Erdoğan ‘Git Van´ı Gör Dedi, Genel Başkan Van´a Geldi
Turgut Özal´ın yakın geçmişte iz bıraktığı parti olan ve 1983 ile 1991 yılları arasında kesintisiz ülkede iktidar olan, 2002´ye kadar da var olmayı başaran ANAP, o eski ruhu yeniden canlandırmak için kolları sıvadı.
Tarih: 12.7.2018 15:57:40

HÜKÜMET İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAYA HAZIRIZ

AK Parti dönemi öncesi Türkiye siyasetine damga vuran parti olan ANAP 81 ilde teşkilatlanmak üzere yola çıktı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de bir görüşme yapan Genel Başkan İbrahim Çelebi, Erdoğan ile görüştükten sonra Van´a geldi. Erdoğan´ın kendisine “Git Van´ı gör” dediğini belirterek Van´a geldiğini söyleyen Çelebi, ilk kez geldiği Van´da teşkilatlanma çalışması başlatmak için geldiklerini söyledi. 1 ay içinde Van´da teşkilatlanmayı tamamlayacaklarını söyleyen Çelebi, “İyi bir ismi Van´a getirerek Van´ı toparlamasını istiyoruz.” Sözlerine yer verdi. Devlete sahip çıkma konusunda hükümet ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını, Edoğan ile görüşmeler yaptıklarını da vurgulayan Çelebi, Özal´ın yaptığı hizmetlere değindi. AK Parti döneminde adımları atılan Kürt meselesinde Özal´ın cesur adımlar attığı için hedef olduğunu söyleyen Çelebi: “O Türkiye´nin çok farklı konumlara götürecekti. Bu coğrafyada da güçlü bir Türkiye istemedikleri içinde rahmetliyi zehirleyerek öldürdüler. İnşallah bunun başarısını bizi taşıyacağız.” Dedi.

 

YENİ BİR DÖNEM İÇİN KOLLARI SIVADI

Türkiye´nin gelişmesinde, sınır kapılarının açılmasında, pasaportun hayata geçirilmesinde, insanların renkli televizyon ile tanışmasının dönemi olan Anavatan Partisi (ANAP) uzun bir sessizliğin ardından yeni bir dönem için kolları sıvadı. ANAP Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Van´da ANAP´ın yeniden tozlu raflardan alarak hayata geçirdiklerini söyledi. Çelebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın “Git Van´ı gör” demesi üzerine Van´a geldiğini söyledi. Van´da teşkilatlanacaklarını söyleyen Çelebi, “Buraya gelmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi bana ‘Git Van´ı gör´ dedi. Bende gelip Van´ı gördüm. Van´da ciddi değişimler olmuş. Bunu insanlara sorduğumda da çok iyi bir şekilde görebiliyorum. Van´da çok güzel bir huzur ortamı var. Kayyumlar Van´da çok iyi çalışmışlar. Huzur içinde Van´da güzel bir gezi yaptık. Güzel girişimlerimiz oldu. Van´ı gördüm. Bundan sonrada çok daha sık geleceğim.” Dedi.

 

ÖZAL TÜM TÜRKİYE´Yİ KUCAKLADI

Edremit İlçesindeki bir restoranda açıklamalarda bulunan Çelebi, ANAP´ın Kurucu genel Başkanı Turgut Özal´ın tüm Türkiye´yi kucaklayan birisi olduğunu söyledi. Çelebi, “Genel Başkanımız Türkiye´nin tamamını ve insanların tamamını kucaklamış. Öyle bir siyasi felsefe bırakmış ki, halen insanlar o günleri arıyor. Çok ciddi kararlar alındığı zamanlarda bile, genel başkan öyle bir diyalog ortamı oluşturmuş ki, insanlar hep sağduyulu davranıyordu. Biz inşallah onun döneminin gençlik kolları başkanı olarak genel başkanın koyduğu hedefler doğrultusunda, Anavatan Partisi olarak önümüzdeki dönem başarılı olmayı hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

VAAT SİYASETİYLE BİR ŞEY OLMAZ

Çelebi konuşmasında şunları söyledi: “Son seçimlerde de Cumhur İtifakını ve Cumhurbaşkanımızı destekledik. Eksikliklere rağmen ülkemizin Sayın Cumhurbaşkanına halen ihtiyacı olduğunu gördük. Muhalefetinde ortaya bir şey koyamadığını gördük. Sadece sorunları ortaya koyup, sorunları yüksek sesle seslendirmeyle, vaat siyasetiyle bir şey olmadığını görüyoruz. Onun içinde Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmeden sonra aktif bir şekilde Anavatan Partisi olarak istikrarın sürmesi için, devletin yoğun bir ekonomik saldırı içinde olmasından dolayı, devletin bir beka sorunu ile karşı karşı olduğunu gördük.”

 

OMUZ OMUZA VERMEYE HAZIRIZ

Doğrunun Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu söyleyen Çelebi, “Devletimize sahip çıkmanın, milletimize sahip çıkmak ile eşdeğer de olduğunu görerek geçmişte de devlet yönetmiş bir parti olarak, devlet aklıyla, aklı selim siyasetin ön plana çıkardık. Bu yüzden de doğrunun Sayın Cumhurbaşkanımız olduğunu gördük. Onu da yoğun bir şekilde destekledik. Halkımızda bizim için en büyük hakemdir. Halkımızda o sağduyu gösterdi. Ak Parti, Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde önemli işlere imza attı. Bu süreçte ciddi işler yapıldı. Şimdi hep beraber üretime yönelmeliyiz. Üretim olmadan kalkınma olmaz. Turizm alanındaki kayıplarımızı hızlı bir şekilde telafi etmemiz gerekiyor. Diğer tüm alanlarda Türkiye´nin kalkındıracak hamlelerin içine girmek gerekiyor. Biz Cumhurbaşkanımıza bu konuda fikirler veriyoruz. Kendisi de Anavatan Partisi önemsiyor. Ve Kurucu Genel Başkanımızı kendisine referans aldığını söylüyor. Bizde ülkemize katkı adına ve Türkiye´nin istikrarı için omuz vermeye her zaman hazırız.” Dedi.

 

81 İLDE TEŞKİLATLANACAĞIZ

“Yoğun bir gayret içinde, tüm Türkiye´de yapılaşma süreci içine giriyoruz” diyen Çelebi konuşmasını şöyle devam ettirdi: “50 ilimizde teşkilatımız var ama bunu 81 ilimize yayacağız. ANAP Türkiye´nin partisidir. Her hangi bir bölgenin, bir etnik yapıya kendine dayandıran bir siyasi parti değil. Türkiye´nin tamamından oy alabilen nadir partilerden bir tanesidir. Ben her yerde de söylerim. 12 Eylül 1980 darbesinden sonra 30-35 yıllık süreçten bahsediyorum. Bu dönemden sonra her 2 insandan oy alan 2 parti var. Birisi mevcut iktidar partisi, diğeri de biziz. O sorumlulukla da hareket ediyoruz.”

 

VAN´A İLK KEZ GELİYORUM

Van´a ilk defa geldiğini söyleyen Çelebi, “Öyle görünüyor ki önümüzdeki süreçte daha sık geleceğim. Van özellikle bu bölgenin önemli bir merkezi ve nüfusu da 1 milyonu aşmış durumda. Van´ın önemini Van´a gelerek daha iyi anladık ve kavradık. Bu anlamda bize gösterdiğiniz teveccühten dolayı da teşekkür ederim. Bizde aynı şekilde sizleri Ankara´da ağırlamak isteriz. Bu ülke bizimdir. Hep birlikte bu ülkeye sahip çıkmamız gerekiyor. Siz medya sektöründe, biz siyasette sahip çıkmalıyız. Türkiye´nin en önemli kurumu medya sektörüdür. Yoksa biz ne konuşursak konuşalım kimse duymaz. Hepimiz kendi dalımızda bu ülkeye hizmet edeceğiz. Bu anlamda konuşacağımız dilinde çok iyi olması gerekiyor.” Şeklinde konuştu.

 

DEĞERLERİMİZ HEPSİ BİZİM DEĞERLERİMİZDİR

“Kavga dilinden insanlar bıktı” diyen Çelebi konuşmasını şöyle sürdürdü: “İnsanlar işini büyütmek istiyor, huzur istiyor, iş, ekmek istiyor. Burada elini yüzünü bağlamış, elinde molot olan çocuklar vardı. Bunlar da bizim çocuklarımızdır. Belki o çocuklar ne yaptıklarını bile bilmiyordur. Onları da hemen düşman gibi görmemiz gerekiyor. Değerlerimiz hepsi bizim değerlerimizdir. Bu yüzden hep birlikte olmalıyız. Huzur ortamı oldukça da hep birlikte ülkemiz için daha iyi işlere imza atmak için uğraşmamız gerekiyor.”

 

ZEHİRLEYEREK ÖLDÜRDÜLER

Partilerine ciddi bir talebin olduğuna değinen Çelebi, “Sahil kentlerinde, Güneydoğu´da bizim için ciddi talepler var. Şu anda Güneydoğu´ya gittiğimize çoğu yerde rahmetli Özal´ın fotoğrafları var. Bu da öyle zorla olacak bir şey değil. Bu gönülden gelen bir şeydir. Zaten öldürülme meselesi de Kürt meselesini çözme azmiydi. Onun derinlemesi ve arkasındaki oyunları çözdü. Ardından 4 ay içinde ciddi kararlar aldı. O Türkiye´nin çok farklı konumlara götürecekti. Bu coğrafyada da güçlü bir Türkiye istemedikleri içinde rahmetliyi zehirleyerek öldürdüler. İnşallah bunun başarısını bizi taşıyacağız.” Diye belirtti.

 

TECRÜBESİNİN DORUK NOKTASINDA

“Sayın Cumhurbaşkanımız şimdi tecrübesinin doruk noktasında” diyen Çelebi şöyle devam etti: “Bundan sonraki süreçte bizim fikirlerimize, olumlu eleştirilerimize değer verir. Ki değer verecektir. Güçlü olarak da kendisi şu anda doruk noktadır. Bu yüzden bizim şimdi tüm enerjimizi kendi içimizdeki sorunları çözüp, kalkınmaya vermemiz gerekiyor. Avrupa ülkeleri, komşu ülkeler ile olan ağız dalaşımızı bırakacağız. Ekmeğimizi büyüteceğiz, bizde huzur bekleyen biz Ortadoğu var. Avrasya´da bize abi diyen, eksiklerimizi barındıran ülkeler var. Bu coğrafya dünyanın merkezidir. Bizi bu şekilde burada istememeleri de normal. Bizde bu şekilde güzel bir yönetimi hep birlikte getireceğiz.”

 

VAN´A GETİRMEK İSTİYORUZ

Van´da teşkilatlanacaklarını belirten Çelebi, “Van´daki teşkilatlanma için Van´a geldik. 1 Aya kadar buradaki tabelamızı takip tam anlamıyla burada başlamış olacak. İnşallah burada hata yapmak istemiyoruz. İyi bir ismi Van´a getirerek Van´ı toparlamasını istiyoruz. İl başkanı bizim için önemli bu yüzden de önemli bir ismi Van´a getirmek istiyoruz. Biz doğru insanları arıyoruz. İnşallah onlarda bizi bulur ve hep birlikte çalışırız.” İfadelerine yer verdi.

 

CİDDİ BİR RÜZGAR ALDI

Yerel seçimlerle ilgili de açıklamalarda bulunan Çelebi şu ifadeleri kullandı: “Mali İdareler (Belediye) Seçimleri Mart ayında yapılır. Ben seçimlerin erkene alacağını düşünmüyorum. Zaten doğru da değil. Mart ayına da çok zaman kalmadı. Ciddi bir yarış olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimlerden ciddi bir rüzgar aldı. Alternatif dediğimiz ana muhalefet partisi de her ne hikmetse, parti içi kavgalara başladı. Kurultaya geri döndü. Öbür diğer partinin de suni bir parlatma çabaları vardı. Hatta benim ön görüme göre o hanımefendi 1 puanda fazla aldı. Onların da büyük bir varlık göstereceğini düşünmüyorum. CHP´de kendini bundan sonra zor toparlar.”

 

ANAP´IN İDEOLOJİK BİR SAPLANTISI YOK

“Önümüzdeki dönem mevcut iktidar partisi avantajlıdır” diyerek konuşmasını sürdüren Çelebi, “Her şeye rağmen Ak Parti´ye direnç olan noktalar var. Biz orada yumuşak bir geçişli ANAP olarak belediyeler kazanabiliriz. Öyle alternatiflerimiz var. Ben eskiden ANP´lıydım. Ak Parti´den girdim kaybettim diyenler oluyor. Bazı yerlerde de CHP ile girdiğinde kaybediyor. Bu yüzden de ANAP ara parti, ara formül olacak. ANAP´ın ideolojik bir saplantısı yok. Bizim kendisini bu ülkenin vatandaşı olarak hisseden herkesle siyaset yaparız. Bizim bu anlamda duvarlarımız yok. Bu anlamıyla yerel seçimlere iyi çalışacağız.” Dedi.

 

KAYYUMLAR İYİ ÇALIŞMIŞ

Çelebi konuşmasını şöyle sürdürdü: “Buraya gelmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi bana ‘Git Van´ı gör´ dedi. Bende gelip Van´ı gördüm. Van´da ciddi değişimler olmuş. Bunu insanlara sorduğumda da çok iyi bir şekilde görebiliyorum. Van´da çok güzel bir huzur ortamı var. Kayyumlar Van´da çok iyi çalışmışlar. Huzur içinde Van´da güzel bir gezi yaptık. Güzel girişimlerimiz oldu. Van´ı gördüm. Bundan sonrada çok daha sık geleceğim.”

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Erdoğan Dedi Genel Başkan Geldi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yarışma başlıyor
Yarışma başlıyor
Bu yıl 9´uncusu düzenlenecek olan Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması hakkında Türkiye Yeşilay Cemiyeti Kırıkkale Şube Başkanı Muhammet Erkam İşler açıklamalarda bulundu.
Vali Sezer köylünün sorunları dinledi
Vali Sezer köylünün sorunları dinledi
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Keskin/ Köprüköy ile Karakeçili/Sulubük köylerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Unutulmuş sanatlar gün yüzüne çıkacak
Unutulmuş sanatlar gün yüzüne çıkacak
2019 Yılında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce, unutulmaya yüz tutan geleneksel el sanatlarından “Tel Kırma Tekniği, Elde Tel Sarma Kursu, Kanaviçe ve Hesap İşi” kursları Kültür Merkezi Kurs Atölyesinde açılması planlanıyor.
Sağlık İçin Spor Projesi
Sağlık İçin Spor Projesi
Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor ve Sağlık konulu söyleşi gerçekleştirdi. Kırıkkale´nin yetiştirdiği Milli Boksör öğretim Görevlisi Prof. Dr. Oktay Çakmakçı katıldı.
Pilot üniversite projeleriyle ilgili yatırımlar başladı
Pilot üniversite projeleriyle ilgili yatırımlar başladı
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından "jeotermal" ve "tarım" alanlarında pilot üniversite seçilmelerinden sonra bölgesel kalkınma ile ilgili yatırımlara başlandığını belirtti.
Kırıkkale´den Azez´e eğitim yardımı
Kırıkkale´den Azez´e eğitim yardımı
Kırıkkale´de düzenlenen yardım kampanyasıyla onarımdan geçirilerek kullanılabilir hale getirilen eğitim malzemeleri, Suriye´nin Azez ilçesindeki savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere tırla yola çıkarıldı.
Keskin´de İZDES bilgilendirme toplantısı yapıldı
Keskin´de İZDES bilgilendirme toplantısı yapıldı
Keskin ilçesinde İçişleri Bakanlığınca merkez ile taşra teşkilatları arasındaki bağları güçlendirmek ve koordinasyonu arttırmak, bürokratik süreç ve işlemlerin azaltılarak vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışının ortaya konulması hedefiyle uygulanan İzleme Değerlendirme Sistemi Projesi (İZDES) tanıtıldı.
Her zaman destekçiniziz
Her zaman destekçiniziz
Güneydoğu terör ile mücadele gazilerinden oluşan heyet, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi´ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Müdürlük tarafından yürütülen uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalara teşekkür eden gaziler, her zaman kurumun yanında olduklarını söylediler.
Gözaltı sayısı 8 oldu
Gözaltı sayısı 8 oldu
FETÖ/PDY´nin "askeri mahrem yapılanması"na yönelik soruşturma kapsamında, Kırıkkale merkezli 7 ilde düzenlenen operasyonda, iki şüphelinin daha yakalanmasıyla gözaltı sayısı 8 oldu.
Çeşnigir Köprüsü Turizme Kazandırılıyor
Çeşnigir Köprüsü Turizme Kazandırılıyor
Tarihi Çeşnigir Köprüsü ve çevresinin turizme kazandırılması amacıyla başlatılan “Çeşnigir Kanyonu” projesi kapsamında çalışmalara başlandı.
Bir Kitap Bir Çocuk Bir Çocuk Bir Hayat
Bir Kitap Bir Çocuk Bir Çocuk Bir Hayat
Çocuk Hakları ve Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar projesi kapsamında yürütülen faaliyetlerde yılın sonuna gelindi. Konya Ovası Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop-Okuyor Projesi tarafından onaylanan Bir Kitap Bir Çocuk, Bir Çocuk Bir Hayat isimli projede yer alan tüm faaliyetler hayata geçirildi.
Adalet çalışanlarının sorunları dile getirildi
Adalet çalışanlarının sorunları dile getirildi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, TBMM Genel Kurulu´nda Adalet Bakanlığı 2019 Yılı Bütçesi üzerine partisi adına konuşma yaparak, adalet çalışanlarının sorunlarını dile getirdi.
Vali Sezer çocuklarla bir araya geldi
Vali Sezer çocuklarla bir araya geldi
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, eşi Canan Sezer Hanımefendi ile birlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezine bağlı Çiğdem Çocuk Evini ziyaret etti.
 Söz verdik seçimi kazanacağız
Söz verdik seçimi kazanacağız
AK Parti Kırıkkale Teşkilatı 31 Mart seçimleri için yeniden aday gösterilen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette İl Başkanı Nuh Dağdelen Başkan Saygılı için övgü dolu sözler kullandı.
  Pette minik dostlarıyla buluşacak
Pette minik dostlarıyla buluşacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, “Pette Yollarda” adlı gösteri 26 Aralık 2018 tarihinde, saat 10.30 ile 13.30 arasında Kırıkkale´de minik dostlarıyla buluşacak.
MPT asker ve polisin gücüne güç kattı
MPT asker ve polisin gücüne güç kattı
Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Kırıkkale Silah Fabrikasında yerli ve milli imkanlarla üretilen Milli Piyade Tüfeği MPT-76, asker ve polisin gücüne güç katmaya devam ediyor.
KÜ ve MEB arasında protokol imzalandı
KÜ ve MEB arasında protokol imzalandı
Kırıkkale Üniversitesi ile Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü arasında lisansüstü eğitim konusunda işbirliği yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.
Kırıkkale´de Organik Pazar kuruldu
Kırıkkale´de Organik Pazar kuruldu
Mevlüt Hiçyılmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Hüseyin Meydaneri, Engelsiz Sera Üretiminden elde edilen sebzelerin semt pazarında satılması ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
İşletmelerin amacı insanlara hizmet
İşletmelerin amacı insanlara hizmet
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTTSO) ve Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleşen eğitim seminerinde katılımcılara İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili kapsamlı bilgiler verildi.
8 şüpheliden 6´sı yakalandı
8 şüpheliden 6´sı yakalandı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması´nın (FETÖ/PDY) "askeri mahrem yapılanması"na yönelik soruşturma kapsamında, Kırıkkale merkezli 7 ilde düzenlenen operasyonda, aralarında muvazzafların da bulunduğu 8 şüpheliden 6´sı yakalandı.
3 zanlı tutuklandı
3 zanlı tutuklandı
Kırıkkale´de bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olayla ilgili gözaltına alınan 3 zanlı tutuklandı.
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İLİ YüKseK İhtİsAs hAstANesİ MutfAK bİrİMİNİN 2018-2019 YıLLArı 6 AYLıK İhtİYAcıNA bİNAeN,27 (YİrMİYedİ) KALeM YAş sebze MeYve ALıMı İşİ
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İhALe İLANı KırıKKALe İL sAĞLıK MüdürLüĞü YüKseK İhtİsAs hAstANesİ 2019 YıLı 6 (ALtı) KALeM MedİKAL GAz İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
İLAN
İLAN
İLAN
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMET ALIMI İŞİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/264 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2018/80 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜRÜCÜLÜADR BELGELİEX/II KAMYONET (1 SİNİF) KİRALAMA MKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
260 ADET KIŞLIK İŞÇİ ELBİSESİ, 260 ÇİFT ÇELİK BURUNLU POSTAL MKE KİRİKKALE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ 2018/31 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 3. İCRA DAİRESİ 2018/90 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ÇELEBİ-HACIYUSUFLU KÖYÜ İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İ L A N KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN
İLAN
İLAN
İLAN
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
ihale ilanı MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI K.K.MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK
MÜHİMMAT BAKIM MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3710
EURO
6.0755
Kirikkale
 • Bugün  9 °
 • Cumartesi  8 °
 • Pazar  11 °
 • E-Gazete
  Kirikkale için namaz vakitleri
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
  06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
  Çok Okunanlar
  Çok Yorumlananlar
  Vücudunuzdaki organları tek tek satmak isteseniz, yaklaşık 50.000.000 TL´ye satabilirsiniz

  .
  Kek hamurunun piştikten sonra kalıptan rahat çıkması için 10 dakika bekletin. Fırına sürdüğünüz kek kalıbının yanmasını önlemek için kalıbın altına biraz tuz koyabilirsiniz.

  Hamur İşi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları