ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
AV. MEHMET YILMAZER AK PARTİ´DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Tarih: 25.4.2018 18:37:38

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Av. Mehmet Yılmazer, “Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı” dedi.

 

ÖZEL BİR GÜNÜ YAŞIYORUM

Av. Mehmet Yılmazer dün AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığında 24 Haziran´da yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti´den aday adayı olduğunu açıkladı.  Yılmazer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bugün kendi kişisel tarihim içinde, ilk gençlik yıllarımdan başlayan siyaset hayatımda çok özel bir günü yaşıyorum. Bugünden geçmişe baktığımda kendimi adeta birkaç ömür yaşamış gibi hissediyorum. Bunları sizlere kronolojik olarak detaylarıyla anlatmayacağım ancak şu kadarını söyleyeyim; Rabbim bana bu yaşıma kadar çok dolu bir ömür yaşamayı nasip etti. Binlerce şükürler olsun”

 

BABAMIN YOLUNDAN İLERLİYORUM

“Şükürler olsun ki Rahmetli babamın da hemen her kademesinde bulunduğu bir büyük davanın ailece kahrını çekmeyi nasip etti. Şükürler olsun ki bolluk içinde yaşayabilecekken evimizdeki ekmeği, cebimizdeki üç beş kuruşu davamıza vakfedip çektiğimiz darlığın huzuru ile uyumayı nasip etti. Şükürler olsun ki hayatımızda uğruna acılar çekeceğimiz, gözyaşı dökeceğimiz yüce değerlere sahip olmayı nasip etti. Ve bunlarla beraber bu güzel millete önemli mevkilerde hizmet etmenin şerefini nasip etti”

YOĞUN ÇABA GÖSTERDİM

“Bugün de dün olduğu gibi milletimize hizmet etmeye ve acıya ve çileye ve mücadelenin en zoruna talip ol diyen çok kıymetli dostlara, arkadaşlara, akrabalara, büyüklere sahibim. Yaklaşık bir buçuk yıl kadar önce aktif siyaset yapacağımı açıklamıştım. O açıklamanın gerisinde kutlu bir davaya adanmış, o dava kültürünü diz dibi eğitimlerinde almış bir ömür vardı. Bir buçuk yıllık süreçte ise Kırıkkale´mizde artık geleneksel siyaset anlayışının yerini Türkiye siyasetine ve dünya siyasetine bırakacak bir anlayışın hakim olması için yoğun çaba gösterdim”

HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITILDI

“Şehrimiz siyasetinde herkese mavi boncuk dağıtma ve bir biçimde işini görme kültürü hakimdi. Bu anlayış ne dini idi ne de milli idi. Bizim kültürümüzde doğruya doğru , eğriye eğri demek gerekirdi.  Biz lakabı “el emin” olan bir Peygamberin ümmeti değil miydik ? Bizim ağzımızdan doğrudan gayrı bir cümle çıkabilir miydi ? İşte ben tam da bu anlayışın, bu inancın pratiğe dönüşmüş halini göstermek istedim. Gördüğüm tüm güzel işleri olabildiğince daha geniş kitlelerin görmesi için çalıştım. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapan herkesi ama herkesi, her ismi takdir ettim. Bu takdirimi kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım. Yine siyasi düşüncesi ne olursa olsun doğru işler yapmayan, Kırıkkale´nin çıkarına uygun işler yapmayan, hemşerilerimi zora sokan  herkesi ama herkesi, her isme yapıcı eleştiriler de getirdim. Bunu da yine kamuoyu ile açık aleni biçimde paylaştım”

ZÜBÜK OLACAKSAM YERE BATSIN SİYASET

“Adalet anlayışını Kuran ve sünnet ışığından alan bir Müslüman nasıl davranırsa öyle davranmaya gayret ettim. Bunu ilk defa söylüyorum ama, istedim ki benim için “Mehmet Yılmazer bu şehrin el eminidir, el eminlerinden biridir” denilsin. Tabi bana da “herkese mavi boncuk dağıt” diyenler de oldu. Yazık ki oldu. Ancak dürüst olmanın, ilkeli olmanın, bir bedeli olacaksa bunu da nimet bilerek çizgimden ödün vermeden yolumda yürüdüm. Eğer ben, kendi siyasi çıkarından başka hiçbir düşüncesi olmayan bir oportünist olacaksam, eğer güneşi ceketinin astarı içinde kaybetmiş bir marka Müslümanı olacaksam, orta yolcu bir zübük olacaksam yere batsın siyaseti derim. Ben orada olmam arkadaş derim”

KIRIKKALE´DE YEPYENİ BİR DÖNEME GİRİYORUZ

“İşte bu siyasi anlayışım ve çizgim hemşerilerimden muhteşem bir destek gördü. Bana “Kırıkkale bu siyasi anlayışa hazır değil” diyenlere inat, Kırıkkaleli hemşerilerim bana verdikleri destekle, beni şaşırtan ve çok mutlu eden yepyeni önerilerle, fikirlerle geldiler. Bilirsiniz ben hep kitabın tam ortasından konuşmayı severim. Kimse alınmasın, kırılmasın, aksine gurur duysunlar ki Kırıkkale seçmeni Kırıkkale´de yapılan geleneksel siyasetin çok ama çok önünde. İşte bu nedenle Kırıkkale siyasetinde de yepyeni bir döneme giriyoruz. Zaten hayat da bizi buna zorluyor”

KIRIKKALE´Yİ TANIYOR OLMAMIZ YETMEZ

“İş hayatımdaki uluslararası tecrübelerim bana gösterdi ki Kırıkkale´ye hizmet etmek istiyorsak, Kırıkkale´yi Türkiye için büyük katma değer yaratan , hem sanayi hem üniversite şehrine dönüştürmek istiyorsak , ticaretini içe kapalı olmaktan çıkarıp, dünya liginde rekabet edecek şirketlere sahip olalım istiyorsak Kırıkkale´yi tanıyor olmamız yetmez. Evet, Kırıkkale´yi çok iyi bilmek gerekir ama inanın bu işin belki yüzde yirmilik kısmıdır. Asıl dünyayı tanımamız, dünyayı bilmemiz ve dünyayı okuyacak donanımda olmamız gerekir. Aksi halde klasik siyasetin dar hacmine sahip olursak, sadece hangi müdür hangi milletvekilinin adamı olacak kısır döngüsünde hem şehrimizi hem kendimizi ve hem de gelecek nesillerin geleceğini tüketiriz”

BEN BU ŞEHRİ ÖYLE BÖYLE SEVMİYORUM

“Şimdi sahici siyaset zamanı.  Şimdi Kırıkkale´yi Türkiye´de ve dünyada büyük oyuncu yapacak projeler üretme ve bunları hayata geçirecek iradeyi ortaya koyma zamanı. Bakın bu noktada şunu söylemeden geçemeyeceğim; bana diyorlar ki “neden yurt dışında büyük devletlerin, büyük şirketlerin avukatlığını, danışmanlıklarını yapmak varken Türkiye´de çalışıyorsun” Ben de diyorum ki “Ben ülkemi aşk ile seviyorum. Hiçbir şey bana ülkeme hizmet ettiğim zaman duyduğum mutluluğu, gururu yaşatamaz.” Kırıkkale´yi de ülkemi sevdiğim gibi seviyorum.  Kırıkkale´yi tarif edilemez biçimde seviyorum. Kırıkkale benim gururum, mutluluğum, çocukluğum, gençliğim, yeşerdiğim toprağım, ailem, komşularım, dostlarım, atalarımın mezarında biten çiçeklerin üzerine düşen yağmur damlası dahi Kırıkkale toprağına düşüyor. Aşını seviyorum, Suyunu seviyorum. Şivesini seviyorum. Kendine özgü kelimelerini seviyorum. Ben bu şehri öyle böyle sevmiyorum”

ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM

“Bakınız, Türkiye büyük bir kuşatılmışlıkla karşı karşıya. Bu kuşatılmışlığın tek nedeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ı tasfiye ederek , Türkiye´yi tekrar kuklaları yapmak. Bu hainliğe yazık ki içeriden de destek buluyorlar. Oyun sahneye konuldu ve hepimizin gözleri önünde cereyan ediyor. Vatanını, milletini, bayrağını seven, Rabbine teslim olmuş her iman sahibinin görevi oynanmak istenen bu büyük oyunu bozmaktır. Zaman küçük hesaplar peşinde koşma zamanı değildir. Kırıkkale´nin içinden geçtiğimiz bu tarihi süreçte üzerine düşen görevi layıkıyla yapacağına şüphem yoktur”

ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM

“Ben de siyasi hayatımda yeni  bir evreye geçmek, bilgi ve birikimimi ülkemin geçtiği zorlu süreçte daha aktif daha etkin kullanabilmek için sizlerin de beni daha da yüreklendirmesi ile Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim. Bizler sebeplere müracaat ederiz, neticeyi Rabbim yaratır. O nasip ederse, sizlerde desteğinizi esirgemezseniz, sizlere sizlerin vekili olarak hizmet etmek istiyorum. Ve Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olduğumu açıklıyorum. Hepinizi en  kalbi duygularımla selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Haber: Kenan KUZUCU

 

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ŞİMDİ SAHİCİ SİYASET ZAMANI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
GECE GÜNDÜZ HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
GECE GÜNDÜZ HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Yılmaz, saha çalışmasını sürdürüyor
Yahşihan Gençlik Merkezi Her Yerde
Yahşihan Gençlik Merkezi Her Yerde
Gençlik Merkezleri; gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, milli ve manevi değerlerine ve geçmişine bağlı, dünyanın geleceğine yön veren şuurlu bir gençlik yetişmesine katkı sağlamak amacıyla salon programları, kulüpler, sportif faaliyetler ve projelerle il, ilçe, köy ve mahallelerde gençlere hizmetlerini sunmaya devam ediyor.
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
Tuz tüketimini azaltın
Tuz tüketimini azaltın
İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı Başkanlığı Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Birimi tarafından Dünya Tuza Dikkat Haftası çerçevesince halkın yoğun olduğu yerlere stant açılarak tuz kullanımının azaltılması hakkında bilgilendirme yapıldı.
GELENEKSEL MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI HAZIR
GELENEKSEL MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI HAZIR
Sağlıkta birliktelik turnuvası başladı
Masa´da Pirinç Fabrikası Birinci
Masa´da Pirinç Fabrikası Birinci
Masa Tenisi İl Temsilciliği 2019 yılı faaliyet programında yer alan Kurumlar arası Masa Tenisi Turnuvası 12 takım ve 48 sporcunun katılımı ile tamamlandı.
22 MART ACİL TIP TEKNİKERLERİ ve TEKNİSYENLERİ GÜNÜ
22 MART ACİL TIP TEKNİKERLERİ ve TEKNİSYENLERİ GÜNÜ
Kendimizden önce insan sağlığı
Yılmaz´a sevgi seli büyüyor
Yılmaz´a sevgi seli büyüyor
İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Kaletepe Mahallesi´nde mahalle toplantısı gerçekleştirildi. Yılmaz´a sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlar, toplantı alanını adeta miting alanına dönüştürdü.
Hem eğleniyor Hem öğreniyor
Hem eğleniyor Hem öğreniyor
Kırıkkale´de Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde korunma ve bakım altında bulunan 30 çocuğun geleneksel okçuluk kursu ile hem eğleniyor hem öğreniyor.
Fuat Sezgin ve İslam Bilim Mirası
Fuat Sezgin ve İslam Bilim Mirası
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Gazi Topdemir, Kırıkkale Üniversitesi´nde “Fuat Sezgin ve İslam Bilim Mirası Üzerine” konulu konferans verdi.
Kırıkkale bir dünya markası olacak
Kırıkkale bir dünya markası olacak
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Kırıkkale´ye Jandarma Eğitim Birliği getiriyoruz. Bütün hazırlıkları yaptık. Jandarma Eğitim Birliği öyle bildiğiniz birliklerden değil. Bütün ulusal arası çapta etkinliklere ev sahipliği yapabilecek ve yüzümüzün akı olacak, Kırıkkale´yi de bir dünya markası yapacak bir birlik getiriyoruz” dedi.
PROJE!..
PROJE!..
Türk dil kurumuna göre,
VAKİT BİRBİRİMİZLE UĞRAŞMA VAKTİ DEĞİL, VAKİT BİRLİK OLMA VAKTİ
VAKİT BİRBİRİMİZLE UĞRAŞMA VAKTİ DEĞİL, VAKİT BİRLİK OLMA VAKTİ
Önce ülkem, sonra partim, sonra ben
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
20 YILDA BAŞKANLAR NE YAPTI?
Kırıkkale Tarihine Yolculuk
Kırıkkale Tarihine Yolculuk
Kırıkkale Fen Lisesi öğrencileri Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan Şehir Müzesini gezdiler.
Keşif yaptıkları evi bir hafta sonra soymuşlar
Keşif yaptıkları evi bir hafta sonra soymuşlar
Kırşehir´de, keşif yaptıkları eve bir hafa sonra gelerek ziynet ve değerli eşya çaldıkları ileri sürülen 4 kişiden 2´si tutuklandı.
Keskinliler Serdar Yarar ile buluştu
Keskinliler Serdar Yarar ile buluştu
Keskinliler Serdar Yarar ile buluştu
BİZİM SEVDAMIZ MEMLEKET SEVDASI, BİZİM SEVDAMIZ KIRIKKALE SEVDASI
BİZİM SEVDAMIZ MEMLEKET SEVDASI, BİZİM SEVDAMIZ KIRIKKALE SEVDASI
Kaletepe Yılmaz´a Kucak Açtı
Dağdelen: ‘Bahşılı´da bu iş tamam´
Dağdelen: ‘Bahşılı´da bu iş tamam´
AK Parti İl Teşkilatı Bahşılı ilçesinde İlçe Belediye Başkan Adayı Recep Zafer Tekin tarafından düzenlenen mitinge katıldı.
AK Parti´de çalışmalar devam ediyor
AK Parti´de çalışmalar devam ediyor
AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Nurettin Çelik, Kırıkkale´ye gelerek il başkanlığında seçim hazırlıklarına yönelik son çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.
ABC sporda çok farklı
ABC sporda çok farklı
ABC sporda çok farklı
T.C. DELİCE İCRA DAİRESİ 2018/49 TLMT.
T.C. DELİCE İCRA DAİRESİ 2018/49 TLMT.
T.C. DELİCE İCRA DAİRESİ 2018/49 TLMT.
ihale ilanı UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
ihale ilanı UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
ihale ilanı UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
ihale ilanı Detaylı Enerji Etüdü Yaptırılması İşi MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı Detaylı Enerji Etüdü Yaptırılması İşi MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı Detaylı Enerji Etüdü Yaptırılması İşi MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. KIRIKKALE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı MİLLET KIRAATHANESİ PROJESİ KAPSAMINDA KÜTÜPHANE KURULUMU,TADİLATI İLE MOBİL EKRANLI TEKNİK ARAÇ TADİLAT VE KURULUMU İÇİN GEREKLİ MAL VE ÜRÜNLERİN ALIMI KIRIKKALE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
KIRIKKALE 1. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/24 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2018/26 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN KAMULAŞTIRMA İLANI
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
16000 LT (ONALTIBİN LİTRE) EURO DİZEL VE 2600 LT (İKİBİNALTIYÜZ LİTRE) KURŞUNSUZ BENZİN T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ihale ilanı K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ESU ATÖLYESİ ÇATI FENERLİKLERİNİN YENİLENMESİ İŞİ (TEKNİK ŞARTNAMEYE VE RESİMLERE GÖRE) MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE KIRIKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/3311 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRIMA İLANI
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İHALE İPTAL İLANI DELİCE-KURDOĞLU KOCABAŞ KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 2. İCRA DAİRESİ 2018/1985 ESAS TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
E-Gazete
Kirikkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İnsan uzun süre bir böbrek ve bir akciğerle, midesiz, dalaksız yaşayabilir, ama karaciğersiz bir dakika bile yaşayamaz.

Az bilinen, birbirinden ilginç bilgiler
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları