NUH´UN GEMİSİ BATTI!
NUH´UN GEMİSİ BATTI!
Tarih: 25.6.2018 17:39:30/ 2745okunma / 0yorum

Metal yorgunluk var denilerek Ak Parti tüm ülkede kadrolarını yeniledi. Kırıkkale´de de teşkilat yenilenmesi yaşandı. Nuh Dağdelen Kırıkkale il başkanı oldu.

Nuh Dağdelen geldiğinde barışacağız, birliği sağlayacağız diyerek başladı ve tüm kadrolarını heyecanlandırdı. Ancak çok geçmeden böyle bir gayesi olmadığı ortaya çıktı. İlçe Başkanlarını, Gençlik Kolları Başkanını ve yönetimi belirlerken kendisini belli etti. İlk çıkan dedikodu rüşvet iddiaları idi, kamuoyunda-sosyal medyada rüşvet iddiaları aldı başını gitti. Sırf rüşvet iddiaları hakkında “çok çirkin iddialar, İl Başkanı basın açıklaması yapıp insanları aydınlatmalı” dedim diye ihraç edildim. Ardından defter iddiaları başladı, Nuh Dağdelen´in görev verdiği kişilerin şirket defterlerini kendisinin tuttuğu iddiaları aldı başını gitti. Yanlışlar bunlarla sınırlı değildi Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, tek işi belediyelerle olan Geyik İnşaatın sahibi, Savaş Geyik getirildi. Belediye Başkanlarına baskı yapıldığı dilden dile dolaştı. Doğrudur yanlıştır, o adamın o görevde olması o dedikoduları kendiliğinden getirir, başka bir görev yok muydu da, bu görev verildi derler adama.

En ilgincime giden konu İl Başkanının, kaynak olarak eski Kırıkkale Valisi Bahrettin Demirer´i gösterdiği bir matematik hesabıydı. Sayın İl Başkanı her platformda siyasetle %5´in ilgilendiğini, %95´in ilgilenmediğini, %5´in hiçbir zaman memnun olmadığını, onların önemsiz olduğunu, önemli olanın %95´i memnun etmek olduğunu anlattı. İl Başkanının beceriksiz olduğunu o gün anlamıştım aslında. O gün bugündür İl Başkanının Ak Partiyi uçuruma sürüklediğine inanıyordum. Yahu arkadaş birincisi Bahrettin Demirer, bürokrat sen siyasetçisin. Bir siyasetçi, siyaseti bürokrattan öğreniyorsa o iş bitmiştir. Bir bürokrat siyaseti o kadar iyi biliyorsa girsin siyaset yapsın. İkincisi Eski Belediye Başkanımız Sayın Veli Korkmaz´da aynı kişiyi kaynak göstererek aynı şeyleri söylerdi. O kadar başarılı işler yaptığı halde, kendini halka bir türlü anlatamadı. O %5, %95´e açılan kapıdır, o %5 seni yada partini yada siyasetini %95´e aktaran kişidir. Yani o %5 şehirde algıyı yöneten, halkları istediği yöne sürükleyen kişilerdir. Hepsinin yanında olmasına gerek yok %3´ü yanındaysa başarıya yakınsın demektir. Sen hiç birini yanına almadın…

Mahalle Komite Başkanları görevden alındı, yerlerini dolduracak liyakatta kimse göreve getirilmedi. Partililer ihraç edildi, hatta mahkemeye verildi. Hata tehdit edildi. Erken seçim kararı verildiğinde, parti içi yay gibi gergindi. 57 aday adayı başvuru yaptı, temayül yoklamasında İl Başkanı Bayram Salim Bozdemir, Mustafa Özbayrak ve Şerafettin Atalay´ı açıktan desteledi. Temayülde oy kullananlara blok liste oy kullandırdı. Üstelik temayülde desteklenen Bayram Salim Bozdemir´in kardeşi Merkez İlçe Başkanıydı. Aday Adayı Ertan Taşkın tepki gösterince bir de kavga çıkarttılar. Adaylar belirlenip, Bayram Salim Bozdemir 2. Sıra adayı olunca aday adayları da küstüler. Üstelik temayülden birinci çıkartılan Mustafa Özbayrak seçim boyunca şehre hiç uğramadı.

Seçim zamanı belki de tarihin en amatör ekibi sahadaydı. Milletvekili Mehmet Demir´in 3-0´ın altı başarısızlık olur sözü tüm teşkilatın psikolojisini bozdu. Çıkıp evet kardeşim biz 3-0 yaparız diyemediler. 3-0 olmayacak diye seçimden sonra suçu atacakları isimler aradılar. Ak Partiyi paramparça ettiler. Mahalle Mitingi yaptılar, aynı Ak Partilileri alıp diğer mahalleye gittiler. Sonra Ramazan Sokağına geldiler. Sonra Seçim bürolarına geçtiler. Bütün konuşmalarında fitne, fücur, turnusol, aynı mihraklar gibi söylemlerle Ak Partililere laf attılar, küstürdüler.

Bir miting yaptılar. Ak Parti tarihinin en az katılımlı mitingi oldu. Gazetecilere ayırdıkları bölümün önü bomboş duruyordu. Üstelik Hürriyet Caddesi tarafı da boştu. Sevgi yolu tarafında da Vinç vardı. Meydan bomboştu! Gazeteler ve Gazeteciler yazdı. Hayda tehditler, hakaretler neler neler bir bilseniz. Neymiş Ak Partide iç savaş çıkartıyormuşuz, neymiş Başbakan çıkmadan bir saat önce fotoğraf çekmişiz. Bunu söyleyen herkese Sayın Başbakan konuşurken video var bende vereyim paylaş dedim. Ahlaksız gazeteci dediler. Cumhurbaşkanının adamları Kırıkkale´de not alıyor dediler. Eğer Cumhurbaşkanının adamları meydanın o halini değil de bizim yaptığımız haberleri not alıyorsa onlar da ihanet içerisindedir.

Beni ihraç eden, eski DSP adayı Ahmet Yücedağ´ın başkanlığını yaptığı Disiplin Kurulunun bir üyesi var. Adı Erdal Bakır… Çok tanımam kendisini, eski Gençlik Kolları Başkanıymış. Bir de sanırım tütüncülük yapıyormuş ama Polis üstüne gidince kaçak işleri bırakmış. Öyle söylediler bilmiyorum. Belki yapmamıştır günahını almayalım. Ama yaptığı bir şey var! Cumhurbaşkanına oy atmayın dedi. Hem de öyle gizli saklı değil herkese açık sosyal medya hesabından. Yazıklar olsun, ulan biz gâvura kızıp oruç bozar mıyız? Erdoğan´ı senin gibi adamlara yem eder miyiz?

İl Başkanı miting hakkında konuşurken kalabalığı yeterli bulduğunu söyledi. Eyvah dedim gittik! Zafer Caddesine, Nur Camiine doğru, Azaboğlu Camiinin araya, Sevgi yoluna taşan, insan selini andıran mitingler aklıma geldi. Nereden nereye dedim kendime. Uzun bir yola çıkmışız, şoförün hem ehliyeti yok, hem de şuuru kapalı. Bir de kibirli ben varım bişey olmaz diyor. Arabayı ehliyet mi sürüyor kardeşim? Diye de kızıyor.

Bayramlaşma töreninde konuşmalar yapıldı. İl Başkanı bende hata yapmış olabilirim, özür dilerim dedi. Herhalde sonunda gerçeği gördüler dedim. Ancak arkasından bir konuşmalar önce barışalım sonra fitne, fücur onlarla daha sonra hesaplaşacağız falan. Ne oluyor dedim ya, niye kinlendiriliyor, küskünler. Her seçimde küskünler oldu, ancak küskünler gitti ve yine Ak Partiye oy attı. Yine atardı küskünler ancak tehdit edildiler, atmadılar.

Murat Bulut bir yazı yazdı. Yazısında İl Başkanın bütün Belediyelere aday belirlediğini isim isim yazdı. Mevcut Başkanlar çalışır mı dedi? Haklıydı Murat Bulut, kimse çalışmazdı. İl Başkanı basın açıklaması yapıp “yahu kardeşim belediyeye daha 10 ay var, ne aday belirlemesi daha benim kalıp kalmayacağım belli değil” demesi gerekirsen, kulağını kıstı, yok hükmünde davrandı. Aklıma 2009 seçimleri geldi, Kırıkkale´nin tartışmasız en başarılı Belediye Başkanı olan Memduh Bodur, İl Başkanının zorlaması ile aday yapılmamış ve MHP´ye geçmişti. İl Başkanının Hacılar Kasabasına attığı dinamit, sonraları bir cinayete neden olmuştu. Hacılar´ı kaybetmişti AK Parti ama sadece Hacılar´ı değil. Yahşihan´ı, Balışeyh´i, Delice´yi, Çerikli´yi Karaahmetli´yi, Hasandede´yi, Hamzalı´yı kaybetmişti. Kırıkkale´yi de olmayan Demokrat Partinin adayına karşı kıl payı kazanmıştı. İl Başkanı yine Nuh Dağdelen´di ve İl Başkanının kibri o zaman da aynıydı…

Murat Bulut´un o yazısı Kırıkkale´nin aşırı gerilmesine neden oldu. Artık Ak Partililer birbirlerine sallıyor, herkes birbirini hainlikle suçluyordu. Her gün sahada olan Mehmet Demir´in çalışmadığı, göstermelik çalıştığı İl Başkanlığı tarafından pompalarken, temayülde birinci çıkartılan eski milletvekili Mustafa Özbayrak şehre bile uğramamıştı. MHP´li olduğunu söyleyen, İYİ Parti sevicisi, 3. Sınıf internet haber sitesi sahibi, Ak Parti düşmanı, kendisini gazeteci olarak tanıtan, esasen at çiftliği adı altında mandıracılık yapan Murat Tanır, İl Başkanı adına, Ak Partili gazetecileri, aşırı sert bir dille tehdit ediyordu. Yani artık seçim zaten 1-1-1 olmuş ve İl Başkanı da bu sonucu biliyordu. Yani Murat Tanır´ın yazısı aslında Nuh Dağdelen´in psikolojisinin özetiydi.

Sonuç mu?

Aslında benim ihraç edilmek pahasına Nuh Dağdelen´in göreve geldiğinden bu yana yazdığım her şey çıktı. Bir insan her konu da mı haklı çıkar? Vallahi ben bile şaşırdım. Konunun özeti şu; Ak Parti Türkiye´de kazandı, Kırıkkale´de Kaybetti. Bunun tek sebebi Nuh Dağdelen´dir. İstifa etmek yerine kutlama yapması da ayrı bir rezalettir. Sayın İl Başkanı, asla unutmamanız gereken bir şey var, İstifada bir Hizmettir.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: GEMİSİ BATTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Prim borçlarında son 10 gün
Prim borçlarında son 10 gün
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırıkkale İl Müdürü Veli Karacaköylü, birikmiş SGK prim borçları için son başvuru süresi 31 Temmuz´da dolacak yapılandırma imkanından yararlanılması çağrısı yaptı.
Karakeçili´nin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık
Karakeçili´nin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık
Karakeçili ilçesinde Kaymakam Kemal Sefa Gökmenoğlu başkanlığında halk toplantısı düzenlendi. Gökmenoğlu, Karakeçili´nin geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu söyledi.
Marketlerin kurban satmasını istemiyoruz
Marketlerin kurban satmasını istemiyoruz
Kırıkkale Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Gazi Karafilik, “Vatandaşlardan kurbanını görmesini, nasıl kesildiğini bilmesini istiyorum. Kurban kurbancılardan alınır. Marketlerin sattığı kurbana karşıyım. Hipermarketler gününden önce kesip poşetliyorsa bu da olmamalı. Bir gün önce hayvan kesilirse bu kurban olmaz” dedi.
Dedebali´den örnek davranış
Dedebali´den örnek davranış
24 Haziran seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Adayı olan Dr. Ömer Dedebali, siyasi kimliğini bir kenara bırakıp memurluk görevine geri döndü.
Kırıkkale´de satılan konut sayısı azaldı
Kırıkkale´de satılan konut sayısı azaldı
Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 0,2 düşerken, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 22,4 artarken, Kırıkkale´de ise Ocak-Haziran ayları içerisinde geçtiğimiz yıla göre 44 konut satışı düşerek, 2 bin 963 adet konut satışı gerçekleşti.
Uyuşturucu operasyonu
Uyuşturucu operasyonu
Uyuşturucu operasyonu
Uyuşturucu ile mücadelede kararlıyız
Uyuşturucu ile mücadelede kararlıyız
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz başkanlığında yapıldı.
Aramızda Engel Yok
Aramızda Engel Yok
Kırıkkale Valisi Dr.M.İlker Haktankaçmaz, Yahşihan İlçesine bağlı Irmak, Kılıçlar ve Hisar köylerinde incelemelerde bulundu.
Başkent EDAŞ bakım çalışmalarını sürdürdü
Başkent EDAŞ bakım çalışmalarını sürdürdü
Başkent EDAŞ Kırıkkale´de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.
BROWN NOSİNG!..
BROWN NOSİNG!..
BROWN NOSİNG!..
927 konuta 3 bin başvuru
927 konuta 3 bin başvuru
Kırıkkale´de emeklilerin öncelikli olduğu 927 konutluk Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) inşaatında çalışmalar devam ediyor.
Karakoç çalışmalar hakkında bilgi verdi
Karakoç çalışmalar hakkında bilgi verdi
Karakoç çalışmalar hakkında bilgi verdi
Mami Yozgatspor FK´da
Mami Yozgatspor FK´da
2015 yılında MKE Kırıkkalespor´un Bölgesel Amatör Lig´de ki şampiyonluğunda rol oynayan Muhammet Ali Kızılkaya, Yozgazspor FK´ya transfer oldu.
Girişimci Kadınlar Türkiye Finali´nde
Girişimci Kadınlar Türkiye Finali´nde
Kırıkkale Tarım ve Orman Müdürü Sırrı Yılmaz, Tarımın her alanında üretici ve girişimci ruha sahip kadınları bilgilendirmek, uygulanabilecek projelerin hayata geçirilmesinde etkinliklerini artırarak tarımda kadın girişimciliğini en üst seviyeye çıkarmak olduğunu dile getirdi.
15 Temmuz sporla anıldı
15 Temmuz sporla anıldı
Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir takım sportif müsabakalar düzenlendi.
Gasp ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyon
Gasp ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyon
Sivas´ta bankadan kredi çeken kişiyi takip ederek aracına otomobilleriyle çarpıp silah zoruyla 25 bin lirasını gasbeden, Yozgat´ın Akdağmadeni ilçesinde de bir kişinin otomobilinin lastiğini patlatarak 19 bin 600 lirasını çaldığı öne sürülen şüphelilerden üçüncüsü de yakalandı.
Can ve Öztürk Adalet Komisyonuna seçildi
Can ve Öztürk Adalet Komisyonuna seçildi
24 Haziran seçimlerinin ardından milletvekili olan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan Can ve MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Adalet Komisyonunda görev aldı.
Aramızda Engel Yok
Aramızda Engel Yok
Yahşihan ilçesinde, Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Aramızda Engel Yok Projesi" tanıtıldı.
Baca iş yerini yaktı
Baca iş yerini yaktı
Kırıkkale´de bir iş yerinin bacasında çıkan yangında hasar meydana geldi. Olay yerine gelen ekiplerin müdahalesi sonucu bacadaki yangın yaklaşık yarım saat süren çalışmanın ardından güçlükle söndürüldü.
Polisgücü Dünya Şampiyonasına katılacak
Polisgücü Dünya Şampiyonasına katılacak
Polisgücü Dünya Şampiyonasına katılacak
´´Bitmeyen şiir´´ ile 6 bin 500 kıtaya ulaştı
´´Bitmeyen şiir´´ ile 6 bin 500 kıtaya ulaştı
Kırıkkale´de yaşayan gurbetçi şair Mesut Öztürk (45), 2008 yılında yazmaya başladığı ve rekor kırmak için yazımını sürdürdüğü şiirinde 6 bin 500 kıtaya ulaştı.
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
Şoförsüz ve yakıtsız 10 adet Kombi-Van ve 1 adet Sedan tipi araç kiralama (1030 gün) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2017/721E KARAR NO : 2017/933K
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu ihale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
2018 YILI MUHTELİF GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
2018 YILI MUHTELİF GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Kuru Temizleme Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SULAKYURT KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SULAKYURT KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
2018 YILI PERSONELİN SERVİS İLE TAŞINMASI İŞİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
YÜKSÜK PRESİ MALZEME BESLEME SİSTEMİ RULO AÇICI ALIMI MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
YÜKSÜK PRESİ MALZEME BESLEME SİSTEMİ RULO AÇICI ALIMI MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
Yüksük Presi Malzeme Besleme Sistemi Rulo Açıcı Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
E-Gazete
Kirikkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları