Erdoğan tek tek açıkladı!
Sokağa çıkma kısıtlaması geldi! İşte yasak olan saatler...
Tarih: 17.11.2020 20:27:12

Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak." dedi. Erdoğan, "Ara tatilde olan okullardaki eğitim-öğretim, yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın konuşmasından satır başları:

KKTC ZİYARETİ

Adada ilk olarak 15 Kasım cumhuriyet bayramı törenlerine iştirak ederek Kıbrıs Türkünün bayram sevincine ortak olduk.

Kıbrıs meselesinden bir haber Kapalı Maraş´ın açılmasının stratejik önemini kavrayamamış olanların bu programa piknik gözüyle bakması pek tabiidir. Her konuda olduğu gibi sağlık ve özellikle son dönemde salgın hususunda da Kıbrıslı kardeşlerimizin yanındayız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gerçeğini bölgede ve tüm dünyada kabul ettirecek bir döneme girdiğimize inanıyorum.

 

Hastanemizle birlikte 5 ambulansı da hizmete soktuk. Ersin Tatar ile bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Tatar cumhurbaşkanı seçilmesinin hemen ardından Ankara´yı ziyaret etmişti. Ülkelerimiz arasındaki işbirliğinin daha da güçlendirilmesi için atılacak adımları değerlendirdik.

Yeni bir gelecek inşası için hep beraber kolları sıvıyoruz. Ziyaretimizde gösterdikleri samimi teveccüh için Kıbrıslı kardeşlerimize şükranlarımı bir kez daha tekrarlıyorum.

İZMİR DEPREMİ

2 haftasını geride bıraktığımız İzmir depremi, ülkemize doğal afetler gerçeğini bir kez daha hatırlatmış, hem de deprem öncesi ve sonrası hazırlıklarımızı gözden geçirmemize bir fırsat olmuştur. İzmir depreminde iyi bir sınav verdiğimize inanıyorum. Depremin gerçekleştiği günden itibaren Türkiye Afet Müdahale Planı işlemeye başlamıştır. Depremin birinci saatinde AFAD İzmir ekipler, itfaiye birimleri, ulusal medikal kurtarma ekipleri sahada çalışmaya başlamıştır. İlk dakikalardan itibaren emniyet, jandarma ve TSK birimleri destek için afet bölgesindeki yerlerini almışlardı. Depremin altıncı saatinde kara ve hava yoluyla 2 binin üzerinde arama kurtarma personeli yola çıkmıştır. Depremin onuncu saatinde yedi temel ihtiyacın karşılanması için binlerce personel sahada bir fiil görev almış durumdaydı. Depremin 12. saatinde 100 psikososyal destek için görüşmelere başlamıştır. Depremin 48 saatinde binin üzerinde çadırın kurulumu tamamlanmış, depremzedelerin kullanımına sunulmuştur. 72 saatinde arama kurtarma kapsamında 8 binin üzerinde personel, 1200 araç sahada faaliyet halindeydi. Kızılayımız tüm imkan, personeli, gönüllüleri ile ilk andan itibaren İzmirlilerin yanındaydı.

 

1750 konutu kendi yerinde yeniden inşa edeceğiz. Belirlenen rezerv alanlarda 3 binin üzerinde konut inşa ederek hak sahiplerine dağıtacağız. Depreme dayanıksız binaların dönüştürülmesini hızlandırıyoruz.  Dönüşüm çalışmalarında bugüne kadar yaşanan sıkıntıları göze alarak gerekirse bu konuda yeni düzenlemelere gidebiliriz. Bir kez daha İzmirlilere geçmiş olsun diyorum.

´HEDEF BÜYÜTEREK İLERLİYORUZ´

Dünyada ve bölgede tarihi yapılanmanın sancıları yaşanıyor. Salgın bu süreci hızlandırmıştır. Türkiye´yi son 18 yılda tarihinin en büyük demokrasi ve kalkınma reformlarıyla tanıştırmış bir hükümet olarak ülkemizi yeni döneme hazırlanmanın en başta gelen görevimiz olduğuna inanıyoruz. Adı üzerinde değişim, dinamik bir süreçtir. Ortaya çıkan şartlara ve ihtiyaçlara göre yeni adımlar gerekir. Bunun için biz reform gündeminde hiç kopmadık. Dünyadaki gelişmelere uygun şekilde hep hedef büyüterek ilerliyoruz. Hukuk devletinden anladığımız mevzuat devleti değildir. Biz daima özgürlük eşitlik ve insan haklarına dayanan bir normlar sisteminin inşasının yanında olduk. Bizim anladığımız ve inandığımız adalet kavramı bir manaya ve bir işleve sahiptir. Medeniyetimizde adalet kavramı özellikle üstünde çokça durulmasının nedeni derin ve güçlü anlamdır. Eğimde fırsat eşitliğinin sağlanması, iş ve çalışma hayatında her türlü ayrımcılığın önüne geçilmesi adaletin gereğidir. Son 18 yılda adaletin tam anlamıyla tesisi ve yaşatılması konusunda çok büyük değişimleri hayata geçirdik.

 

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta kabinemizdeki Hazine ve Maliye Bakanlığımızda bir görev değişikliğine gittik. Affını isteyen Berat Albayrak´ın talebini kabul ederek Hazine ve Maliye Bakanı olarak Lütfi Elvan arkadaşımızı görevlendirdik.

KORONAVİRÜS SALGINI

Tüm dünyada yayılmaya devam ediyor. Kesin bir çare henüz bulunamadı. Sonbaharla birlikte yeniden tırmanışa geçen hasta ve ölüm sayıları Avrupa´da ve dünyanın birçok yerinde tedbirlerin sıkılaştırılması sonucu doğurdu. Sağlık altyapımızın ve çalışanlarımızın sınırlarını zorlamadan TAMAM diye ifade ettiğimiz temizlik, maske, mesafe kurallarına riayet ederek bu dalgayı atlatmamız gerekiyor.

Devlet olarak KÇÖ sosyal yardımlara kadar milletimizin yanındayız. 

Milletimizden bu fedakarlıkların boşa gitmemesi için salgınla mücadelede daha fazla katkı bekliyoruz.  Yaşanan zorlukların ve sıkıntıların elbette farkındayız.  

Yeni tedbirleri hayata geçirmeye karar verdik. Hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak.

Ara tatilde olan okullardaki eğitim-öğretim, yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek.

Alışveriş merkezi, market, restoran, berber ve kuaför gibi işletmelerin çalışma süreleri saat 10.00 ile 20.00 arası olarak sınırlanacak. Sinemalar, sektörün talebine de uygun şekilde yıl sonuna kadar kapalı kalacak.

Restoran ve kafelerde sadece paket servis uygulamasına geçilecek.

Kıraathanelerimizin faaliyetlerine bir süre ara verilecek.

65 yaş ve üstü için uygulanan belirli saatlerde sokağa çıkma uygulaması, çalışanlar hariç olmak üzere 20 yaş altına da teşmil edilecek.

Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanmaya devam edilecek. Halı sahaların faaliyetlerine ara verilecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Erdoğan açıkladı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yangınlar yüreğimizi yakıyor
Yangınlar yüreğimizi yakıyor
Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yasin Pekuz, Türkiye´de yaşanan orman yangınları nedeniyle açıklamada bulundu. Pekuz, “Manavgat ve Antalya başta olmak üzere ülkemizin değişik bölgelerinde art arda çıkan yangınların tesadüfü aşan ve hatta sistematik kundaklama şüphesi de yüreğimizdeki yangını büyütmektedir” dedi.
Ormanlık alanlara giriş bir ay yasaklandı!
Ormanlık alanlara giriş bir ay yasaklandı!
Kırıkkale Valiliğince, olası orman yangınlarıyla mücadele kapsamında orman bölgelerine girişler 31 Ağustos´a kadar yasaklandı.
MHP´den fidan kampanyası
MHP´den fidan kampanyası
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı, 11 Kasım Ağaçlandırma Günü´nde partiye üye herkes için bir adet fidan dikecek.
Linyit üretimi artış gösterdi
Linyit üretimi artış gösterdi
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre linyit üretimi Mayıs ayında 5 milyon 960 bin 584 ton olarak gerçekleşti Linyit(1) satılabilir üretimi Mayıs ayında bir önceki aya göre %7,9, bir önceki yılın aynı ayına göre %50,2 arttı.
Köylerde yol sorunu kalkıyor
Köylerde yol sorunu kalkıyor
Geçmişten günümüze sorun ve talepler yaşayan köyler için Kırıkkale Valiliği İl Özel İdaresi, 2021 yılı yatırım programı kapsamında başlayan beton yol çalışmaları hızlı şeklide devam ediyor. Çalışmalarla birlikte köylerin yol sorunlarının kalmaması planlanıyor.
Başkan Tekin, Kadın Kolları İle görüşme yaptı
Başkan Tekin, Kadın Kolları İle görüşme yaptı
Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, AK Parti Bahşılı Kadın Kolları heyeti ile bir görüşme yaptı.
Antalya için yola çıktık
Antalya için yola çıktık
Geçtiğimiz günlerde başlayan ve Türkiye´nin yüreklerini yakan orman yangınlarını söndürmeye destek olmak amacıyla Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de katkı sağlayacak.
İz Emlak Gayrimenkul Hizmette
İz Emlak Gayrimenkul Hizmette
İz Emlak Gayrimenkul Hizmette
Dün olduğu gibi bugünde yanınızdayız
Dün olduğu gibi bugünde yanınızdayız
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Vatan Sevdalısı Kırıkkaleliler Adına 10 Bin Fidan
Vatan Sevdalısı Kırıkkaleliler Adına 10 Bin Fidan
Cennet vatanımızın birçok noktasında eş zamanlı başlayan orman yangınlarına devletimiz tüm gücü ile müdahale ederken, yaralarımızı birlikte sarmak için bizde varız. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´nın talimatıyla yanan ormanların yeniden yeşermesi için vatan sevdalısı Kırıkkaleliler adına 10 bin fidan bağışında bulunuyoruz.
TİS süreci başlıyor
TİS süreci başlıyor
KESK Şubeler Kadın Meclisi Adına Eğitim Sen Şube Başkanı Ayşe Avcı, “2 Ağustos´ta, milyonlarca kamu emekçisi ve emeklisinin yaşamını doğrudan etkileyen yeni bir Toplu İş Sözleşmesi (TİS) süreci başlıyor” dedi.
Şehit Arslan kabri başında anıldı
Şehit Arslan kabri başında anıldı
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi ve Şehit Piyade Er Kerim Arslan´ın ailesi tarafından düzenlenen programlarla Şehit Kerim Arslan şahadetinin yıl dönümünde dernekte ve kabri başında anıldı.
Sözleşme öncesi talepler dile getirildi
Sözleşme öncesi talepler dile getirildi
Kırıkkale Sağlık-Sen Şube Başkanlığı´nca toplu sözleşme öncesi kamu işverenine iletilen 6. Dönem Toplu Sözleşme talepleri ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirildi.
Bakkal esnafına aşı çağrısı
Bakkal esnafına aşı çağrısı
Kırıkkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Adem Yurtdan, Covid-19 salgınıyla mücadelede kapsamında esnafa aşılanması çağrısı yaptı. Ayrıca Başkan Yurtdan, TAPDK belgesi (Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu) için son günün 2 Ağustos olduğunu duyurdu.
6 ayda 2 bin 53 kişi işe girdi
6 ayda 2 bin 53 kişi işe girdi
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yasin Tekin, 2021 yılının ilk 6 ayında 2 bin 53 kişinin, özel sektörde işe yerleştirilmesine aracılık edildiğini söyledi.
Mirza Bebek Yardım Bekliyor
Mirza Bebek Yardım Bekliyor
Ordu´da doğan henüz 10 aylık olan Mirza bebeğe geçen yıl SMATİP1 hastalığı teşhisi konurken, ailesi küçük Mirza´nın tedavisi için yardım kampanyası başlattı. Mirza´nın yaşaması için 2 milyon 342 bin Euro´ya ihtiyaç duyuluyor. Paranın yüzde 59´u toplandı.
VALİDEN ÖNCE  VALİDEN SONRA
VALİDEN ÖNCE VALİDEN SONRA
Liselere Giriş Sınavı (LGS) açıklandı. LGS´de Kırıkkale, büyük bir başarı elde ederek yüzdelik dilimde en başarılı ortalamaya sahip üçüncü il oldu.
Belediye çalışıyor ilçemiz güzelleşiyor
Belediye çalışıyor ilçemiz güzelleşiyor
Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, yaz sezonu programı kapsamında bütün birimlerde çalışmalara hız verdiklerini söyledi.
Linyit üretimi artış gösterdi
Linyit üretimi artış gösterdi
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre linyit üretimi Mayıs ayında 5 milyon 960 bin 584 ton olarak gerçekleşti Linyit(1) satılabilir üretimi Mayıs ayında bir önceki aya göre %7,9, bir önceki yılın aynı ayına göre %50,2 arttı.
KOP Bölge Kalkınma Programı tanıtıldı
KOP Bölge Kalkınma Programı tanıtıldı
KOP Bölgesinin 2021-2023 yılları arasını kapsayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın onayı ile yürürlüğe giren KOP Bölge Kalkınma Programı valilik, kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli şekilde düzenlenen tanıtım toplantısıyla Kırşehir´de tanıtıldı.
Vali muhtarların sorun ve taleplerini dinledi
Vali muhtarların sorun ve taleplerini dinledi
Vali Yunus Sezer, merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldiği toplantıda, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.
Kırıkkaleliler bunu hak etmiyor
Kırıkkaleliler bunu hak etmiyor
CHP´li Milletvekili Ahmet Önal, “AK Parti iktidarı su problemini dahi çözememiş, alt yapı konusunda hiçbir çalışma yapamamış, Kırıkkale´yi susuz bırakan iktidar olarak şimdiden tarihe geçmiştir” dedi.
Kırıkkale´de trafiğe kayıtlı araç sayısı 69 bin 772
Kırıkkale´de trafiğe kayıtlı araç sayısı 69 bin 772
Haziran ayında Türkiye genelinde 104 bin 316 adet taşıtın trafiğe kaydı yapıldı. Kırıkkale´de trafiğe kayıtlı araç sayısı Haziran ayı sonu itibarıyla 69 bin 727 oldu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre trafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı Haziran ayı sonu itibarıyla 24 milyon 729 bin 901 oldu
ŞEHİDİMİZE SON VEDA
ŞEHİDİMİZE SON VEDA
Irak´ın kuzeyindeki Pençe Harekatı Bölgesi´nde, yol emniyetine çıkan unsurlara bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Kırıkkaleli Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi için Kırıkkale Merkez Nur Camisi´nde tören düzenlendi.
Esnafa faizsiz can suyu kredisi verilmeli
Esnafa faizsiz can suyu kredisi verilmeli
Yeni normalleşme sürecinde kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte esnaf ve sanatkarların ekonomiye yeniden kazandırılması gerektiğini vurgulayan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İshak Gençer, “Esnaflarımıza faizsiz can suyu kredi desteği sağlanmalıdır” dedi.
Başkan Yünlü, görevini bıraktı
Başkan Yünlü, görevini bıraktı
Uzun süredir Hak İş Konfederasyonu İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanlığını yürüten Celal Yünlü, rahatsızlığı sebebiyle görevini bıraktı. Yünlü´nün yerine ise göreve Fatih Doğan atandı.
ANA BORU PATLADI  KIRIKKALE SUSUZ KALDI
ANA BORU PATLADI KIRIKKALE SUSUZ KALDI
Yeşil Vadi Su Birliği İçme Suyu Arıtma Tesisinden Kırıkkale şehir merkezinin su ihtiyacı olan suyu taşıyan 1600´lük ana boruda patlak meydana geldi. Ana borudaki patlak dolayısıyla arıtma tesisinden suyu kesen ekipler patlağa müdahale etti. Ana borudaki patlak dolayısıyla su kesintisi yaşanırken, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı çalışmaları yerinde takip etti.
DEVRAN DÖNDÜ!..
DEVRAN DÖNDÜ!..
DEVRAN DÖNDÜ!..
Kızılay bu bayramda aileleri yalnız bırakmadı
Kızılay bu bayramda aileleri yalnız bırakmadı
Kimsesizlerin, mazlumların, gariplerin sığınağı Kızılay bu bayramda da ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadı. Bayram gelmeden ve bayram boyunca ailelere yardımlarını devam ettiren Kızılay birçok aileye ulaşarak yüzlerini güldürdü.
Türkiye Kamu Sen Toplu Sözleşme Taleplerini Açıkladı
Türkiye Kamu Sen Toplu Sözleşme Taleplerini Açıkladı
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı A.Yücel Karabacak, genel merkez tarafından yürütülen 6. Dönem Toplu sözleşmeye ilişkin taleplerin Genel Başkan Önder Kahveci tarafından açıklandığını kaydetti. Karabacak, , 2022 yılı için Ocak ayı itibariyle yüzde 21 zam, 600 TL seyyanen zam ve yüzde 3 refah payı, 2023 yılı için ise yüzde 17 zam oranı ile yüzde 3´lük refah payı talep ettiklerini vurguladı.
Rize´ye yardım eli Kırıkkale´den
Rize´ye yardım eli Kırıkkale´den
Rize genelinde devam eden sağanak yağışlar nedeniyle dereler taşmış, şehir merkezinde birçok yol, bina ve iş yerinin giriş katını su basmıştı. Can kayıplarının yaşandığı bölgede hasar tespit çalışmalarına destek vermek amacıyla Kırıkkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden 6 kişiden oluşan 2 ayrı ekip Rize´ye gönderildi.
Jeotermal su kaynakları için ilk adım atıldı
Jeotermal su kaynakları için ilk adım atıldı
Kırıkkale´nin Çelebi ilçesine bağlı Karaağaç Köyü´nde jeotermal su kaynaklarının bulunması için ilk adım atıldı.
Basının desteği gücümüze güç kattı
Basının desteği gücümüze güç kattı
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, “İlimizin kalkınması açısından koyduğumuz hedefler doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmalarda da, basın mensuplarımızın bizlere desteği ayrıca gücümüzü artırmıştır” ifadesini kullandı.
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
8.4139
EURO
10.0084
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Öyle bir ölsem Öyle bir ölsem ki çocuklar Size hiç ölüm kalmasa...

..
Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
By the end of the 15th century, 35
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.