ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
AV. MEHMET YILMAZER AK PARTİ´DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Tarih: 25.4.2018 18:37:38

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Av. Mehmet Yılmazer, “Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı” dedi.

 

ÖZEL BİR GÜNÜ YAŞIYORUM

Av. Mehmet Yılmazer dün AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığında 24 Haziran´da yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti´den aday adayı olduğunu açıkladı.  Yılmazer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bugün kendi kişisel tarihim içinde, ilk gençlik yıllarımdan başlayan siyaset hayatımda çok özel bir günü yaşıyorum. Bugünden geçmişe baktığımda kendimi adeta birkaç ömür yaşamış gibi hissediyorum. Bunları sizlere kronolojik olarak detaylarıyla anlatmayacağım ancak şu kadarını söyleyeyim; Rabbim bana bu yaşıma kadar çok dolu bir ömür yaşamayı nasip etti. Binlerce şükürler olsun”

 

BABAMIN YOLUNDAN İLERLİYORUM

“Şükürler olsun ki Rahmetli babamın da hemen her kademesinde bulunduğu bir büyük davanın ailece kahrını çekmeyi nasip etti. Şükürler olsun ki bolluk içinde yaşayabilecekken evimizdeki ekmeği, cebimizdeki üç beş kuruşu davamıza vakfedip çektiğimiz darlığın huzuru ile uyumayı nasip etti. Şükürler olsun ki hayatımızda uğruna acılar çekeceğimiz, gözyaşı dökeceğimiz yüce değerlere sahip olmayı nasip etti. Ve bunlarla beraber bu güzel millete önemli mevkilerde hizmet etmenin şerefini nasip etti”

YOĞUN ÇABA GÖSTERDİM

“Bugün de dün olduğu gibi milletimize hizmet etmeye ve acıya ve çileye ve mücadelenin en zoruna talip ol diyen çok kıymetli dostlara, arkadaşlara, akrabalara, büyüklere sahibim. Yaklaşık bir buçuk yıl kadar önce aktif siyaset yapacağımı açıklamıştım. O açıklamanın gerisinde kutlu bir davaya adanmış, o dava kültürünü diz dibi eğitimlerinde almış bir ömür vardı. Bir buçuk yıllık süreçte ise Kırıkkale´mizde artık geleneksel siyaset anlayışının yerini Türkiye siyasetine ve dünya siyasetine bırakacak bir anlayışın hakim olması için yoğun çaba gösterdim”

HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITILDI

“Şehrimiz siyasetinde herkese mavi boncuk dağıtma ve bir biçimde işini görme kültürü hakimdi. Bu anlayış ne dini idi ne de milli idi. Bizim kültürümüzde doğruya doğru , eğriye eğri demek gerekirdi.  Biz lakabı “el emin” olan bir Peygamberin ümmeti değil miydik ? Bizim ağzımızdan doğrudan gayrı bir cümle çıkabilir miydi ? İşte ben tam da bu anlayışın, bu inancın pratiğe dönüşmüş halini göstermek istedim. Gördüğüm tüm güzel işleri olabildiğince daha geniş kitlelerin görmesi için çalıştım. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapan herkesi ama herkesi, her ismi takdir ettim. Bu takdirimi kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım. Yine siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapmayan, Kırıkkale´nin çıkarına uygun işler yapmayan, hemşerilerimi zora sokan  herkesi ama herkesi, her isme yapıcı eleştiriler de getirdim. Bunu da yine kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım”

ZÜBÜK OLACAKSAM YERE BATSIN SİYASET

“Adalet anlayışını Kuran ve sünnet ışığından alan bir Müslüman nasıl davranırsa öyle davranmaya gayret ettim. Bunu ilk defa söylüyorum ama, istedim ki benim için “Mehmet Yılmazer bu şehrin el eminidir, el eminlerinden biridir” denilsin. Tabi bana da “herkese mavi boncuk dağıt” diyenler de oldu. Yazık ki oldu. Ancak dürüst olmanın, ilkeli olmanın, bir bedeli olacaksa bunu da nimet bilerek çizgimden ödün vermeden yolumda yürüdüm. Eğer ben, kendi siyasi çıkarından başka hiçbir düşüncesi olmayan bir oportünist olacaksam, eğer güneşi ceketinin astarı içinde kaybetmiş bir marka Müslümanı olacaksam, orta yolcu bir zübük olacaksam yere batsın siyaseti derim. Ben orada olmam arkadaş derim”

KIRIKKALE´DE YEPYENİ BİR DÖNEME GİRİYORUZ

“İşte bu siyasi anlayışım ve çizgim hemşerilerimden muhteşem bir destek gördü. Bana “Kırıkkale bu siyasi anlayışa hazır değil” diyenlere inat, Kırıkkaleli hemşerilerim bana verdikleri destekle, beni şaşırtan ve çok mutlu eden yepyeni önerilerle, fikirlerle geldiler. Bilirsiniz ben hep kitabın tam ortasından konuşmayı severim. Kimse alınmasın, kırılmasın, aksine gurur duysunlar ki Kırıkkale seçmeni Kırıkkale´de yapılan geleneksel siyasetin çok ama çok önünde. İşte bu nedenle Kırıkkale siyasetinde de yepyeni bir döneme giriyoruz. Zaten hayat da bizi buna zorluyor”

KIRIKKALE´Yİ TANIYOR OLMAMIZ YETMEZ

“İş hayatımdaki uluslararası tecrübelerim bana gösterdi ki Kırıkkale´ye hizmet etmek istiyorsak, Kırıkkale´yi Türkiye için büyük katma değer yaratan , hem sanayi hem üniversite şehrine dönüştürmek istiyorsak , ticaretini içe kapalı olmaktan çıkarıp, dünya liginde rekabet edecek şirketlere sahip olalım istiyorsak Kırıkkale´yi tanıyor olmamız yetmez. Evet, Kırıkkale´yi çok iyi bilmek gerekir ama inanın bu işin belki yüzde yirmilik kısmıdır. Asıl dünyayı tanımamız, dünyayı bilmemiz ve dünyayı okuyacak donanımda olmamız gerekir. Aksi halde klasik siyasetin dar hacmine sahip olursak, sadece hangi müdür hangi milletvekilinin adamı olacak kısır döngüsünde hem şehrimizi hem kendimizi ve hem de gelecek nesillerin geleceğini tüketiriz”

BEN BU ŞEHRİ ÖYLE BÖYLE SEVMİYORUM

“Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı. Bakın bu noktada şunu söylemeden geçemeyeceğim; bana diyorlar ki “neden yurt dışında büyük devletlerin, büyük şirketlerin avukatlığını, danışmanlıklarını yapmak varken Türkiye´de çalışıyorsun” Ben de diyorum ki “Ben ülkemi aşk ile seviyorum. Hiçbir şey bana ülkeme hizmet ettiğim zaman duyduğum mutluluğu, gururu yaşatamaz.” Kırıkkale´yi de ülkemi sevdiğim gibi seviyorum.  Kırıkkale´yi tarif edilemez biçimde seviyorum. Kırıkkale benim gururum, mutluluğum, çocukluğum, gençliğim, yeşerdiğim toprağım, ailem, komşularım, dostlarım, atalarımın mezarında biten çiçeklerin üzerine düşen yağmur damlası dahi Kırıkkale toprağına düşüyor. Aşını seviyorum, Suyunu seviyorum. Şivesini seviyorum. Kendine özgü kelimelerini seviyorum. Ben bu şehri öyle böyle sevmiyorum”

ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM

“Bakınız, Türkiye büyük bir kuşatılmışlıkla karşı karşıya. Bu kuşatılmışlığın tek nedeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ı tasfiye ederek , Türkiye´yi tekrar kuklaları yapmak. Bu hainliğe yazık ki içeriden de destek buluyorlar. Oyun sahneye konuldu ve hepimizin gözleri önünde cereyan ediyor. Vatanını, milletini, bayrağını seven, Rabbine teslim olmuş her iman sahibinin görevi oynanmak istenen bu büyük oyunu bozmaktır. Zaman küçük hesaplar peşinde koşma zamanı değildir. Kırıkkale´nin içinden geçtiğimiz bu tarihi süreçte üzerine düşen görevi layıkıyla yapacağına şüphem yoktur”

ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM

“Ben de siyasi hayatımda yeni  bir evreye geçmek, bilgi ve birikimimi ülkemin geçtiği zorlu süreçte daha aktif daha etkin kullanabilmek için sizlerin de beni daha da yüreklendirmesi ile Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim. Bizler sebeplere müracaat ederiz, neticeyi Rabbim yaratır. O nasip ederse, sizlerde desteğinizi esirgemezseniz, sizlere sizlerin vekili olarak hizmet etmek istiyorum. Ve Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olduğumu açıklıyorum. Hepinizi en  kalbi duygularımla selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yatırımlar şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak
Yatırımlar şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak
Jandarma Genel Komutanlığı Lojistik Hizmetler Başkanı Tuğgeneral Abdullah Koçum ve beraberindeki heyet, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´yı ziyaret etti.
Vali Sezer, GAMER´de İncelemelerde Bulundu
Vali Sezer, GAMER´de İncelemelerde Bulundu
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi´ni (GAMER) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
SESSİZ KATİL
SESSİZ KATİL
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, soba ve doğalgaz nedeniyle yaşanabilecek karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyarıda bulundu. Son günlerde il ve ilçelerde meydana gelen lodos nedeniyle istenmeyen olaylarla karşılaşılabileceğini ifade eden İl Sağlık Müdürü Tiftikçi halk arasında sessiz katil olarak nitelendirilen soba ve doğalgaz zehirlenmelerine karşı dikkatli olunması gerektiğini ifade etti.
Kırıkkale-Kulu kara yolu hızlandırılmalı
Kırıkkale-Kulu kara yolu hızlandırılmalı
AK Parti Bahşili ilçe Belediye Başkan Adayı Recep Zafer Tekin, yapımı devam eden kara yollarında incelemelerde bulundu.
Kırıkkale´ye faydalı çalışmalar yapmalıyız
Kırıkkale´ye faydalı çalışmalar yapmalıyız
Memur-Sen İl Başkanı Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan ve yönetimi Kırıkkale İdare Mahkeme Başkanlığına atanan Bayram Doğan´ı makamında ziyaret ettiler.
  Emekliler yakıt ve kira desteği istiyor
Emekliler yakıt ve kira desteği istiyor
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, kira, yakıt, aidat, elektrik, su ve benzeri kalemlerin bir ailenin harcamalarının önemli bölümünü oluşturduğuna dikkati çekti.
Soba zehirlenmesi
Soba zehirlenmesi
Kırıkkale´nin Delice ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 2 kişi tedavi altına alındı.
  Kenevir Kırıkkale´de Ekilmeli
Kenevir Kırıkkale´de Ekilmeli
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk kenevir yetiştirilmesine izin verilen iller arasında Kırıkkale´nin neden olmadığını, TBMM´de Tarım ve Orman Bakanı´na yazılı olarak sordu.
Adres bildirimi için son gün bugün
Adres bildirimi için son gün bugün
İçişleri Bakanlığı´nca, adres kaydı olmayan vatandaşların 17 Ocak Perşembe (Bugün) gününe kadar başvuruda bulunmaları gerektiği hatırlatıldı.
Emekli çiftin ev hayallerini çaldılar
Emekli çiftin ev hayallerini çaldılar
Kırıkkale´de yaşayan emekli çiftin, ev almak için biriktirdiği 400 bin lira ile 50 bin lira değerindeki ziynet eşyasının bulunduğu çanta gasbedildi.
Kızılırmak´ta Sızıntı
Kızılırmak´ta Sızıntı
Kırıkkale Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Kızılırmak´ta yakıt ya da petrol türevi sızıntı olduğu iddiası üzerine inceleme başlattı.
Yolda bulduğu parayı sahibine teslim etti
Yolda bulduğu parayı sahibine teslim etti
Kırıkkale´de Iraklı Yusuf Karlangöz, 1 hafta önce yolda yürürken poşet içinde bulduğu 15 bin TL´yi sahibine teslim etti.
Yazar okurları ile buluştu
Yazar okurları ile buluştu
Keskin Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından ‘Yazar Okur Buluşması / Söyleşi ve İmza Günü´ düzenledi.
Şehit vurulunca değil unutulunca ölür
Şehit vurulunca değil unutulunca ölür
1994 ve 1995 Yılında şehit Olan Astsubay Serhat Gençer ve Er Ayhan İçöz´ün Komutanları ve silah arkadaşları tarafından şehit oluşlarının yıl dönümünde mezarları başında dualarla anıldı.
Şehit Karagöz kabri başında anıldı
Şehit Karagöz kabri başında anıldı
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve Şehit Erdal Karagöz´ün ailesi tarafından düzenlenen programla Şehit Erdal Karagöz şehit oluşunun 18. Yıl Dönümünde kabri başında anıldı.
Kırıkkale´de kenevir üretimine izin verilmeli
Kırıkkale´de kenevir üretimine izin verilmeli
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer gün içerisindeki programları dahilinde Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli´yi ziyaret ederek, kenevir üretimi izni verilen iller arasına alınması hususlarında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.
Silah OSB´nin geleceği konuşuldu
Silah OSB´nin geleceği konuşuldu
Silah OSB´nin geleceği konuşuldu
TRAFİK TERÖRÜ İLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR
TRAFİK TERÖRÜ İLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Trafik önlemleri ölümleri azalttı
Kütüphanem Kuruluyor İlçem Okuyor Projesi
Kütüphanem Kuruluyor İlçem Okuyor Projesi
Balışeyh Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Kütüphanem Kuruluyor İlçem Okuyor Projesi" kapsamında kütüphane açıldı.
Keskin kültürü unutulmuyor
Keskin kültürü unutulmuyor
Kırıkkale´nin Keskin ilçesinde 1908 yılında yapılan, kültür ve sanatın canlı olarak sergilendiği Taş Mektep´de, ilçe kültürünün unutulmaması için programlar düzenleniyor.
Antalya kampı tamamlandı
Antalya kampı tamamlandı
Sezonun ikinci yarısı için Antalya Belek´te 10 günlük kampa giren Kırıkkale Büyük Anadoluspor, kampı tamamlayarak Kırıkkale´ye döndü.
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
E-Gazete
Kirikkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları