KIRIKKALE´NİN İNCİSİ BAHŞILI
Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, Bahşılı´da her kesime dokunacak çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Bahşılı bizim sevdamızdır. Sevdamız için gereken mücadeleyi sergiliyoruz” dedi.
Tarih: 21.1.2021 14:56:50

BAŞKAN TEKİN, BAHŞILI´YI ANLATTI

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü dolayısıyla yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi. Burada gazetecilerin gününü kutlayan Başkan Tekin, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Tekin, su problemlerinden, asfalt çalışmasına, fidan dikiminden, öğrencilere tablet dağıtımına, atık su arıtma giderlerinden halk otobüslerine, 15 Temmuz Şehitler Meydanı´ndan, yapılacak yeni camiine, ücretsiz servis taşımacılığından, cenaze hizmetlerine kadar ilçede yaptıkları her alandaki çalışmalarından bahsetti.

 

SÖZ VERDİK, SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ

Sunum eşliğinde gazetecilere Bahşılı´yı anlatan Belediye Başkanı Tekin, “İlçemizi hak ettiği yere taşımak için birlikte yeni bir yola koyulduk. Seçimden önce ilçemizi daha ileriye taşımak için yapılması gereken her şeyi yapacağımızı taahhüt etmiştik. Sizlerin desteği ile seçimi güzel bir netice ile kazandık, herkese teşekkür ediyoruz. Bizlere destek olan/ olmayan herkese hizmet götüreceğimize dair söz vermiştik. Seçim sonrası bu sözlerimizi yerine getirme gayretinde olduk.”

 

BAHŞILI´NIN İSMİNİ DEĞİŞTİRDİK

Göreve geldiklerinde ilk işlerinin ‘Bahşili´ olan ismin ‘Bahşılı´ olarak düzelttiklerini söyleyen Başkan Tekin, “Sonrasında ilçemizde aksayan hizmetleri bir düzene bağlayarak, hazırladığımız projeleri uygulama safhasına geçtik. Su, yol, kaldırım, temizlik ve diğer asli işlerimizin herkese yansıyabilecek bir uygulama biçimi ile devamını sağladık. Güzel olan ilçemizi çok daha güzelleştirerek, ilimiz ve ülkemizde daha çok tanınması için çalışmalarımıza devam ediyoruz”

 

HER KESİMİ KUCAKLIYORUZ

7´den 70´e herkesi kucaklayan çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Tekin; “Bahşılımızda herkese dokunacak çalışmalarımızı başlattık. Bunun yansımalarını geride bıraktığımız on dokuz ay içinde çok net bir şekilde görmeye başladık. Çocuklarımızın, gençlerimizin, çalışan kesimimizin, yaşlılarımızın, kadınlarımızın, erkeklerimizin, şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin mutlaka bir şekilde faydalanabilecekleri bir hizmetimiz oluyor, olmaya da devam edecek.  Bütün çalışmalarımızı ve yönetim biçimimizi sizinle birlikte yürüteceğimizi de ifade etmiştik. Bu bağlamda aldığımız her karar veya uyguladığımız her çalışma ve projeyi sizlere sunup, sizlerle birlikte uygulamaya koymaya devam ediyoruz. Sizlerin bu konudaki anlayışınız ve desteğiniz is bizleri ziyadesiyle memnun ve mutlu ediyor.”

 

İMKANLARIMIZ KISITLI

Bahşılı Belediyesi imkanlarının oldukça kısıtlı olduğunu, finans yükünün de zor bir durumda olduğunu belirten Tekin, “Bunları bir şekilde aşarak ilçemize ve siz değerli hemşehrilerimize söz verdiğimiz gibi hizmetin en iyisini ulaştırma gayretinde oluyoruz. Sosyal ve katılımcı bir yönetim anlayışı ortaya koyarak birlikte yolumuza devam edeceğiz.  Bahşılı ilçemiz bir yıl önce güzel bir geleceğe kapılarını araladı, şimdi ise sizlerle birlikte ilçemizi hak ettiği gerçek yere taşımaya devam ediyoruz” dedi.

 

TOKİ PAZAR YERİ TAMAMLANDI

İlçede yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmalar hakkında da bilgi veren Tekin, “Gerekli imkanları kullanarak ilçemiz için yerli üretim ilaçlama makinesini araç filomuza kazandırdık. Bu sayede yaz günü oluşan haşerelere karşı mücadelemiz aralıksız şeklide sürecek” dedi. TOKİ Pazar yerinin tamamlandığını belirten Tekin, “Artık vatandaşlarımız ve esnaflarımız rahat alışveriş yapabilecek. 288 metrekarelik bir alana kurulan pazar yerinde vatandaşlar da esnaflarda memnun” dedi.

 

ATIK SU ARITMAYA GİDİYOR

Tekin, açıklamasına şu şekilde devam etti, "İlçemizde birçok bölgede su araması yapılıyor. Su çıkarılarak ilçe sakinlerimizin kullanımına sunuluyor. İlçemizde atık sular artık arıtılarak deşarj ediliyor. Atık sular yürütülen çalışmalar ile Kızılırmak kenarında bulunan tesisimize aktarılıyor. Bununla birlikte su borcu olan vatandaşlarımıza müjde vererek borçlarında yapılandırma yaptık. Çevre ve şehircilik bakanlığımız tarafından hibe olarak gönderilen çöp konteynerleri mahallelere dağıtıldı”

 

HER MAHALLEYE ÇÖP KONTEYNERİ

Başkan Tekin “İhtiyaç duyulan ve talep edilen yerlere çöp kutularımızın bırakılması sağlandı. Eylül 2020 itibariyle ilçeye 450 adet çöp kutusu dağıtımı yapıldı Bunlarla birlikte ilçemizde her alanda sıcak asfalt çalışması sürüyor. İlçemizdeki ana arterlerde ihtiyaç duyulan bölgelere asfalt atılıyor. Bu çalışma ilçe tarihimizin en önemli çalışmalarından biri. TOKİ yolunun asfaltlama çalışması yapıldı.  İmkanlar dahilinde bu çalışmalar sürecek.”

 

YENİ CAMİ VE ÜCRETSİZ SEVRİS UYGULAMASI

Girişimleri neticesinde TOKİ bölgesine yeni bir camii yapıldığını belirten Başkan Tekin, “Caminin her alandaki çalışmaları tamamlandı. İlçe sakinlerimiz ve hayır sever vatandaşlarımız bu çalışmaya destek olmalarını istiyoruz" Ulaşım alanında şehit yakınları, gaziler ve öğrencilerimize ücretsiz ulaşım hizmeti verilmeye başlandı. Kooperatifimizle yapılan görüşmeler sonucunda bu hizmeti ilçemize kazandırdık" dedi

 

SİM KARTLI TABLETLER DAĞITILDI

"Belediyemiz bünyesinde cenaze işlemlerinin yürütüleceği cenaze işleri şefliği kuruldu. Bu birimimiizle ilçede 7-24 her an hizmet için vatandaşlarımızın yanındayız."Koronavirüs salgını nedeniyle eğitimde sıkıntı yaşayan öğrencilerimize uzaktan eğitim için sim kartlı tabletleri hediye ettik. İnternet paketi bulunmayanlar için bu tabletlerin içinde internette bulunduruldu."

 

 

ATATÜRK BÜSTÜ YENİLENDİ

"Belediyemizde çalışan personellerimizin özlük hakları için denge sözleşmesi imzalandı. İlçemiz meydanında bulunan Atatürk büstü bakımdan geçti ve gece aydınlatılması sağlandı. Büstün hava koşullarından zarar gören yerleri tamir edilerek daha güzel bir görünüme kavuşması sağlandı. İlçemize yapılacak olan yeni TOKİ için 220 konut olan konutların çekilişi yapıldı. Bu çalışma ilçemiz için çok önemli bir gelişme oldu”

HER EVE BİR FİDAN

Son olarak Başkan Tekin “Asfalt ihtiyacı olan yollarda çalışmalar yürütüldü ve yürütülüyor. Bu çalışma ile ilçemizin yollarırnın ihtiyacı olan asfalt çalışması yapılırken, önemli bir eksiklik giderilmiş oldu "Her eve bir fidan kampanyasını başlatıyoruz. Her evin bir fidanı olması için vatandaşlarımıza çağrımızı yaptık. Yeşil bir Bahşılı için gerekli mücadeleyi sergiliyoruz” dedi. Tekin,  Yeni köprü inşaatı, hurda araçların yenilenmesi, beton yol deneme çalışmaları, İlçeye getirilen kaliteli su, Koronavirüsle mücadele, yeni aktarma istasyonları,  Türkiye´nin en büyük kıl çadır salonu, yeni otobüs durakları, büyüyen araç filosu, tamamlanan Konya-Kulu yolu ve birçok çalışmalardan bahsetti. Toplantı daha sonra çalışmaların anlatımıyla sona erdi.  Haber: Kenan Kuzucu
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: KIRIKKALE BAHŞILI İNCİSİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
SON GÜN 28 ŞUBAT
SON GÜN 28 ŞUBAT
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, oda üyelerinin aidat borçlarına gecikme zammı affı imkanı sağlayan 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu´nun başvuru süresinin 28 Şubat 2021 tarihinde dolduğunu hatırlatarak, “Fırsattan Yararlanın” çağrısında bulundu.
Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü arttı
Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü arttı
Kırıkkale´de yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü 518 076 m2, yapı kullanma izin belgesi verilen yapıların yüzölçümü 647 609 m2´dir.
Kızılay aile içi eğitimi veriyor
Kızılay aile içi eğitimi veriyor
Türk Kızılay Kırıkkale Şubesi ihtiyaç sahibi aileler için birçok alanda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kırıkkale´de yaşayan ailelerin yiyecek ihtiyaçları, eşya ihtiyaçları, ısınma problemlerinin yanı sıra ailelerin huzurlu bir hayat yaşayabilmeleri için çeyiz kursuna katılan kursiyerlere aile içi eğitim seminerleri vermeye başladı.
750 esnafa çağrı
750 esnafa çağrı
Kırıkkale Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner, gelir kaybı hibe desteği için hiç başvuru yapmayan 750 esnafa çağrıda bulundu.
YANDAŞLARA DEĞİL  VATANDAŞA VERİN
YANDAŞLARA DEĞİL VATANDAŞA VERİN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, “Buradan tüm işsizlerimize, esnaflarımıza, çiftçilerimize, asgari ücretlilerimize sesleniyorum: Türkiye, büyük ve zengin bir ülke. Bu ülkenin kaynakları herkese yetecek kadar bol, yeter ki bu ülkenin gelirlerini yandaşlara değil, vatandaşa verin” dedi.
Kırıkkale BA´da Beykoz dönemi
Kırıkkale BA´da Beykoz dönemi
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Ali Beykoz, düzenlediği basın toplantısında üst sıraları hedeflediğini belirterek, hafta sonu oynanacak karşılaşmanın çok önemli olduğunu söyledi.
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
Kırıkkale için gönül gönüle çalışıyoruz
Kırıkkale için gönül gönüle çalışıyoruz
AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi
Hacılar´da belediye personeline eğitim
Hacılar´da belediye personeline eğitim
Acil durumlarda büyük önem arz eden ve hayat kurtaran bilgiler için Kırıkkale İl Afet ve Acil Merkezi tarafından Hacılar Belediyesi personeline eğitim verildi.
Hanenin maddi durumu endeksi
Hanenin maddi durumu endeksi
Geçen 12 aylık döneme göre mevcut dönemde hanenin maddi durumu endeksi Ocak ayında 63,7 iken, Şubat ayında %4,1 oranında artarak 66,3 oldu.
Facianın eşiğinden dönüldü
Facianın eşiğinden dönüldü
Kırıkkale´de binaların arasındaki garajda tüp yüklü kamyonette çıkan yangın kısa sürede söndürülmesiyle facianın eşiğinden dönüldü.
Covid-19´u hep birlikte yeneceğiz
Covid-19´u hep birlikte yeneceğiz
Kırıkkale il pandemi koordinasyon kurulu toplantısı, Vali Yunus Sezer başkanlığında gerçekleştirildi.
Belediyeden halkı kandil simidi
Belediyeden halkı kandil simidi
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´nın talimatı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Regaib Kandili dolayısıyla belediye hizmet binası önünde vatandaşlara kandil simidi ikram edildi.
Silah İhtisas OSB´de istihdam artacak
Silah İhtisas OSB´de istihdam artacak
Türkiye´nin ilk Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olan Kırıkkale Silah İhtisas OSB´ nin cazibe merkezi haline getirilebilmesi ve istihdamın artırılması amacıyla yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun
Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Regaip Kandili" dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Saygılı mesajında, üç ayların başlangıcı olan bugünlerde insanların birbirine karşı daima yapıcı, hoşgörülü, sevgi ve saygı çerçevesi içinde davranması gerektiğini belirtti.
Rahmet ve bereketin ayı üç aylar başladı
Rahmet ve bereketin ayı üç aylar başladı
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Sezer, “Üç ayların manevi atmosferine girişimizin habercisi olan Regaip Kandili´ne erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Vali Sezer yol durumunu takip edildi
Vali Sezer yol durumunu takip edildi
Kırıkkale´de son günlerde sağanak kar yağışı ve soğuk hava etkili oluyor. Ulaşım alanında sorun yaşanmaması amacıyla ekipler çalışma gerçekleştirirken, zaman zamanda olumsuz kaza gibi durumlar yaşanabiliyor.
Terörle mücadelemiz sonuna kadar sürecek
Terörle mücadelemiz sonuna kadar sürecek
Kırıkkale Eğitim Bir Sen ve Memur Sen İl Başkanı Yasin Pekuz, Irak´ın kuzeyindeki Gara bölgesine bölücü terör örgütünün 13 vatandaşımızı şehit etmesi nedeniyle açıklamada bulundu. Pekuz, “Hendeklere Gömülen Terör Örgütünün Alçak Saldırıları Milletimizi Asla Yıldıramayacaktır” dedi.
Köy yolları ulaşıma açılıyor
Köy yolları ulaşıma açılıyor
Kırıkkale´de Pazartesi günü akşam saatlerinden itibaren etkisini artıran kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz yönde etkiledi. Kentin bir anda beyaza bürünmesine neden olan kar yağışı, köy yollarının da karla kaplanmasına neden oldu.
Otobüs ile ticari taksi çarpıştı
Otobüs ile ticari taksi çarpıştı
Kırıkkale´de yolcu otobüsü ve 2 ticari taksinin karıştığı trafik kazasında 1 kişi öldü, 1´i ağır 2 kişi yaralandı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer olay yerine giderek kaza alanında incelemelerde bulundu.
İlk Cemre Düşüyor
İlk Cemre Düşüyor
Kırıkkale´de halk arasında yaygın olarak baharın müjdecisi olarak bilinen Cemrenin ilki havaya düşerek hava sıcaklığının artmasına neden olacak.
HANIMLAR ÜRETECEK  KIRIKKALE KAZANACAK
HANIMLAR ÜRETECEK KIRIKKALE KAZANACAK
Kırıkkale Belediyesi tarafından başlanan KOP tarafından da desteklenen Kaletepe, Selimözer, Aşağı Mahmutlar ve Sanayi Mahallesi Mahalle konaklarının açılışları gerçekleştirildi.
Futbolcuları taşıyan otobüs şarampole yuvarlandı
Futbolcuları taşıyan otobüs şarampole yuvarlandı
Kırıkkale´nin Delice ilçesinde, Misli.com 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Fatsa Belediyespor kafilesini taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu sürücü hafif yaralandı.
Kısıtlamaya uymayanlara ceza yağdı
Kısıtlamaya uymayanlara ceza yağdı
Kırıkkale´de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında gerçekleştirilen denetimlerde, kısıtlamayı ihlal eden 30 kişiye para cezası verildi, aranan 11 kişi yakalandı.
HESABINI KARAYILAN´DAN SORACAĞIZ!
HESABINI KARAYILAN´DAN SORACAĞIZ!
Kundaktaki bebekleri katleden, silahsız 33 askeri kurşuna dizen terör örgütü PKK, kanlı hain tarihine yeni bir katliam daha ekledi. Hain terör örgütü yıllardır alıkoyduğu asker, polis ve sivil vatandaş olma üzere 13 kahramanımızı şehit etti.
Halk Eğitim kapılarını kursiyerlere açtı
Halk Eğitim kapılarını kursiyerlere açtı
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale´de de etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle belirli bir süre durdurulan Halk Eğitim Merkezi´nce düzenlenen kurslar, dün itibariyle yüz yüze olarak yeniden başladı.
Birinci önceliğimiz intibak
Birinci önceliğimiz intibak
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, 2000 öncesi emeklilerin intibak sorununun çözümü için neredeyse 21 yıl mücadele ettikleri ama sonunda bu hakkı elde etmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
2021 Yılı 1. Dönem İç Tetkikleri Başladı
2021 Yılı 1. Dönem İç Tetkikleri Başladı
Kırıkkale Üniversitesi TS EN ISO 9001:2015 ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Standartları Prosedürleri gereği her yıl iki kez yapılması gereken iç tetkiklerden 1. dönem iç tetikleri başladı.
1 ayda 312 konut satıldı
1 ayda 312 konut satıldı
TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü Arif Şahin, Kırıkkale´de 2021 yılı Ocak ayında konut satışı 312 adet olup ipotekli satış 50, diğer satış 262 adet olarak gerçekleştiğini söyledi.
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ÖNEMİ
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ÖNEMİ
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ÖNEMİ
Kursiyerlere çocuk eğitimi anlatıldı
Kursiyerlere çocuk eğitimi anlatıldı
Türk Kızılay Kırıkkale Şubesi´nin dezavantajlı aileler için “Benimde Altın Bileziğim Var” projesi kapsamında açmış olduğu çeyiz kursuna katılan kursiyerlere İl Müftülüğü tarafından ‘Çocuk Eğitimi´ konulu seminer verildi.
BAŞSAĞLIĞI
BAŞSAĞLIĞI
TAZİYE
İnşaat maliyet endeksi arttı
İnşaat maliyet endeksi arttı
TÜİK Nevşehir Bölge Müdürlüğü verilerine göre, İnşaat maliyet endeksi, 2020 yılı Aralık ayında bir önceki aya göre %2,68 bir önceki yılın aynı ayına göre %25,02 arttı. Bir önceki aya göre malzeme endeksi %3,74, işçilik endeksi %0,20 arttı. Ayrıca bir önceki yılın aynı ayına göre malzeme endeksi %30,34, işçilik endeksi %13,74 arttı.
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
7.3708
EURO
8.9420
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
By the end of the 15th century, 35
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.