ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
AV. MEHMET YILMAZER AK PARTİ´DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Tarih: 25.4.2018 18:37:38

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Av. Mehmet Yılmazer, “Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı” dedi.

 

ÖZEL BİR GÜNÜ YAŞIYORUM

Av. Mehmet Yılmazer dün AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığında 24 Haziran´da yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti´den aday adayı olduğunu açıkladı.  Yılmazer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bugün kendi kişisel tarihim içinde, ilk gençlik yıllarımdan başlayan siyaset hayatımda çok özel bir günü yaşıyorum. Bugünden geçmişe baktığımda kendimi adeta birkaç ömür yaşamış gibi hissediyorum. Bunları sizlere kronolojik olarak detaylarıyla anlatmayacağım ancak şu kadarını söyleyeyim; Rabbim bana bu yaşıma kadar çok dolu bir ömür yaşamayı nasip etti. Binlerce şükürler olsun”

 

BABAMIN YOLUNDAN İLERLİYORUM

“Şükürler olsun ki Rahmetli babamın da hemen her kademesinde bulunduğu bir büyük davanın ailece kahrını çekmeyi nasip etti. Şükürler olsun ki bolluk içinde yaşayabilecekken evimizdeki ekmeği, cebimizdeki üç beş kuruşu davamıza vakfedip çektiğimiz darlığın huzuru ile uyumayı nasip etti. Şükürler olsun ki hayatımızda uğruna acılar çekeceğimiz, gözyaşı dökeceğimiz yüce değerlere sahip olmayı nasip etti. Ve bunlarla beraber bu güzel millete önemli mevkilerde hizmet etmenin şerefini nasip etti”

YOĞUN ÇABA GÖSTERDİM

“Bugün de dün olduğu gibi milletimize hizmet etmeye ve acıya ve çileye ve mücadelenin en zoruna talip ol diyen çok kıymetli dostlara, arkadaşlara, akrabalara, büyüklere sahibim. Yaklaşık bir buçuk yıl kadar önce aktif siyaset yapacağımı açıklamıştım. O açıklamanın gerisinde kutlu bir davaya adanmış, o dava kültürünü diz dibi eğitimlerinde almış bir ömür vardı. Bir buçuk yıllık süreçte ise Kırıkkale´mizde artık geleneksel siyaset anlayışının yerini Türkiye siyasetine ve dünya siyasetine bırakacak bir anlayışın hakim olması için yoğun çaba gösterdim”

HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITILDI

“Şehrimiz siyasetinde herkese mavi boncuk dağıtma ve bir biçimde işini görme kültürü hakimdi. Bu anlayış ne dini idi ne de milli idi. Bizim kültürümüzde doğruya doğru , eğriye eğri demek gerekirdi.  Biz lakabı “el emin” olan bir Peygamberin ümmeti değil miydik ? Bizim ağzımızdan doğrudan gayrı bir cümle çıkabilir miydi ? İşte ben tam da bu anlayışın, bu inancın pratiğe dönüşmüş halini göstermek istedim. Gördüğüm tüm güzel işleri olabildiğince daha geniş kitlelerin görmesi için çalıştım. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapan herkesi ama herkesi, her ismi takdir ettim. Bu takdirimi kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım. Yine siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapmayan, Kırıkkale´nin çıkarına uygun işler yapmayan, hemşerilerimi zora sokan  herkesi ama herkesi, her isme yapıcı eleştiriler de getirdim. Bunu da yine kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım”

ZÜBÜK OLACAKSAM YERE BATSIN SİYASET

“Adalet anlayışını Kuran ve sünnet ışığından alan bir Müslüman nasıl davranırsa öyle davranmaya gayret ettim. Bunu ilk defa söylüyorum ama, istedim ki benim için “Mehmet Yılmazer bu şehrin el eminidir, el eminlerinden biridir” denilsin. Tabi bana da “herkese mavi boncuk dağıt” diyenler de oldu. Yazık ki oldu. Ancak dürüst olmanın, ilkeli olmanın, bir bedeli olacaksa bunu da nimet bilerek çizgimden ödün vermeden yolumda yürüdüm. Eğer ben, kendi siyasi çıkarından başka hiçbir düşüncesi olmayan bir oportünist olacaksam, eğer güneşi ceketinin astarı içinde kaybetmiş bir marka Müslümanı olacaksam, orta yolcu bir zübük olacaksam yere batsın siyaseti derim. Ben orada olmam arkadaş derim”

KIRIKKALE´DE YEPYENİ BİR DÖNEME GİRİYORUZ

“İşte bu siyasi anlayışım ve çizgim hemşerilerimden muhteşem bir destek gördü. Bana “Kırıkkale bu siyasi anlayışa hazır değil” diyenlere inat, Kırıkkaleli hemşerilerim bana verdikleri destekle, beni şaşırtan ve çok mutlu eden yepyeni önerilerle, fikirlerle geldiler. Bilirsiniz ben hep kitabın tam ortasından konuşmayı severim. Kimse alınmasın, kırılmasın, aksine gurur duysunlar ki Kırıkkale seçmeni Kırıkkale´de yapılan geleneksel siyasetin çok ama çok önünde. İşte bu nedenle Kırıkkale siyasetinde de yepyeni bir döneme giriyoruz. Zaten hayat da bizi buna zorluyor”

KIRIKKALE´Yİ TANIYOR OLMAMIZ YETMEZ

“İş hayatımdaki uluslararası tecrübelerim bana gösterdi ki Kırıkkale´ye hizmet etmek istiyorsak, Kırıkkale´yi Türkiye için büyük katma değer yaratan , hem sanayi hem üniversite şehrine dönüştürmek istiyorsak , ticaretini içe kapalı olmaktan çıkarıp, dünya liginde rekabet edecek şirketlere sahip olalım istiyorsak Kırıkkale´yi tanıyor olmamız yetmez. Evet, Kırıkkale´yi çok iyi bilmek gerekir ama inanın bu işin belki yüzde yirmilik kısmıdır. Asıl dünyayı tanımamız, dünyayı bilmemiz ve dünyayı okuyacak donanımda olmamız gerekir. Aksi halde klasik siyasetin dar hacmine sahip olursak, sadece hangi müdür hangi milletvekilinin adamı olacak kısır döngüsünde hem şehrimizi hem kendimizi ve hem de gelecek nesillerin geleceğini tüketiriz”

BEN BU ŞEHRİ ÖYLE BÖYLE SEVMİYORUM

“Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı. Bakın bu noktada şunu söylemeden geçemeyeceğim; bana diyorlar ki “neden yurt dışında büyük devletlerin, büyük şirketlerin avukatlığını, danışmanlıklarını yapmak varken Türkiye´de çalışıyorsun” Ben de diyorum ki “Ben ülkemi aşk ile seviyorum. Hiçbir şey bana ülkeme hizmet ettiğim zaman duyduğum mutluluğu, gururu yaşatamaz.” Kırıkkale´yi de ülkemi sevdiğim gibi seviyorum.  Kırıkkale´yi tarif edilemez biçimde seviyorum. Kırıkkale benim gururum, mutluluğum, çocukluğum, gençliğim, yeşerdiğim toprağım, ailem, komşularım, dostlarım, atalarımın mezarında biten çiçeklerin üzerine düşen yağmur damlası dahi Kırıkkale toprağına düşüyor. Aşını seviyorum, Suyunu seviyorum. Şivesini seviyorum. Kendine özgü kelimelerini seviyorum. Ben bu şehri öyle böyle sevmiyorum”

ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM

“Bakınız, Türkiye büyük bir kuşatılmışlıkla karşı karşıya. Bu kuşatılmışlığın tek nedeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ı tasfiye ederek , Türkiye´yi tekrar kuklaları yapmak. Bu hainliğe yazık ki içeriden de destek buluyorlar. Oyun sahneye konuldu ve hepimizin gözleri önünde cereyan ediyor. Vatanını, milletini, bayrağını seven, Rabbine teslim olmuş her iman sahibinin görevi oynanmak istenen bu büyük oyunu bozmaktır. Zaman küçük hesaplar peşinde koşma zamanı değildir. Kırıkkale´nin içinden geçtiğimiz bu tarihi süreçte üzerine düşen görevi layıkıyla yapacağına şüphem yoktur”

ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM

“Ben de siyasi hayatımda yeni  bir evreye geçmek, bilgi ve birikimimi ülkemin geçtiği zorlu süreçte daha aktif daha etkin kullanabilmek için sizlerin de beni daha da yüreklendirmesi ile Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim. Bizler sebeplere müracaat ederiz, neticeyi Rabbim yaratır. O nasip ederse, sizlerde desteğinizi esirgemezseniz, sizlere sizlerin vekili olarak hizmet etmek istiyorum. Ve Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olduğumu açıklıyorum. Hepinizi en  kalbi duygularımla selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KIRIKKALE SUNGUR´U İSTİYOR
KIRIKKALE SUNGUR´U İSTİYOR
KIRIKKALE SUNGUR´U İSTİYOR
Vali Sezer, Silah İhtisas OSB´de incelemelerde bulundu
Vali Sezer, Silah İhtisas OSB´de incelemelerde bulundu
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi´nde incelemelerde bulundu.
KOP AKILLI POMPA PROJESİ SAHA ÇALIŞTAYININ İKİNCİSİ NİĞDE´DE YAPILDI
KOP AKILLI POMPA PROJESİ SAHA ÇALIŞTAYININ İKİNCİSİ NİĞDE´DE YAPILDI
Çiftçinin Maliyetleri Düşürülecek
Sorunlar çözülmeli Taleplerimiz karşılanmalı
Sorunlar çözülmeli Taleplerimiz karşılanmalı
Türk Sağlık Sen Kırıkkale Şube Başkanı Murat Buluç, 2019 yılı maaş artış oranlarının Yeni Ekonomi Programı´nda belirlenen hedeflere göre revize edildikten sonra memur ve emeklilere ek zam yapılması için gerekli girişimler bir an önce yapılması gerektiğini belirtti.
  Sivas Altınyayla Belediye Başkanı Mermer´den Hayırlı Olsun Ziyareti
Sivas Altınyayla Belediye Başkanı Mermer´den Hayırlı Olsun Ziyareti
Sivas Altınyayla Belediye Başkanı Necmettin Mermer, beraberindeki heyetle birlikte Kırıkkale Valisi Yunus Sezer´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Öğrenciler meslekleri tanıyor
Öğrenciler meslekleri tanıyor
Karakeçili ilçesindeki Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri ile öğrenciler meslekleri tanıyor.
MKEK´den güvenlik güçlerine silah sevkiyatı
MKEK´den güvenlik güçlerine silah sevkiyatı
Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Kırıkkale Silah Fabrikası´ndan, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğüne teslim edilmek üzere 7 bin 650 piyade tüfeğinin sevkiyatı gerçekleştirildi.
Lavanta vadisi oluşturuldu
Lavanta vadisi oluşturuldu
Kırıkkale´nin Bahşili ilçesinde kaymakamlık tarafından oluşturulan 15 dönümlük alana lavanta fidesi dikildi.
Fuat Sezgin yılı etkinlikleri protokolü imzalandı
Fuat Sezgin yılı etkinlikleri protokolü imzalandı
2019 Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı çerçevesinde yapılacak etkinlikleri içeren protokol, 19 üniversite ile İstanbul´da imzalandı.
Fen Lisesi Demokrasi Sınavında
Fen Lisesi Demokrasi Sınavında
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilk ve ortaöğretim okullarında yaklaşık on yıldır uygulanan demokrasi eğitiminin bir örneği Kırıkkale Fen Lisesi´nde yaşandı.
Belediye Başkanlarından Vali Sezer´e ziyaret
Belediye Başkanlarından Vali Sezer´e ziyaret
Belediye Başkanlarından Vali Sezer´e ziyaret
Aday adayı olsam...
Aday adayı olsam...
Aday adayı olsam...
Vali Sezer´den Sungur ve Cura ailesine taziye ziyareti
Vali Sezer´den Sungur ve Cura ailesine taziye ziyareti
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur´un oğlu merhum Metin Sungur´un vefatı dolayısıyla Sungur ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Muhtarlıklar demokrasinin yeşerdiği ilk yer
Muhtarlıklar demokrasinin yeşerdiği ilk yer
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, merkez ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları ile toplantıda bir araya geldi.
Kapımızda gönüllerimizde 24 saat açık
Kapımızda gönüllerimizde 24 saat açık
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, "halk günü" toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Sezer, Toplantıda yaptığı konuşmada, kapılarının 24 saat vatandaşlara açık olduğunu ifade etti.
Kamu çalışanlarına ek zam yapılsın
Kamu çalışanlarına ek zam yapılsın
Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilciliği, kamu çalışanlarına ek zam yapılması talebinde bulundu.
Hazineye ait tarım arazileri için 90 bin başvuru
Hazineye ait tarım arazileri için 90 bin başvuru
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hazineye ait tarım arazilerinin çiftçilere kiralanmasını sağlayan düzenlemeye başvuruların 19 Kasım´da sona ereceğini hatırlatarak, "218 bin vatandaşımızı ilgilendiren bu projeye bugüne kadar yaklaşık 90 bin vatandaşımız başvurdu." dedi.
Entegre meyve bahçeleri kuruluyor
Entegre meyve bahçeleri kuruluyor
Kırıkkale Tarım ve Orman Müdürü Sırrı Yılmaz, 2009 yılında başlanılan projenin birinci etabında; 353 çiftçinin, 806 parseli birleştirilerek 5640 dekar alanda Entegre Meyve Bahçesi kurulduğunu söyledi.
Diyabette erken teşhis önemli
Diyabette erken teşhis önemli
Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, birçok hastalıkta olduğu gibi diyabette de erken teşhisin önemli olduğunu söyledi.
Diyabetli birey sayısı artıyor
Diyabetli birey sayısı artıyor
Kırıkkale Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, ‘Diyabet ve Aile´ temalı etkinlik de risk taşıyan bireylerin kısmen tespiti ve erken teşhisle yaşam kalitesinin artırılmasını hedeflediklerini söyledi.
Çeşnigir Köprüsü Turizme kazandırılıyor
Çeşnigir Köprüsü Turizme kazandırılıyor
Kırıkkale´de Büyük Selçuklu Devleti zamanında yaptırılan tarihi Çeşnigir Köprüsü ve çevresinin turizme kazandırılması amacıyla Vali Yunus Sezer başkanlığında toplantı düzenlendi.
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4625
EURO
6.1622
Kirikkale
 • Bugün  8 °
 • Cumartesi  10 °
 • Pazar  10 °
 • E-Gazete
  Kirikkale için namaz vakitleri
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
  06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
  Çok Okunanlar
  Çok Yorumlananlar
  Öyle bir ölsem Öyle bir ölsem ki çocuklar Size hiç ölüm kalmasa...

  ..
  Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

  Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları