Atila YILMAZ


PLAY-OFF´A YAKINIZ


Ligin 20. haftasında sahasında Kayseri Yolspor ile karşılaşan temsilcimiz seyircisinden yoksun olarak çıktığı maçta rakibini adeta gole boğarak yoluna emin adımlarla devam etti.

Oysa farklı galibiyetin geleceği haftalar öncesinde belliydi. İki maç seyircisiz oynama cezası veren Amatör Futbol Disiplin Kurulunun bu kararına birde Çankırı Valiliği taraftar yasağı eklenince Bu takıma gönül verenler adeta kahroldu.

***

Bu Şehir için, Bu takım için,  Bu renk için canını feda edecek kadar takımlarına sadık olan bu taraftarları 3 hafta takımından mahrum bırakmak kimselerin hakkı değil

Ne oldu birilerine kıyak geçeceğiz, birilerine şirin görüneceğiz diye verdiğiniz cezalar tam tersine tepti Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste 

***

Neyse gelelim maça futbolcularımız iyi mücadele ediyor.  Kırıkkalespor üzerine oynanan oyunlar tüm şehri motive ettiği gibi futbolcularımızı ayrı bir motive etmiş olarak gördüm.

Yolspor maçını farklı kazanmamıza rağmen oyunda daha iyi olabilirdik. Oyunu daha fazla forse edebilirdik. Final pasları iyi olsaydı skor da artabilirdi. Yine de takımımızı tebrik ediyorum. Kayseri Yolspor galibiyeti çok iyi oldu bizim için. Play-off yolunda bize resmen vitamin oldu.

***

Play-off´a yaklaşma açısından bizim için çok önemli maçtı Yolspor maçı. Herkese teşekkür ediyorum. Mutlaka herkesin burada payı vardır. Basınından, Futbolcusundan, yönetimden ve Taraftarından hepimiz bu işi inşallah kaldıracağız ve Play-off´a da en yakınız.

***

Önümüzde çok zorlu bir Kırşehirspor maçı var. Bizim için final gibi bir maç rakip için önemli olmaya bilir ama biz tüm gücümüzle ve terimizin son damlasına kadar sahada mücadele etmeliyiz ve bu maçı mutlak kazanmalıyız. İnşallah Kırşehir deplasmanında 3 puan alıp Play-off yolunda önemli yol kat edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın yeter ki Kırıkkale takımına sahip çıksın.

Rahmi Pehlivanlı

Taş Mektep

Haydar Sultan Türbesi

Lavanta Vadisi

Hasandede

Sulu Mağara

Karaahmetli Tabiat Parkı

Macera Park

Dinek Dağı

Çeşnigir

Obaköy-Yeşil Vadi

Yufka

Bazlama

Besmeç

Sulakyurt Tava

Keskin Tava