Erdoğan ‘Git Van´ı Gör Dedi, Genel Başkan Van´a Geldi
Turgut Özal´ın yakın geçmişte iz bıraktığı parti olan ve 1983 ile 1991 yılları arasında kesintisiz ülkede iktidar olan, 2002´ye kadar da var olmayı başaran ANAP, o eski ruhu yeniden canlandırmak için kolları sıvadı.
Tarih: 12.7.2018 15:57:40/ 593okunma / 0yorum

HÜKÜMET İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAYA HAZIRIZ

AK Parti dönemi öncesi Türkiye siyasetine damga vuran parti olan ANAP 81 ilde teşkilatlanmak üzere yola çıktı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de bir görüşme yapan Genel Başkan İbrahim Çelebi, Erdoğan ile görüştükten sonra Van´a geldi. Erdoğan´ın kendisine “Git Van´ı gör” dediğini belirterek Van´a geldiğini söyleyen Çelebi, ilk kez geldiği Van´da teşkilatlanma çalışması başlatmak için geldiklerini söyledi. 1 ay içinde Van´da teşkilatlanmayı tamamlayacaklarını söyleyen Çelebi, “İyi bir ismi Van´a getirerek Van´ı toparlamasını istiyoruz.” Sözlerine yer verdi. Devlete sahip çıkma konusunda hükümet ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını, Edoğan ile görüşmeler yaptıklarını da vurgulayan Çelebi, Özal´ın yaptığı hizmetlere değindi. AK Parti döneminde adımları atılan Kürt meselesinde Özal´ın cesur adımlar attığı için hedef olduğunu söyleyen Çelebi: “O Türkiye´nin çok farklı konumlara götürecekti. Bu coğrafyada da güçlü bir Türkiye istemedikleri içinde rahmetliyi zehirleyerek öldürdüler. İnşallah bunun başarısını bizi taşıyacağız.” Dedi.

 

YENİ BİR DÖNEM İÇİN KOLLARI SIVADI

Türkiye´nin gelişmesinde, sınır kapılarının açılmasında, pasaportun hayata geçirilmesinde, insanların renkli televizyon ile tanışmasının dönemi olan Anavatan Partisi (ANAP) uzun bir sessizliğin ardından yeni bir dönem için kolları sıvadı. ANAP Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Van´da ANAP´ın yeniden tozlu raflardan alarak hayata geçirdiklerini söyledi. Çelebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın “Git Van´ı gör” demesi üzerine Van´a geldiğini söyledi. Van´da teşkilatlanacaklarını söyleyen Çelebi, “Buraya gelmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi bana ‘Git Van´ı gör´ dedi. Bende gelip Van´ı gördüm. Van´da ciddi değişimler olmuş. Bunu insanlara sorduğumda da çok iyi bir şekilde görebiliyorum. Van´da çok güzel bir huzur ortamı var. Kayyumlar Van´da çok iyi çalışmışlar. Huzur içinde Van´da güzel bir gezi yaptık. Güzel girişimlerimiz oldu. Van´ı gördüm. Bundan sonrada çok daha sık geleceğim.” Dedi.

 

ÖZAL TÜM TÜRKİYE´Yİ KUCAKLADI

Edremit İlçesindeki bir restoranda açıklamalarda bulunan Çelebi, ANAP´ın Kurucu genel Başkanı Turgut Özal´ın tüm Türkiye´yi kucaklayan birisi olduğunu söyledi. Çelebi, “Genel Başkanımız Türkiye´nin tamamını ve insanların tamamını kucaklamış. Öyle bir siyasi felsefe bırakmış ki, halen insanlar o günleri arıyor. Çok ciddi kararlar alındığı zamanlarda bile, genel başkan öyle bir diyalog ortamı oluşturmuş ki, insanlar hep sağduyulu davranıyordu. Biz inşallah onun döneminin gençlik kolları başkanı olarak genel başkanın koyduğu hedefler doğrultusunda, Anavatan Partisi olarak önümüzdeki dönem başarılı olmayı hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

VAAT SİYASETİYLE BİR ŞEY OLMAZ

Çelebi konuşmasında şunları söyledi: “Son seçimlerde de Cumhur İtifakını ve Cumhurbaşkanımızı destekledik. Eksikliklere rağmen ülkemizin Sayın Cumhurbaşkanına halen ihtiyacı olduğunu gördük. Muhalefetinde ortaya bir şey koyamadığını gördük. Sadece sorunları ortaya koyup, sorunları yüksek sesle seslendirmeyle, vaat siyasetiyle bir şey olmadığını görüyoruz. Onun içinde Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmeden sonra aktif bir şekilde Anavatan Partisi olarak istikrarın sürmesi için, devletin yoğun bir ekonomik saldırı içinde olmasından dolayı, devletin bir beka sorunu ile karşı karşı olduğunu gördük.”

 

OMUZ OMUZA VERMEYE HAZIRIZ

Doğrunun Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu söyleyen Çelebi, “Devletimize sahip çıkmanın, milletimize sahip çıkmak ile eşdeğer de olduğunu görerek geçmişte de devlet yönetmiş bir parti olarak, devlet aklıyla, aklı selim siyasetin ön plana çıkardık. Bu yüzden de doğrunun Sayın Cumhurbaşkanımız olduğunu gördük. Onu da yoğun bir şekilde destekledik. Halkımızda bizim için en büyük hakemdir. Halkımızda o sağduyu gösterdi. Ak Parti, Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde önemli işlere imza attı. Bu süreçte ciddi işler yapıldı. Şimdi hep beraber üretime yönelmeliyiz. Üretim olmadan kalkınma olmaz. Turizm alanındaki kayıplarımızı hızlı bir şekilde telafi etmemiz gerekiyor. Diğer tüm alanlarda Türkiye´nin kalkındıracak hamlelerin içine girmek gerekiyor. Biz Cumhurbaşkanımıza bu konuda fikirler veriyoruz. Kendisi de Anavatan Partisi önemsiyor. Ve Kurucu Genel Başkanımızı kendisine referans aldığını söylüyor. Bizde ülkemize katkı adına ve Türkiye´nin istikrarı için omuz vermeye her zaman hazırız.” Dedi.

 

81 İLDE TEŞKİLATLANACAĞIZ

“Yoğun bir gayret içinde, tüm Türkiye´de yapılaşma süreci içine giriyoruz” diyen Çelebi konuşmasını şöyle devam ettirdi: “50 ilimizde teşkilatımız var ama bunu 81 ilimize yayacağız. ANAP Türkiye´nin partisidir. Her hangi bir bölgenin, bir etnik yapıya kendine dayandıran bir siyasi parti değil. Türkiye´nin tamamından oy alabilen nadir partilerden bir tanesidir. Ben her yerde de söylerim. 12 Eylül 1980 darbesinden sonra 30-35 yıllık süreçten bahsediyorum. Bu dönemden sonra her 2 insandan oy alan 2 parti var. Birisi mevcut iktidar partisi, diğeri de biziz. O sorumlulukla da hareket ediyoruz.”

 

VAN´A İLK KEZ GELİYORUM

Van´a ilk defa geldiğini söyleyen Çelebi, “Öyle görünüyor ki önümüzdeki süreçte daha sık geleceğim. Van özellikle bu bölgenin önemli bir merkezi ve nüfusu da 1 milyonu aşmış durumda. Van´ın önemini Van´a gelerek daha iyi anladık ve kavradık. Bu anlamda bize gösterdiğiniz teveccühten dolayı da teşekkür ederim. Bizde aynı şekilde sizleri Ankara´da ağırlamak isteriz. Bu ülke bizimdir. Hep birlikte bu ülkeye sahip çıkmamız gerekiyor. Siz medya sektöründe, biz siyasette sahip çıkmalıyız. Türkiye´nin en önemli kurumu medya sektörüdür. Yoksa biz ne konuşursak konuşalım kimse duymaz. Hepimiz kendi dalımızda bu ülkeye hizmet edeceğiz. Bu anlamda konuşacağımız dilinde çok iyi olması gerekiyor.” Şeklinde konuştu.

 

DEĞERLERİMİZ HEPSİ BİZİM DEĞERLERİMİZDİR

“Kavga dilinden insanlar bıktı” diyen Çelebi konuşmasını şöyle sürdürdü: “İnsanlar işini büyütmek istiyor, huzur istiyor, iş, ekmek istiyor. Burada elini yüzünü bağlamış, elinde molot olan çocuklar vardı. Bunlar da bizim çocuklarımızdır. Belki o çocuklar ne yaptıklarını bile bilmiyordur. Onları da hemen düşman gibi görmemiz gerekiyor. Değerlerimiz hepsi bizim değerlerimizdir. Bu yüzden hep birlikte olmalıyız. Huzur ortamı oldukça da hep birlikte ülkemiz için daha iyi işlere imza atmak için uğraşmamız gerekiyor.”

 

ZEHİRLEYEREK ÖLDÜRDÜLER

Partilerine ciddi bir talebin olduğuna değinen Çelebi, “Sahil kentlerinde, Güneydoğu´da bizim için ciddi talepler var. Şu anda Güneydoğu´ya gittiğimize çoğu yerde rahmetli Özal´ın fotoğrafları var. Bu da öyle zorla olacak bir şey değil. Bu gönülden gelen bir şeydir. Zaten öldürülme meselesi de Kürt meselesini çözme azmiydi. Onun derinlemesi ve arkasındaki oyunları çözdü. Ardından 4 ay içinde ciddi kararlar aldı. O Türkiye´nin çok farklı konumlara götürecekti. Bu coğrafyada da güçlü bir Türkiye istemedikleri içinde rahmetliyi zehirleyerek öldürdüler. İnşallah bunun başarısını bizi taşıyacağız.” Diye belirtti.

 

TECRÜBESİNİN DORUK NOKTASINDA

“Sayın Cumhurbaşkanımız şimdi tecrübesinin doruk noktasında” diyen Çelebi şöyle devam etti: “Bundan sonraki süreçte bizim fikirlerimize, olumlu eleştirilerimize değer verir. Ki değer verecektir. Güçlü olarak da kendisi şu anda doruk noktadır. Bu yüzden bizim şimdi tüm enerjimizi kendi içimizdeki sorunları çözüp, kalkınmaya vermemiz gerekiyor. Avrupa ülkeleri, komşu ülkeler ile olan ağız dalaşımızı bırakacağız. Ekmeğimizi büyüteceğiz, bizde huzur bekleyen biz Ortadoğu var. Avrasya´da bize abi diyen, eksiklerimizi barındıran ülkeler var. Bu coğrafya dünyanın merkezidir. Bizi bu şekilde burada istememeleri de normal. Bizde bu şekilde güzel bir yönetimi hep birlikte getireceğiz.”

 

VAN´A GETİRMEK İSTİYORUZ

Van´da teşkilatlanacaklarını belirten Çelebi, “Van´daki teşkilatlanma için Van´a geldik. 1 Aya kadar buradaki tabelamızı takip tam anlamıyla burada başlamış olacak. İnşallah burada hata yapmak istemiyoruz. İyi bir ismi Van´a getirerek Van´ı toparlamasını istiyoruz. İl başkanı bizim için önemli bu yüzden de önemli bir ismi Van´a getirmek istiyoruz. Biz doğru insanları arıyoruz. İnşallah onlarda bizi bulur ve hep birlikte çalışırız.” İfadelerine yer verdi.

 

CİDDİ BİR RÜZGAR ALDI

Yerel seçimlerle ilgili de açıklamalarda bulunan Çelebi şu ifadeleri kullandı: “Mali İdareler (Belediye) Seçimleri Mart ayında yapılır. Ben seçimlerin erkene alacağını düşünmüyorum. Zaten doğru da değil. Mart ayına da çok zaman kalmadı. Ciddi bir yarış olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimlerden ciddi bir rüzgar aldı. Alternatif dediğimiz ana muhalefet partisi de her ne hikmetse, parti içi kavgalara başladı. Kurultaya geri döndü. Öbür diğer partinin de suni bir parlatma çabaları vardı. Hatta benim ön görüme göre o hanımefendi 1 puanda fazla aldı. Onların da büyük bir varlık göstereceğini düşünmüyorum. CHP´de kendini bundan sonra zor toparlar.”

 

ANAP´IN İDEOLOJİK BİR SAPLANTISI YOK

“Önümüzdeki dönem mevcut iktidar partisi avantajlıdır” diyerek konuşmasını sürdüren Çelebi, “Her şeye rağmen Ak Parti´ye direnç olan noktalar var. Biz orada yumuşak bir geçişli ANAP olarak belediyeler kazanabiliriz. Öyle alternatiflerimiz var. Ben eskiden ANP´lıydım. Ak Parti´den girdim kaybettim diyenler oluyor. Bazı yerlerde de CHP ile girdiğinde kaybediyor. Bu yüzden de ANAP ara parti, ara formül olacak. ANAP´ın ideolojik bir saplantısı yok. Bizim kendisini bu ülkenin vatandaşı olarak hisseden herkesle siyaset yaparız. Bizim bu anlamda duvarlarımız yok. Bu anlamıyla yerel seçimlere iyi çalışacağız.” Dedi.

 

KAYYUMLAR İYİ ÇALIŞMIŞ

Çelebi konuşmasını şöyle sürdürdü: “Buraya gelmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi bana ‘Git Van´ı gör´ dedi. Bende gelip Van´ı gördüm. Van´da ciddi değişimler olmuş. Bunu insanlara sorduğumda da çok iyi bir şekilde görebiliyorum. Van´da çok güzel bir huzur ortamı var. Kayyumlar Van´da çok iyi çalışmışlar. Huzur içinde Van´da güzel bir gezi yaptık. Güzel girişimlerimiz oldu. Van´ı gördüm. Bundan sonrada çok daha sık geleceğim.”

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Erdoğan Dedi Genel Başkan Geldi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yetişkin sağlık eğitiminin kalitesi yükseliyor
Yetişkin sağlık eğitiminin kalitesi yükseliyor
Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Proje Ofisi koordinasyonunda Kırıkkale Merkez Toplum Sağlığı Merkezi koordinatörlüğünde yürütülmekte olan “ Yetişkin Sağlık Eğitiminde Uygun Yaklaşımlar “ projesi kapsamında Portekiz´ de planlanan Yapılandırılmış Kurs Faaliyeti 08- 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında tamamlandı.
Vatandaş ile devlet arasında hiyerarşi yoktur
Vatandaş ile devlet arasında hiyerarşi yoktur
Keskin Kaymakamı Muammer Köken, 5442 Sayılı İller İdaresi Kanun Kapsamında toplantı yaptı. Bu güne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirilmelerde bulunan Kaymakam Köken, alınan kararların takipçisi olacağını söyledi.
Türk basını dimdik ayakta
Türk basını dimdik ayakta
Kırıkkale Müstakil Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Selci, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Selci mesajında, basında sansürün kaldırılışının 110. yılının kutlandığını belirtti.
13 kişi adliyeye sevk edildi
13 kişi adliyeye sevk edildi
Kırıkkale´de düğünde silahla ateş açanlara yönelik operasyonda gözaltına alınan 13 kişi adliyeye sevk edildi.
Emeklilerin geleceği için kayıt dışı engellenmeli!
Emeklilerin geleceği için kayıt dışı engellenmeli!
Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin "Dünyada sosyal güvenlik kurumlarının gelir gider dengesini sağlayabilmesinde ideal oran, sistemde 1 emekliye karşı 4 çalışanın bulunmasıdır. Maalesef Türkiye´de 1 emekliye düşen sigortalı çalışan sayısı 1,63 dosya düzeyinde" olduğunu belirtti.
Anız yakmak toprak verimini etkiliyor
Anız yakmak toprak verimini etkiliyor
Kırıkkale´de 2018 yılı hasat sezonunun sonu yaklaşırken, anız yangını sayısında da artış gözleniyor. Anız yangınlarının tarımsal üretime, çevreye ve biyolojik çeşitliliğe zarar veren bir yöntem olduğunu hatırlatan yetkililer, anız yakmanın toprağın verimini de doğrudan etkilediğine dikkat çekti.
Kılıçlar Soğanı coğrafi işaretlerde
Kılıçlar Soğanı coğrafi işaretlerde
Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni yeni sayısı yayımlandı. Bültende, Kırıkkale Kılıçlar Soğanı coğrafi işaretler içerisinde yer aldı.
Keçili köyünden kültür gezisi
Keçili köyünden kültür gezisi
​​​​​​​Kurulduğu günden itibaren sosyal ve kültürel etkinliklere imza atan Kırıkkale Keçili Köyü Derneği, hemşerilerine yönelik farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Dernek Başkanı Resul Doluca önderliğinde 98 kişilik bir grup, Çanakkale ve Bursa´nın güzelliklerini yerinde gördü.
EKME TOSUNUM!..
EKME TOSUNUM!..
EKME TOSUNUM!..
TOBB Meslek Lisesi için ilk adım atıldı
TOBB Meslek Lisesi için ilk adım atıldı
KTSO´nun girişimleri neticesinde TOBB tarafından Keskin´de yapılması planlanan 24 derslikli Meslek Lisesi projesi için ilk somut adım atılarak okulun yapılması planlanan yerde inceleme ve tespit çalışmaları gerçekleştirildi.
Saadet Partisi 17 yaşında
Saadet Partisi 17 yaşında
2001 yılında Kıbrıs Barış Harekâtı´nın yıldönümünde kurulan Saadet Partisi, 17 yılı geride bıraktı. Milli Görüş Hareketi´nin 5´inci partisi olarak 20 Temmuz 2001 yılında kurucu Genel Başkan Recai Kutan başkanlığında kurulan Saadet Partisi, 17´nci yaşını kutluyor. Kurulduğu ilk günden bu yana milletinin yanında, ülkesine sevdalı bir siyaset güden Saadet Partisi, İslam Birliği fikrinin en önde gelen savunucularından oldu.
Orta Anadolu´da 2 bin 404 konut satıldı
Orta Anadolu´da 2 bin 404 konut satıldı
Nevşehir, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray ve Niğde´de geçen ay 2 bin 404 konut satıldı.
28 günüde kaldırın
28 günüde kaldırın
Vatan borcunun para ile ödenmeyeceğini daha önce gazetemiz aracılıyla kamuoyuna duyuran Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu, şimdi ise zorunlu olan 28 günlük askerliğin kaldırılmasına tepki gösterdi.
MKE engelli personel alacak
MKE engelli personel alacak
​​​​​​​Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) işçi personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacağını belirtti.
İşçilerin haklarını Sonuna kadar savunacağım
İşçilerin haklarını Sonuna kadar savunacağım
CHP Kırıkkale Milletvekili TBMM Savunma Sanayi Komisyonu üyesi Av. Ahmet Önal MKE Kurumunun Kırıkkale için önemli olduğunu söyledi. Kurumun modernizasyonu konusunda adımların atılması için çaba harcayacağını söyledi. Önal ayrıca işçilerin haklarının takipçisi olacağını belirterek “İşçi arkadaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacağım” dedi.
Keskin´de trafik kazası
Keskin´de trafik kazası
Kırıkkale´nin Keskin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı.
İki otomobil çarpıştı: 4 yaralı
İki otomobil çarpıştı: 4 yaralı
Kırıkkale´de iki otomobilin çarpışması sonucu biri ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerince kentteki hastanelere kaldırıldı.
Düğün magandalarına operasyon
Düğün magandalarına operasyon
Kırıkkale´de düğünde silah atanlara yönelik operasyonda 15 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler Yüksek İhtisas Hastanesinde sağlık kontrolünün ardından İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
Koluna demir parmaklık saplanan çocuk kurtarıldı
Koluna demir parmaklık saplanan çocuk kurtarıldı
Kırıkkale´de ağaçtan düşerek koluna korkuluk demiri saplanan çocuğu itfaiye ekipleri kurtardı. Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Eğitim hak ettiği noktaya gelmeli
Eğitim hak ettiği noktaya gelmeli
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı A. Yücel Karabacak, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinden sonra oluşturulan kabinede Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Prof. Dr. Ziya Selçuk´a görevinde başarılar diledi.
Prim borçlarında son 10 gün
Prim borçlarında son 10 gün
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırıkkale İl Müdürü Veli Karacaköylü, birikmiş SGK prim borçları için son başvuru süresi 31 Temmuz´da dolacak yapılandırma imkanından yararlanılması çağrısı yaptı.
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ GAZİ ORTAOKULU WC BAKIM ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
ihale ilanı KIRIKKALE MERKEZ ŞEHİT ALPASLAN YAZICI KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
T.C. KESKİN İCRA DAİRESİ
2017/147 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Tüm taşınmazlar için
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
BALIŞEYH-YENİCE KÖYÜ MENFEZ YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ SATIN ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
TAM OTOMATİZE BAKTERİ-MAYA İDENTİFİKASYON VE DUYARLILIK TESTİ VE KAN KÜLTÜRÜ ŞİŞESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Plan Proje MüdürlüğüARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIM İŞİ İHALE İLANI
"Kırıkkale ili fabrikalar (1. kısım) mahallesinde 11.548 m2 büyüklüğündeki 5322 ada 3 parselin Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4734 sayılı Kamu ihale Sözleşme Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanuna tabi
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
TRAFİK İŞARET LEVHASI VE DİREĞİ ALIM İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.İCRA DAİRESİ 2017/185 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
Şoförsüz ve yakıtsız 10 adet Kombi-Van ve 1 adet Sedan tipi araç kiralama (1030 gün) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
T.C. KIRIKKALE 1.(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/17 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
İLAN KIRIKKALE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2017/721E KARAR NO : 2017/933K
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF EBATLARDA LASTİK ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu ihale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK
KIRIKKALE DELİCE HÜRRİYET ORTAOKULU BİNASI YAPIM İŞİ 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
T.C KIRIKKALE 1. İCRA DAİRESİ 2017/276 TLMT.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
2018 YILI MUHTELİF GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR SGK KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ
2018 YILI MUHTELİF GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ MKE DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Kuru Temizleme Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SULAKYURT KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR SULAKYURT KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK
2018 YILI PERSONELİN SERVİS İLE TAŞINMASI İŞİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
YÜKSÜK PRESİ MALZEME BESLEME SİSTEMİ RULO AÇICI ALIMI MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
YÜKSÜK PRESİ MALZEME BESLEME SİSTEMİ RULO AÇICI ALIMI MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
Yüksük Presi Malzeme Besleme Sistemi Rulo Açıcı Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
E-Gazete
Kirikkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Balda hiç bir mikroorganizma canlı kalamaz. Bunun için bal, asırlardır yanık, yara ve deri ülserlerini iyileştirmek için kullanılmıştır.

ilginç bilgiler
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları