen Maliye´nin görüşmeleri sonrasında devletin kasasına toplamda 6.8 milyon lira girdi.
Bursluluk Heyecanı
Bursluluk Heyecanı
Başarılı öğrencilere yüzde 100´e varan burs imkânı sağlayan Güleç ABC Okullarında bursluluk sınavı hafta sonu yoğun bir katılımla gerçekleşti. Güleç ABC İlkokulu ve Ortaokulu, Güleç ABC Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olmak üzere 5 binden fazla katılım gerçekleştiği sınavda öğrenciler derece yapılabilmek için ter döktü.
1 ayda 298 konut satıldı
1 ayda 298 konut satıldı
Kırıkkale´de Ocak ayı konut satışı 289 adet olup ipotekli satış 39, diğer satış 250 adet olarak gerçekleşti.
Yahşihan Sungur´u istiyor
Yahşihan Sungur´u istiyor
Yahşihan Sungur´u istiyor
Vali Sezer, sulu mağarada incelemelerde bulundu
Vali Sezer, sulu mağarada incelemelerde bulundu
Vali Sezer, sulu mağarada incelemelerde bulundu
Puanlı atletizm sona erdi
Puanlı atletizm sona erdi
Puanlı atletizm sona erdi
Otomobil su kanalına düştü
Otomobil su kanalına düştü
Otomobil su kanalına düştü
Öğrencilerden Şimşeklere Tam Destek
Öğrencilerden Şimşeklere Tam Destek
Öğrencilerden Şimşeklere Tam Destek
Ilgaz´da buluştular
Ilgaz´da buluştular
Ilgaz´da buluştular
EMEK KART
EMEK KART
EMEK KART
Trafik kazası
Trafik kazası
Trafik kazası
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2601
EURO
5.9335
E-Gazete
Kirikkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları