Anadolu Birliği Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı Açıldı
Anadolu Birliği Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı Genel Başkan Bedri Yalçın´ın da Katılımıyla Açıldı
Tarih: 31.7.2021 13:33:35

Anadolu Birliği Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı Genel Başkan Bedri Yalçın´ın da katılımıyla törenle açıldı.Açılış sonrası açıklama yapan Genel Başkan Bedri Yalçın şunları söyledi; Cumhurbaşkanı Turgut Özal´ın manevi oğlu olduğunu belirten Yalçın siyasete yeni bir anlayış getirerek ”Şimdi başka şeyler söylemek lazım” sloganıyla yola çıkarak parti kurduklarını ve Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.Ak Parti iktidarının artık ülkeyi yönetemediğini dile getiren Yalçın, vatandaşların ekonomik durumlarının gün geçtikçe kötüye gittiğini belirtti.

Yalçın, bu iktidar ilk geldiğinde 3 Y ile Yolsuzlukla, Yasaklarla, Yoksullukla mücadele edeceğiz diyerek gelmişlerdi, fakat bu konularda hiç bir şey yapmadıkları gibi bir Y daha eklediler, buda Yüzsüzlüktür dedi.Cumhur ittifakını desteklemediklerini kendilerinin diğer partiler ile üçüncü bir ittifak kurma çalışmaları olduğunu,aynı zamanda millet ittifakı ile de görüştüklerini belirtti.Partinin başka partilerde olmayan bir örgütlenme modeli ile örgütleneceğini bölge başkanlıkları kuracaklarını ve bu bölge başkanlıklarının kendilerine bağlı il ve ilçe yönetimlerini belirleyeceğini,milletvekili belediye başkanı ve diğer adaylıkları bu teşkilatların kendisinin belirleyeceğini ve genel merkez olarak müdahil olmayacaklarını söyledi.

İl Başkanlığı görevine atanan Adem Evci ise yaptığı açıklamada;”Göreve geldikten sonra arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza başladık,ilçelerde örgütlenme çalışmalarımız devam ediyor,ilk olarak 4 ilçemizde hemen örgütlenme çalışmalarımızı bitirmek istiyoruz, bütün vatandaşlarımızı, Anadolu Birliği Partisi çatısı altına, birlik ve beraberlik içerisinde memleketimize hizmet etmek adına davet ediyorum” dedi.

İl Başkanı Adem Evci

İl Başkan Yardımcısı Tayfun Çetinkaya,

İl Başkan Yardımcısı Fatih Evci,

İl Başkan Yardımcısı Özkan Bütün,

İl Başkan Yardımcısı Taygun Salman

Kadın kolları başkanı Ümit Şahingöz

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Salman
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İktidara giden bu yolda beraberiz
İktidara giden bu yolda beraberiz
CHP Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, “Biz bir gün değil her gün halkla iç içeyiz. Bunun için Kırıkkale ve Kırıkkalelilerin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlar Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında çözülecektir. İktidara giden bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz”
AK Gençlik Kolları Sıvadı
AK Gençlik Kolları Sıvadı
AK Parti Kırıkkale İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, “Daha büyük bir enerji ve inanç ile liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan´ın izinde durmadan, duraksamadan emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz”
CHP gelecek Suriyeliler gidecek
CHP gelecek Suriyeliler gidecek
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, “Biz zavallı göçmene karşı değiliz. Biz göçmen yaratan politikalara karşıyız, göçmen yaratan politikacılara karşıyız. Bizim açımız bize, bizim işsizimiz bize, bizim yoksulumuz bize yeter. Biz geldiğimizde ilk iş, Esad´la oturup, barışı sağlayıp, Suriyelileri memleketlerine davul zurna çala çala, hepsini teker teker memleketlerine göndereceğiz” dedi.
Kırıkkale sokaklarını arşınlıyoruz
Kırıkkale sokaklarını arşınlıyoruz
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “TBMM´nin tatile girmesiyle, parti genel merkezimizdeki işlerimiz haricindeki tüm zamanımı Kırıkkale sokaklarını arşınlayarak, hemşehrilerimin dertleriyle ilgilenip çare üretmeye çalışarak geçiriyorum. Her daim Kırıkkaleli hemşehrilerimin yanında ve onların hizmetindeyim,” dedi.
CHP´Lİ BOZDAĞ, ‘AİLEMİZ HER GEÇEN BÜYÜYOR´
CHP´Lİ BOZDAĞ, ‘AİLEMİZ HER GEÇEN BÜYÜYOR´
Cumhuriyet Halk Partisi´ne katılımlar devam ediyor. Kırıkkale´de CHP Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret eden doktorlar, avukatlar ve işletmeciler CHP´ye katılarak üye oldular. Partiye katılan yeni üyelere rozetlerini CHP Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ taktı.
Saadet Partisi´nin kapısı herkese açık
Saadet Partisi´nin kapısı herkese açık
Saadet Partisi İl Başkanı Veysel Kutluca, Kırıkkale´deki Milli Görüşçü Kuruluş ve Organizasyonları (MİLKO) ile fikir alış-verişinde bulundu.
Millet sabırsızlıkla sandığı bekliyor
Millet sabırsızlıkla sandığı bekliyor
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, “Sen yeter ki sandığı getir. Milletimiz ne yapacağını çok iyi bilir. Milletimiz sabırsızlıkla sandığı bekliyor” dedi.
DEVA Partisi´ne yoğun ilgi
DEVA Partisi´ne yoğun ilgi
DEVA Partisi Türkiye genelinde toplam 81 il ve 420 ilçede kurulan pazarlarda üretici ve esnafın derdini çözmek ve dinlemek için “DEVA Pazarda” etkinliği adı altında sahadaydı.
İYİ Parti emin adımlarla iktidara yürüyor
İYİ Parti emin adımlarla iktidara yürüyor
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, İYİ Parti teşkilatlarının her yönüyle iktidar olmaya hazır olduğunu ifade etti.
AK Parti Kadın Kollarına Temoçin atandı
AK Parti Kadın Kollarına Temoçin atandı
Bir süre önce mevcut başkan Nebahat Erkök´ün istifasıyla boşalan AK Parti Kırıkkale Kadın Kolları İl Başkanlığına genel merkez tarafından bir dönem yine teşkilatta görev yapmış Özden Temoçin atandı.
Tüm oyunları bozacak iradeye ve güce sahibiz
Tüm oyunları bozacak iradeye ve güce sahibiz
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale´de yaptığı açıklamada, “Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüyor ve biliyoruz. Cumhur İttifakı olarak tüm oyunları bozacak iradeye ve güce sahibiz” dedi.
Cumhur İttifakı güçlü bir yapıya sahip
Cumhur İttifakı güçlü bir yapıya sahip
Belirli bir süredir AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı içerisinde yer alan Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı heyetini ağırladı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette, Cumhur İttifakının güçlü bir yapıya sahip olduğu belirtildi.
Bakkal partisinden istifa etti
Bakkal partisinden istifa etti
CHP Kadın Kolları Başkanı Bakkal, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya aracılığıyla açıklamasını duyuran Bakkal, CHP´de yanlış giden bir oluşumun içerisinde görev almak istemediğini belirtti.
DEVA gençlere hak ettiği değeri veriyor
DEVA gençlere hak ettiği değeri veriyor
DEVA Partisi Kırıkkale İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Mustafa Saygı, “DEVA Partisi gençlerimizi karar alma mekanizmalarında en önemli birim haline getirmiştir. Sadece söylemde değil aynı zamanda eylemde de gençlerimize hak ettiği değeri ve saygıyı göstermiştir”
Halkla her zaman bir aradayız
Halkla her zaman bir aradayız
AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, siyasi çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da çalışmalarına hız kazandırdı. Kurban Bayramı nedeniyle hane ziyaretleri gerçekleştiren parti teşkilatı, Milletvekili Ramazan Can ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´nın da katılımıyla ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.
Başkan Erkök istifa etti
Başkan Erkök istifa etti
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nebahat Erkök, 2020 yılı Ocak ayından bugüne kadar yürütmekte olduğu görevinden istifa etti.
MKE´yi fonun kara deliğine mi atacaksınız?
MKE´yi fonun kara deliğine mi atacaksınız?
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “MKE´yi (Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu) anonim şirkete çeviren hükümete sormak istiyorum. MKE´yi de Varlık Fonu´nun kara deliğine mi atacaksınız?” diye sordu.
Belediyecilikte rakibimiz yok
Belediyecilikte rakibimiz yok
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediyelerin sürdürdüğü çalışmaları yerinde görmek, tamamlanma sürecinde olan projelerin kısa zaman içerisinde tamamlanması noktasında istişarede bulunmak üzere Kırıkkale´ye geldi. Belediyecilikte AK Parti´nin rakibinin olmadığını savunan Özhaseki, “Belediyecilikte rakibimiz yok, çok şükür. Biz kendi kendimiz ile yarışıyoruz”
Kırıkkale´ye yazık olacak
Kırıkkale´ye yazık olacak
CHP´li Milletvekili Ahmet Önal, “Kırıkkale´de hiç kimse ama hiç kimse bu yasa teklifinden memnun değil, Sayın Ramazan Can dışında, bunun dışında herkes bu yasa teklifinden son derece rahatsız” dedi.
Cumhur İttifakından Birliktelik Mesajı
Cumhur İttifakından Birliktelik Mesajı
Cumhur İttifakının Kırıkkale temsilcileri bir araya gelerek birlik beraberlik mesajları verdiler.
Yeniden gönül seferberliği
Yeniden gönül seferberliği
Pandemi sürecinde kapanma tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara veren AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı, normalleşme döneminin başlaması ile birlikte yeniden sahaya inerek çalışmalara başladı. Teşkilat faaliyetleri kapsamında yönetim kurulu üyeleri ile esnaf ziyareti yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, esnafların taleplerini dinledi.
Fitneye kalkışan MHP´yi karşısında bulacak
Fitneye kalkışan MHP´yi karşısında bulacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Şanlı Ordumuzun ve Kahraman Mehmetçiğimizin, diğer güvenlik görevlilerimizin son yıllardaki başarılı ve azimli mücadelesine, kim karşı durur, fitneye kalkışırsa 52 yıldır olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi´ni karşısında bulacaktır” dedi.
MHP halkın sorunlarını dinledi
MHP halkın sorunlarını dinledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ve teşkilat üyeleri ilçe ziyaretleri kapsamında Balışeyh ve Delice ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Sel felaketinin yaşandığı Çerikli kasabasında da incelmelerde bulunan MHP heyeti, devletin yapacağı çalışmalarla yaraların kısa zamanda sarılmasını beklediklerine işaret etti.
AK Gençlik Hüseyin Kahya´yı unutmadı
AK Gençlik Hüseyin Kahya´yı unutmadı
Kırıkkale´nin il oluşunda büyük role sahip olan ve MKE arazilerinin kurulması amacıyla topraklarını devlete hibe eden merhum Hüseyin Kahya Hiçyılmaz, Ak Parti gençlik kolları başkanlığı tarafından mezarı başında dualarla anıldı.
Hasandede´den AK Parti´ye katılım
Hasandede´den AK Parti´ye katılım
Mustafa Kaplan´ın il başkanlığı görevine atanması ile büyük hareketlilik yaşayan AK Parti Kırıkkale İl teşkilatına Hasandede Köyü´nden katılım oldu. Partilerinden istifa eden Hasandedeli vatandaşlar AK Parti´ye üye kaydı yaptırdı.
MHP´li Öztürk TBMM´de Kırıkkale´nin sesi oldu
MHP´li Öztürk TBMM´de Kırıkkale´nin sesi oldu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, TBMM Genel Kurulu´nda görüşülen Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerine MHP Grubu adına söz alarak, hem kanun hakkındaki görüşlerini, hem de Kırıkkale´nin ihtiyaçlarını dile getirdi.
Ülkü Ocakları ODAK 2023´ü tanıttı
Ülkü Ocakları ODAK 2023´ü tanıttı
Kırıkkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Tuner Alp Tekin, Türk gençliği için hazırlanan, kullanıcılarının dikkatini arttırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek, okuma becerilerini geliştirmek ve göz yorgunluğunu azaltmayı sağlayan ODAK 2023´ü Vali Yunus Sezer´e tanıttı.
Tencere artık kaynamaz hale geldi
Tencere artık kaynamaz hale geldi
Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Veysel Kutluca, Kırıkkale başta olmak üzere insanların dertlerinin her geçen gün katlanarak arttığını, tencerelerin artık kaynamaz hale geldiğini söyledi.
AK Parti çalışmalara başladı
AK Parti çalışmalara başladı
AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı 2023 seçimlerine yönelik çalışmalara başladı. Bu amaçla partinin ´kanaat önderleri´ ile bir toplantı yapıldı.
CHP´li Milletvekili Önal, soru önergesi verdi
CHP´li Milletvekili Önal, soru önergesi verdi
CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, TBMM´de bir soru önergesi vererek, ´Mühimmat İslah Geliştirme ve Yenileştirme Müdürlüğü (MIGYEM) ve Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisinde (MAAT) tesislerinde birebir mühimmatla çalışan personellerin eşitlik ilkesi gereğince özlük haklarının düzeltilmesi için herhangi bir çalışmanın yapılmakta mıdır?´ diye sordu.
DEVA İLÇE BAŞKANINI BULDU
DEVA İLÇE BAŞKANINI BULDU
Bir süre önce Merkez İlçe Başkanını görevden alan DEVA Partisi yeni Merkez İlçe Başkanını atadı.
MCP iktidar yürüyüşünü Kırıkkale´de başlattı
MCP iktidar yürüyüşünü Kırıkkale´de başlattı
Milliyetçi Cumhuriyet Partisi (MCP) Genel Başkanı Fehmi Hataş, iktidar yürüyüşünü Kırıkkale´de başlattı.
Her daim yanındayız
Her daim yanındayız
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale İl Kadın Kolları Başkanı Av.Melike Boran İsmailoğulları yönetimiyle birlikte Keskin ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Köprüköy temsilciliğini de ziyaret eden Asenalar vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini aldı.
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
8.5678
EURO
10.0921
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
By the end of the 15th century, 35
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.