NUH´UN GEMİSİ BATTI!
NUH´UN GEMİSİ BATTI!
Tarih: 25.6.2018 17:39:30

Metal yorgunluk var denilerek Ak Parti tüm ülkede kadrolarını yeniledi. Kırıkkale´de de teşkilat yenilenmesi yaşandı. Nuh Dağdelen Kırıkkale il başkanı oldu.

Nuh Dağdelen geldiğinde barışacağız, birliği sağlayacağız diyerek başladı ve tüm kadrolarını heyecanlandırdı. Ancak çok geçmeden böyle bir gayesi olmadığı ortaya çıktı. İlçe Başkanlarını, Gençlik Kolları Başkanını ve yönetimi belirlerken kendisini belli etti. İlk çıkan dedikodu rüşvet iddiaları idi, kamuoyunda-sosyal medyada rüşvet iddiaları aldı başını gitti. Sırf rüşvet iddiaları hakkında “çok çirkin iddialar, İl Başkanı basın açıklaması yapıp insanları aydınlatmalı” dedim diye ihraç edildim. Ardından defter iddiaları başladı, Nuh Dağdelen´in görev verdiği kişilerin şirket defterlerini kendisinin tuttuğu iddiaları aldı başını gitti. Yanlışlar bunlarla sınırlı değildi Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, tek işi belediyelerle olan Geyik İnşaatın sahibi, Savaş Geyik getirildi. Belediye Başkanlarına baskı yapıldığı dilden dile dolaştı. Doğrudur yanlıştır, o adamın o görevde olması o dedikoduları kendiliğinden getirir, başka bir görev yok muydu da, bu görev verildi derler adama.

En ilgincime giden konu İl Başkanının, kaynak olarak eski Kırıkkale Valisi Bahrettin Demirer´i gösterdiği bir matematik hesabıydı. Sayın İl Başkanı her platformda siyasetle %5´in ilgilendiğini, %95´in ilgilenmediğini, %5´in hiçbir zaman memnun olmadığını, onların önemsiz olduğunu, önemli olanın %95´i memnun etmek olduğunu anlattı. İl Başkanının beceriksiz olduğunu o gün anlamıştım aslında. O gün bugündür İl Başkanının Ak Partiyi uçuruma sürüklediğine inanıyordum. Yahu arkadaş birincisi Bahrettin Demirer, bürokrat sen siyasetçisin. Bir siyasetçi, siyaseti bürokrattan öğreniyorsa o iş bitmiştir. Bir bürokrat siyaseti o kadar iyi biliyorsa girsin siyaset yapsın. İkincisi Eski Belediye Başkanımız Sayın Veli Korkmaz´da aynı kişiyi kaynak göstererek aynı şeyleri söylerdi. O kadar başarılı işler yaptığı halde, kendini halka bir türlü anlatamadı. O %5, %95´e açılan kapıdır, o %5 seni yada partini yada siyasetini %95´e aktaran kişidir. Yani o %5 şehirde algıyı yöneten, halkları istediği yöne sürükleyen kişilerdir. Hepsinin yanında olmasına gerek yok %3´ü yanındaysa başarıya yakınsın demektir. Sen hiç birini yanına almadın…

Mahalle Komite Başkanları görevden alındı, yerlerini dolduracak liyakatta kimse göreve getirilmedi. Partililer ihraç edildi, hatta mahkemeye verildi. Hata tehdit edildi. Erken seçim kararı verildiğinde, parti içi yay gibi gergindi. 57 aday adayı başvuru yaptı, temayül yoklamasında İl Başkanı Bayram Salim Bozdemir, Mustafa Özbayrak ve Şerafettin Atalay´ı açıktan desteledi. Temayülde oy kullananlara blok liste oy kullandırdı. Üstelik temayülde desteklenen Bayram Salim Bozdemir´in kardeşi Merkez İlçe Başkanıydı. Aday Adayı Ertan Taşkın tepki gösterince bir de kavga çıkarttılar. Adaylar belirlenip, Bayram Salim Bozdemir 2. Sıra adayı olunca aday adayları da küstüler. Üstelik temayülden birinci çıkartılan Mustafa Özbayrak seçim boyunca şehre hiç uğramadı.

Seçim zamanı belki de tarihin en amatör ekibi sahadaydı. Milletvekili Mehmet Demir´in 3-0´ın altı başarısızlık olur sözü tüm teşkilatın psikolojisini bozdu. Çıkıp evet kardeşim biz 3-0 yaparız diyemediler. 3-0 olmayacak diye seçimden sonra suçu atacakları isimler aradılar. Ak Partiyi paramparça ettiler. Mahalle Mitingi yaptılar, aynı Ak Partilileri alıp diğer mahalleye gittiler. Sonra Ramazan Sokağına geldiler. Sonra Seçim bürolarına geçtiler. Bütün konuşmalarında fitne, fücur, turnusol, aynı mihraklar gibi söylemlerle Ak Partililere laf attılar, küstürdüler.

Bir miting yaptılar. Ak Parti tarihinin en az katılımlı mitingi oldu. Gazetecilere ayırdıkları bölümün önü bomboş duruyordu. Üstelik Hürriyet Caddesi tarafı da boştu. Sevgi yolu tarafında da Vinç vardı. Meydan bomboştu! Gazeteler ve Gazeteciler yazdı. Hayda tehditler, hakaretler neler neler bir bilseniz. Neymiş Ak Partide iç savaş çıkartıyormuşuz, neymiş Başbakan çıkmadan bir saat önce fotoğraf çekmişiz. Bunu söyleyen herkese Sayın Başbakan konuşurken video var bende vereyim paylaş dedim. Ahlaksız gazeteci dediler. Cumhurbaşkanının adamları Kırıkkale´de not alıyor dediler. Eğer Cumhurbaşkanının adamları meydanın o halini değil de bizim yaptığımız haberleri not alıyorsa onlar da ihanet içerisindedir.

Beni ihraç eden, eski DSP adayı Ahmet Yücedağ´ın başkanlığını yaptığı Disiplin Kurulunun bir üyesi var. Adı Erdal Bakır… Çok tanımam kendisini, eski Gençlik Kolları Başkanıymış. Bir de sanırım tütüncülük yapıyormuş ama Polis üstüne gidince kaçak işleri bırakmış. Öyle söylediler bilmiyorum. Belki yapmamıştır günahını almayalım. Ama yaptığı bir şey var! Cumhurbaşkanına oy atmayın dedi. Hem de öyle gizli saklı değil herkese açık sosyal medya hesabından. Yazıklar olsun, ulan biz gâvura kızıp oruç bozar mıyız? Erdoğan´ı senin gibi adamlara yem eder miyiz?

İl Başkanı miting hakkında konuşurken kalabalığı yeterli bulduğunu söyledi. Eyvah dedim gittik! Zafer Caddesine, Nur Camiine doğru, Azaboğlu Camiinin araya, Sevgi yoluna taşan, insan selini andıran mitingler aklıma geldi. Nereden nereye dedim kendime. Uzun bir yola çıkmışız, şoförün hem ehliyeti yok, hem de şuuru kapalı. Bir de kibirli ben varım bişey olmaz diyor. Arabayı ehliyet mi sürüyor kardeşim? Diye de kızıyor.

Bayramlaşma töreninde konuşmalar yapıldı. İl Başkanı bende hata yapmış olabilirim, özür dilerim dedi. Herhalde sonunda gerçeği gördüler dedim. Ancak arkasından bir konuşmalar önce barışalım sonra fitne, fücur onlarla daha sonra hesaplaşacağız falan. Ne oluyor dedim ya, niye kinlendiriliyor, küskünler. Her seçimde küskünler oldu, ancak küskünler gitti ve yine Ak Partiye oy attı. Yine atardı küskünler ancak tehdit edildiler, atmadılar.

Murat Bulut bir yazı yazdı. Yazısında İl Başkanın bütün Belediyelere aday belirlediğini isim isim yazdı. Mevcut Başkanlar çalışır mı dedi? Haklıydı Murat Bulut, kimse çalışmazdı. İl Başkanı basın açıklaması yapıp “yahu kardeşim belediyeye daha 10 ay var, ne aday belirlemesi daha benim kalıp kalmayacağım belli değil” demesi gerekirsen, kulağını kıstı, yok hükmünde davrandı. Aklıma 2009 seçimleri geldi, Kırıkkale´nin tartışmasız en başarılı Belediye Başkanı olan Memduh Bodur, İl Başkanının zorlaması ile aday yapılmamış ve MHP´ye geçmişti. İl Başkanının Hacılar Kasabasına attığı dinamit, sonraları bir cinayete neden olmuştu. Hacılar´ı kaybetmişti AK Parti ama sadece Hacılar´ı değil. Yahşihan´ı, Balışeyh´i, Delice´yi, Çerikli´yi Karaahmetli´yi, Hasandede´yi, Hamzalı´yı kaybetmişti. Kırıkkale´yi de olmayan Demokrat Partinin adayına karşı kıl payı kazanmıştı. İl Başkanı yine Nuh Dağdelen´di ve İl Başkanının kibri o zaman da aynıydı…

Murat Bulut´un o yazısı Kırıkkale´nin aşırı gerilmesine neden oldu. Artık Ak Partililer birbirlerine sallıyor, herkes birbirini hainlikle suçluyordu. Her gün sahada olan Mehmet Demir´in çalışmadığı, göstermelik çalıştığı İl Başkanlığı tarafından pompalarken, temayülde birinci çıkartılan eski milletvekili Mustafa Özbayrak şehre bile uğramamıştı. MHP´li olduğunu söyleyen, İYİ Parti sevicisi, 3. Sınıf internet haber sitesi sahibi, Ak Parti düşmanı, kendisini gazeteci olarak tanıtan, esasen at çiftliği adı altında mandıracılık yapan Murat Tanır, İl Başkanı adına, Ak Partili gazetecileri, aşırı sert bir dille tehdit ediyordu. Yani artık seçim zaten 1-1-1 olmuş ve İl Başkanı da bu sonucu biliyordu. Yani Murat Tanır´ın yazısı aslında Nuh Dağdelen´in psikolojisinin özetiydi.

Sonuç mu?

Aslında benim ihraç edilmek pahasına Nuh Dağdelen´in göreve geldiğinden bu yana yazdığım her şey çıktı. Bir insan her konu da mı haklı çıkar? Vallahi ben bile şaşırdım. Konunun özeti şu; Ak Parti Türkiye´de kazandı, Kırıkkale´de Kaybetti. Bunun tek sebebi Nuh Dağdelen´dir. İstifa etmek yerine kutlama yapması da ayrı bir rezalettir. Sayın İl Başkanı, asla unutmamanız gereken bir şey var, İstifada bir Hizmettir.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: GEMİSİ BATTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İMAM GÜCÜ!..
İMAM GÜCÜ!..
İMAM GÜCÜ!..
Öğrenciler için her şeyi yapıyoruz
Öğrenciler için her şeyi yapıyoruz
AK Parti Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut, Keskin Meslek Yüksek okuluna bağlı Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğünde kalan öğrencileri ziyaret etti.
Koyun ve keçi yetiştiricilerine "küpe affı"
Koyun ve keçi yetiştiricilerine "küpe affı"
Kırıkkale Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı M. Kürşat Ulusoy, küçükbaş hayvanların küpelenmesiyle ilgili yönetmelikte değişiklik yapıldığını hatırlatarak, küpesiz hayvanların 31 Mart 2019 tarihine kadar küpeletilebileceğini bildirdi.
MKE´yi özelleştiriyor musunuz?
MKE´yi özelleştiriyor musunuz?
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, Kırıkkale´nin can damarı olan Makine Kimya Endüstrisi Kurumuna (MKEK) bağlı fabrikaların maalesef eski günlerini arattığını söyledi.
Kuru soğan 4 TL´ye yükseldi
Kuru soğan 4 TL´ye yükseldi
Kırıkkale´de soğana ardı ardına gelen zamlar vatandaşların hem elini hem de cebini yakıyor.
Gıda satanlar esnaf eğitimden geçti
Gıda satanlar esnaf eğitimden geçti
Kırıkkale´de gıda satış işletmecilerine gıda mevzuatı ve hijyen eğitimi verildi.
Torbacı yakayı ele verdi
Torbacı yakayı ele verdi
Torbacı yakayı ele verdi
Kırıkkale´nin 220 şehidi var
Kırıkkale´nin 220 şehidi var
Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu, geçmişten günümüze kadar Kırıkkale´nin 220 şehit verdiğini belirtti.
Açık Kapı Sistemi Çalışıyor
Açık Kapı Sistemi Çalışıyor
Milletin Kapısı sloganıyla uygulamaya konulan Açık Kapı Projesi ile vatandaş odaklı bir yaklaşım benimsenmekte ve taleplere hızlı ve doğru, birinci elden çözüm bulunması çalışılıyor. Burada devlet vatandaş arasındaki karşılıklı iletişimi ve güveni artırmak amaçlanmaktadır
927 konuta 3 bin başvuru
927 konuta 3 bin başvuru
Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Zekeriya Aytekin, ‘Altın Proje´ olarak adlandırılan emekli evlerine talebin büyük olduğunu söyleyerek, “120 dönüm arazi üzerinde 927 konut yapılacak. Biz dernek olarak talepleri alıyoruz. Şu ana kadar 3000´e yakın talep aldık” dedi.
ZORU BAŞARMAK ONUN İŞİ
ZORU BAŞARMAK ONUN İŞİ
ZORU BAŞARMAK ONUN İŞİ
YİH´te nöbet ücretleri sınırlandırıldı
YİH´te nöbet ücretleri sınırlandırıldı
YİH´te nöbet ücretleri sınırlandırıldı
Vali Sezer kurumlardan brifing alıyor
Vali Sezer kurumlardan brifing alıyor
Vali Sezer kurumlardan brifing alıyor
Keskin´de uyuşturucu ile mücadele sürüyor
Keskin´de uyuşturucu ile mücadele sürüyor
Keskin´de uyuşturucu ile mücadele sürüyor
Filistin´de, Yemen´de bizim canımızdan bir parça
Filistin´de, Yemen´de bizim canımızdan bir parça
Filistin´de, Yemen´de bizim canımızdan bir parça
Diyabette aile desteği çok önemli
Diyabette aile desteği çok önemli
Diyabette aile desteği çok önemli
Şimşekler layık olduğu üst lige çıkacak
Şimşekler layık olduğu üst lige çıkacak
Şimşekler layık olduğu üst lige çıkacak
Olimpiyat şampiyonluğa yürüyor
Olimpiyat şampiyonluğa yürüyor
Olimpiyat şampiyonluğa yürüyor
Mobil Şikayet Sistemi Devrede
Mobil Şikayet Sistemi Devrede
Mobil Şikayet Sistemi Devrede
Kış lastiği uygulamasında valilikler süreyi birer ay artırabilecek
Kış lastiği uygulamasında valilikler süreyi birer ay artırabilecek
Kış lastiği uygulamasında valilikler süreyi birer ay artırabilecek
Kuşlar için sıcak yuva yapıldı
Kuşlar için sıcak yuva yapıldı
Kuşlar için sıcak yuva yapıldı
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4770
EURO
6.1575
Kirikkale
 • Bugün  9 °
 • Cuma  11 °
 • Cumartesi  10 °
 • E-Gazete
  Kirikkale için namaz vakitleri
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
  06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
  Çok Okunanlar
  Çok Yorumlananlar
  okuyun, çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor

  deneme
  Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

  Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları