HEP BİRLİKTE KIRIKKALE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AK PARTİ KIRIKKALE İL BAŞKANLIĞINA MUSTAFA KAPLAN SEÇİLDİ
Tarih: 13.1.2021 17:08:04

AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatının 7. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İl Başkanı olarak atanan Mustafa Kaplan delegelerin güvenoyunu alarak Başkanlık görevine seçildi.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN PARTİLİLERE SESLENDİ

AK Parti Kırıkkale 7. Olağan Kongresi salgın kuralları çerçevesinde Başpınar Kapalı Spor Salonu´nda gerçekleşti. Kongrenin Divan Başkanlığını 27. Dönem İstanbul Milletvekili Av. Abdullah Güler yaparken, Divan Başkan Yardımcılığını İl Koordinatörü Mustafa Necati Işık, Katip Üyeliklerini ise Nuh Dağdelen, Kadın Kolları İl Başkanı Nebahat Erkök, Gençlik Kolları Başkanı Halil Özarslan yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kongreye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nden canlı bağlantıyla, katılım sağlayarak, partililere seslendi. 

 

KIRIKKALE İLE GÖNÜL İLİŞKİLERİ KURACAĞIZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan kongre, İl Başkanı Mustafa Kaplan´ın konuşması ile devam etti. Başkan Kaplan, “Bugün burada, AK Parti´ye gönül vermiş dostlarımızın önünde, bütün Kırıkkale´yi kucaklıyor;  heyecanımızı, coşkumuzu ve aşkımızı sizlerle paylaşıyoruz. Keskin´den Delice´ye, Çelebi´den Yahşihan´a, Balışeyh´ten Bahşılı´ya Karakeçili´den Sulakyurt´a, Hacılar dan Çerikli´ye Şehitler diyarı Kırıkkale´mizin, dört bir yanında bulunan bütün hemşerilerimi, gönülden selamlıyorum. Bizler Kırıkkale´mizin her köyünden, her mahallesinden, her belde ve ilçesinden hemşerilerimizle, dostluk ve kardeşlik dayanışmasına bağlı, gönül ilişkileri kurmak için bu göreve talip olduk”

 

BİZİM YOLUMUZ, RECEP TAYİP ERDOĞAN´IN YOLUDUR

“Yeni yüzlerle yeni bir heyecanla, yeni bir coşkuyla, 14 Ağustos 2001´de, binlerce yıllık tarih birikimi ve tecrübesini kuşanmış, AK Parti´nin 7. Olağan Kongresinde, İl Başkan Adayı olarak karşınızda bulunmak, benim için büyük bir gurur ve onurdur. İnanmış, adanmış bir ömürle, azamet ve tevazuuyla, İslam´ın savunuculuğunu üstlenmiş, dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´ın, Kırıkkale´de temsilcisi olmak bizlere, tükenmeyen enerji ve bitmeyen bir güç katmaktadır. Bizim yolumuz, birlik ve beraberliğin yoludur. Bizim yolumuz, sevgi ve kardeşliğin yoludur. Bizim yolumuz, kucaklaşmanın ve paylaşmanın yoludur. Bizim yolumuz, tevazuunun, birleştirmenin yoludur. Bizim yolumuz, Kırıkkale´mizin yoludur. Bizim yolumuz, Recep Tayip Erdoğan´ın yoludur.

 

YOLUMUZA HEP BERABER DEVAM EDECEĞİZ

‘Asım´ın nesli diyordum ya, nesilmiş gerçek, işte, çiğnetmedi nâmûsunu, çiğnetmeyecek´ diyen Başkan Kaplan, “Asım´ın Neslini yetiştiren, Teşkilatımızın vazgeçilmez unsurları, evde analarımız, ablalarımız, eşlerimiz.  AK Dava´yı, nezaketleriyle, adeta bir nakış gibi işleyen, hanım kardeşlerimiz, Sizler, bu Hareketin, hep yılmaz savunucuları oldunuz, Sizler, bizi zirveye taşıyan, enerji kaynağımız oldunuz, AK Parti´nin, bu AK Teşkilat´ın, alnı ak, yüreği ak, bahtı AK Kadınları sizden aldığımız güçle, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´ın, bir adım arkasında yılmadan, sizlerle birlikte ilerlemeye devam edeceğiz.  Yürekleri millet sevdasıyla çarpan, kadın kollarımızın tüm mensuplarına, bugün bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

SAYGILI: “KONGRELERİMİZ BİR DÜĞÜN HAVASINDA GEÇİYOR”

Kaplan´ın ardından konuşma yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale´nin her zaman her alanda vatanına sahip çıktığını ve bu konuda milliyetçi bir il olduğunu dile getirdi. Kırıkkale´nin silaha adını veren şehir olduğunu vurgulayan Saygılı, “Bizim kongrelerimiz geçmişte olduğu gibi adeta bugünde düğün havasında geçiyor. Koronavirüs salgınına karşın bugün bizleri yalnız bırakmayan bütün partililerime teşekkür ediyorum. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın liderliğinde her zaman çalışmalarımızı etkin şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN GÜCÜDÜR

Her alanda dava arkadaşlarının kendilerini yalnız bırakmadığını ve bu konuda partiye gönül veren herkese teşekkür eden Saygılı, “Sizler bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Bu ekip bu teşkilat her seçimde yüzünün akıyla çıktı. İkinci defada bu teşkilatta öyle bir çalıştı ki Kırıkkale mahalli seçimlerdeki en büyük oy iki seçim dede alındı. Cumhurbaşkanımız ve Cumhur ittifakı sayısız fitne fesatla uğraşıyor. Bizim siyaset anlayışımızda millet var. Bizler seçilenler gece gündüz çalışarak sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz. Birliğimizi korumak zorundayız. Siyaset anlayışımız karşılık beklemeden yapabilmektir. Allah Recep Tayyip Erdoğan´ı başımızdan eksik etmesin” dedi.

 

CAN: “SANDIK DEMOKRASİNİN HER ŞEYİDİR”

Kaplan´dan önceki dönemde görev alan ekibe teşekkür eden Milletvekili Ramazan Can, “Bu davanın kurucularından biriyim ve bugün bu davaya milletvekili olarak hizmet ediyorum. İnşallah 2023 hedeflerine de hizmet ederek Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ilerleyeceğiz.

Ne diyor birileri seçim Cumhurbaşkanı yapmaz diyor. Darbe mi yapar sandık her şeydir. Herkes haddini bilecek. Ak parti salgınla mücadele ediyor. Allah´a hamdolsun olsun Türkiye pandemi sürecini çok iyi yönetti. Şehir hastanelerinin kıymetini gördük. Bu salgında ekonomimiz çok büyüdü.”

 

MUSTAFA KAPLAN, KIRIKKALE´NİN SEVİLEN BİR İSMİ

Can konuşmasının devamında “Akdeniz´de petrol atayamazsınız dediler arıyoruz. İHA´larımız var, Siha´larımız var. Evlere şenlik bir muhalefetimiz var. Seçimlerde hatim indiriyordun ne oldu. Ayasofya´nın açılmasından rahatsız oldular. Biz işte hem içerdeki hem de dışarıdaki düşmanlarla mücadele ediyoruz. Mustafa kaplan Kırıkkale´nin eşraflarından pırıl pırıl bir insan. Kırıkkale Belediye Başkanımız dürüst namuslu bir insan. Gece gündüz hiç durmadan çalışacağız. 180 tane köyünün sıkıntıları takip ediyoruz. Spor salonu yapılacak. İhalesi yapılacak. Kongre ve kültür merkezi Kırıkkale´mize hayırlı olsun. Ankara´daki jandarmanın eğitim ve lojistiği Kırıkkale´mize hayırlı olsun” dedi.

 

KANDEMİR: “BU DEĞİŞİMLER BİR BAYRAK DEVRİDİR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, teşkilatın bir süreklilik işi olduğunu ve bu yapılan değişimlerin bir bayrak değişimi olduğunu dile getirdi. Kandemir, “AK Parti davasında asla kırgınlık, küskünlük yoktur. Bu davaya her zaman hizmet etmek, bu dava uğruna her zaman mücadele etmek vardır. Bundan dolayı da daha önceki il başkanımıza ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler, AK Parti´nin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´la siyaset yapmanın önemini çok iyi bilen inşalarız. Türkiye kendi yolu kendi çizen büyük badireler atlatan ve bunlara karşın her alanda dimdik ayakta durabilen güçlü bir ülkedir. Yeryüzünün dört bir tarafına AK Parti, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde mazlumlara destek için adalet dağıtıyor. Bu davada bizim koşmak, koşturmak boynunuzun borcu. Üye çalışmalarında Kırıkkale büyük bir atak yaptı. Bizlerde AK Parti olarak gönlümüzü herkese açıp herkesi davet edeceğiz. Bugün bu salondaki ortamı görünce yine çok memnun oldum” ifadesinde bulundu.

 

YAZICI: BEYNİN ÜRETKEN OLMASI LAZIM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan´a ‘Sözde´ demesini eleştirdi. Yazıcı, yaptığı konuşmada, “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına adam ne diyor görüyorsunuz değil mi? ‘Sözde´. Tahrik edici, tahkir edici bütün kelimeler Türkçe´de buna karşı kullanmak bile yeterli değil. Çok vahim bir durum, bu aynı zamanda aziz millete de hakarettir. Dolayısıyla hiçbir şey üretemeyenler kafası küfürle dolu. Beynin üretken olması lazım. Dilinizi Allah´ın verdiği bu enstrümanı iyi komuta etmek suretiyle güzel kullanmak zorundasınız. Güzel kullanmayanlara gerekli dersi aziz milletimizin gerektiği zaman vereceğine inancımız tam” dedi. Kongreye AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

 

İŞTE YÖNETİM

İl Başkanı: Mustafa Kaplan.

İl Yönetim Kurulu Üyeleri: Melike Özbayramoğlu Narin, Sema Demir, Döne Altınok, Selma Varankaya, Züleyha Ok Davarcı, İrem Nur Özer, Özden Temoçin, Rabia Özaydın, Özlem Tanışık Acar, Esra Cebeci, Hüseyin Günay, Haluk Ercan, İshak Gencer, Şeref Akbal, Bahadır Kılıç, Tuğran Duruyürek, Harun Oğuz, Engin Pehlivanlı, Hakan İlhan, Kalender İbiş, Pevril Altın, Hüseyin Ceylan, Ahmet Uçan, Tarık Erdal, Hüseyin Özçelik, Emre Baştuğ, Cahit Çiçek, Burak Özçam, Lokman Sefa Kaplan, Haydar Akay, Adem Yılmaz, Hakan Şahingöz, Tarık Kılıç, Fatih Köksal, İsmail Yaman, İsmail Kalkan, Resul Doluca, Mehmet Olgun, Murat Kılıç.

İl Disiplin Kurulu Üyeleri: Yaşar Köker, Remzi Sazak, Yavuz Köksal, Ahmet Altıntaş, Alper Ağıçtan.

İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri: Eyüp Aydın, Musa Yılmaz, Aydın Kızılgül.

Büyük Kongre Delegeleri: Mustafa Kaplan, Mehmet Saygılı, Murat Çaykara, Nebahat Erkök, Nuh Dağdelen.

 

 

 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
72 suçtan aranan zanlı yakalandı
72 suçtan aranan zanlı yakalandı
Sulakyurt Yeşilli Köyü Muhtarlığına ait Kızılırmak kenarında bulunan sulama dinamosu ve elektrik trafosunun içerisinde bulunan bakır malzemelerin çalındığı tespit edildi.
NACE üyeleri seçildi
NACE üyeleri seçildi
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Şubat ayı Meclis Toplantısı Ömer Akçelik Başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda bazı NACE kodlarında yapılacak değişiklikler görüşülerek Hesapları İnceleme Komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.
Gözler kabinede!
Gözler kabinede!
Kırıkkale´de koronavirüs tedbirleri kapsamında il bazlı uygulamaya geçilmesi üzerine okullardaki yeni uygulamaya ise kabine toplantısı sonrası olan 2 Mart tarihinde geçileceği belirtildi.
ADALET TECELLİ ETTİ
ADALET TECELLİ ETTİ
Balışeyh Belediyesi tarafından yapılan ve köylüyü mağdur eden imar uygulaması, mahkeme tarafından iptal edildi.
SON GÜN 28 ŞUBAT
SON GÜN 28 ŞUBAT
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, oda üyelerinin aidat borçlarına gecikme zammı affı imkanı sağlayan 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu´nun başvuru süresinin 28 Şubat 2021 tarihinde dolduğunu hatırlatarak, “Fırsattan Yararlanın” çağrısında bulundu.
Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü arttı
Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü arttı
Kırıkkale´de yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü 518 076 m2, yapı kullanma izin belgesi verilen yapıların yüzölçümü 647 609 m2´dir.
Kızılay aile içi eğitimi veriyor
Kızılay aile içi eğitimi veriyor
Türk Kızılay Kırıkkale Şubesi ihtiyaç sahibi aileler için birçok alanda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kırıkkale´de yaşayan ailelerin yiyecek ihtiyaçları, eşya ihtiyaçları, ısınma problemlerinin yanı sıra ailelerin huzurlu bir hayat yaşayabilmeleri için çeyiz kursuna katılan kursiyerlere aile içi eğitim seminerleri vermeye başladı.
750 esnafa çağrı
750 esnafa çağrı
Kırıkkale Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner, gelir kaybı hibe desteği için hiç başvuru yapmayan 750 esnafa çağrıda bulundu.
YANDAŞLARA DEĞİL  VATANDAŞA VERİN
YANDAŞLARA DEĞİL VATANDAŞA VERİN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, “Buradan tüm işsizlerimize, esnaflarımıza, çiftçilerimize, asgari ücretlilerimize sesleniyorum: Türkiye, büyük ve zengin bir ülke. Bu ülkenin kaynakları herkese yetecek kadar bol, yeter ki bu ülkenin gelirlerini yandaşlara değil, vatandaşa verin” dedi.
Kırıkkale BA´da Beykoz dönemi
Kırıkkale BA´da Beykoz dönemi
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Ali Beykoz, düzenlediği basın toplantısında üst sıraları hedeflediğini belirterek, hafta sonu oynanacak karşılaşmanın çok önemli olduğunu söyledi.
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
KARPUZU BÜYÜK HASAN DEDE!..
Kırıkkale için gönül gönüle çalışıyoruz
Kırıkkale için gönül gönüle çalışıyoruz
AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi
Hacılar´da belediye personeline eğitim
Hacılar´da belediye personeline eğitim
Acil durumlarda büyük önem arz eden ve hayat kurtaran bilgiler için Kırıkkale İl Afet ve Acil Merkezi tarafından Hacılar Belediyesi personeline eğitim verildi.
Hanenin maddi durumu endeksi
Hanenin maddi durumu endeksi
Geçen 12 aylık döneme göre mevcut dönemde hanenin maddi durumu endeksi Ocak ayında 63,7 iken, Şubat ayında %4,1 oranında artarak 66,3 oldu.
Facianın eşiğinden dönüldü
Facianın eşiğinden dönüldü
Kırıkkale´de binaların arasındaki garajda tüp yüklü kamyonette çıkan yangın kısa sürede söndürülmesiyle facianın eşiğinden dönüldü.
Covid-19´u hep birlikte yeneceğiz
Covid-19´u hep birlikte yeneceğiz
Kırıkkale il pandemi koordinasyon kurulu toplantısı, Vali Yunus Sezer başkanlığında gerçekleştirildi.
Belediyeden halkı kandil simidi
Belediyeden halkı kandil simidi
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´nın talimatı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Regaib Kandili dolayısıyla belediye hizmet binası önünde vatandaşlara kandil simidi ikram edildi.
Silah İhtisas OSB´de istihdam artacak
Silah İhtisas OSB´de istihdam artacak
Türkiye´nin ilk Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olan Kırıkkale Silah İhtisas OSB´ nin cazibe merkezi haline getirilebilmesi ve istihdamın artırılması amacıyla yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun
Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Regaip Kandili" dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Saygılı mesajında, üç ayların başlangıcı olan bugünlerde insanların birbirine karşı daima yapıcı, hoşgörülü, sevgi ve saygı çerçevesi içinde davranması gerektiğini belirtti.
Rahmet ve bereketin ayı üç aylar başladı
Rahmet ve bereketin ayı üç aylar başladı
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Sezer, “Üç ayların manevi atmosferine girişimizin habercisi olan Regaip Kandili´ne erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Vali Sezer yol durumunu takip edildi
Vali Sezer yol durumunu takip edildi
Kırıkkale´de son günlerde sağanak kar yağışı ve soğuk hava etkili oluyor. Ulaşım alanında sorun yaşanmaması amacıyla ekipler çalışma gerçekleştirirken, zaman zamanda olumsuz kaza gibi durumlar yaşanabiliyor.
Terörle mücadelemiz sonuna kadar sürecek
Terörle mücadelemiz sonuna kadar sürecek
Kırıkkale Eğitim Bir Sen ve Memur Sen İl Başkanı Yasin Pekuz, Irak´ın kuzeyindeki Gara bölgesine bölücü terör örgütünün 13 vatandaşımızı şehit etmesi nedeniyle açıklamada bulundu. Pekuz, “Hendeklere Gömülen Terör Örgütünün Alçak Saldırıları Milletimizi Asla Yıldıramayacaktır” dedi.
Köy yolları ulaşıma açılıyor
Köy yolları ulaşıma açılıyor
Kırıkkale´de Pazartesi günü akşam saatlerinden itibaren etkisini artıran kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz yönde etkiledi. Kentin bir anda beyaza bürünmesine neden olan kar yağışı, köy yollarının da karla kaplanmasına neden oldu.
Otobüs ile ticari taksi çarpıştı
Otobüs ile ticari taksi çarpıştı
Kırıkkale´de yolcu otobüsü ve 2 ticari taksinin karıştığı trafik kazasında 1 kişi öldü, 1´i ağır 2 kişi yaralandı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer olay yerine giderek kaza alanında incelemelerde bulundu.
İlk Cemre Düşüyor
İlk Cemre Düşüyor
Kırıkkale´de halk arasında yaygın olarak baharın müjdecisi olarak bilinen Cemrenin ilki havaya düşerek hava sıcaklığının artmasına neden olacak.
HANIMLAR ÜRETECEK  KIRIKKALE KAZANACAK
HANIMLAR ÜRETECEK KIRIKKALE KAZANACAK
Kırıkkale Belediyesi tarafından başlanan KOP tarafından da desteklenen Kaletepe, Selimözer, Aşağı Mahmutlar ve Sanayi Mahallesi Mahalle konaklarının açılışları gerçekleştirildi.
Futbolcuları taşıyan otobüs şarampole yuvarlandı
Futbolcuları taşıyan otobüs şarampole yuvarlandı
Kırıkkale´nin Delice ilçesinde, Misli.com 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Fatsa Belediyespor kafilesini taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu sürücü hafif yaralandı.
Kısıtlamaya uymayanlara ceza yağdı
Kısıtlamaya uymayanlara ceza yağdı
Kırıkkale´de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında gerçekleştirilen denetimlerde, kısıtlamayı ihlal eden 30 kişiye para cezası verildi, aranan 11 kişi yakalandı.
HESABINI KARAYILAN´DAN SORACAĞIZ!
HESABINI KARAYILAN´DAN SORACAĞIZ!
Kundaktaki bebekleri katleden, silahsız 33 askeri kurşuna dizen terör örgütü PKK, kanlı hain tarihine yeni bir katliam daha ekledi. Hain terör örgütü yıllardır alıkoyduğu asker, polis ve sivil vatandaş olma üzere 13 kahramanımızı şehit etti.
Halk Eğitim kapılarını kursiyerlere açtı
Halk Eğitim kapılarını kursiyerlere açtı
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale´de de etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle belirli bir süre durdurulan Halk Eğitim Merkezi´nce düzenlenen kurslar, dün itibariyle yüz yüze olarak yeniden başladı.
Birinci önceliğimiz intibak
Birinci önceliğimiz intibak
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, 2000 öncesi emeklilerin intibak sorununun çözümü için neredeyse 21 yıl mücadele ettikleri ama sonunda bu hakkı elde etmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
2021 Yılı 1. Dönem İç Tetkikleri Başladı
2021 Yılı 1. Dönem İç Tetkikleri Başladı
Kırıkkale Üniversitesi TS EN ISO 9001:2015 ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Standartları Prosedürleri gereği her yıl iki kez yapılması gereken iç tetkiklerden 1. dönem iç tetikleri başladı.
1 ayda 312 konut satıldı
1 ayda 312 konut satıldı
TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü Arif Şahin, Kırıkkale´de 2021 yılı Ocak ayında konut satışı 312 adet olup ipotekli satış 50, diğer satış 262 adet olarak gerçekleştiğini söyledi.
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
7.3029
EURO
8.8059
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Balda hiç bir mikroorganizma canlı kalamaz. Bunun için bal, asırlardır yanık, yara ve deri ülserlerini iyileştirmek için kullanılmıştır.

ilginç bilgiler
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
By the end of the 15th century, 35
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.