Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Gençlerden 15 Temmuz dergisi
Gençlerden 15 Temmuz dergisi
Gönüllerdeki Fetih Grubu, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasıyla ilgili 81 il genelini konu alan bir dergi çalışmasına imza attı. Kırıkkale Gönüllerdeki Fetih Grubu il temsilcisi Hasan Hüseyin Gürses, 300 kişinin yazısının bulunduğu dergiyi Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz´a takdim etti.
5.2.2018 17:16:50
GÜNCEL
AÇ KURTLAR İLÇEYE İNDİ
AÇ KURTLAR İLÇEYE İNDİ
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kırıkkale Şube Müdürlüğü´nce çetin kış şartları nedeniyle ilçeye sürüler halinde inen aç kurtların doğal mekanlarında kalabilmeleri için il ve bağlı bulunduğu ilçelerle köy arazilerinin muhtelif yerlerinde yemleme çalışmaları sürüyor.
7.2.2017 17:32:21
GÜNCEL
İMZA YOK, EMEK HIRSIZLIĞI VAR
İMZA YOK, EMEK HIRSIZLIĞI VAR
“Darbeler, Sendikalar ve 15 Temmuz” konferansında konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, bir konfederasyon başkanının Memur-Sen´i hedef almasına tepki göstererek, “Altında imzası bulunmayan kazanımları ‘biz kazandık´ mesajıyla kendi hanesine yazabileceğini sanarak emek hırsızlığı yapıyor. 15 Temmuz akşamı, ortalıkta gözükmeyen, darbeye darbe diyemeyen, millet FETÖ´ye ve teröristlerine haddini bildirince cılız bir sesle ‘demokrasinin yanındayız´ diyerek kahramanlık madalyası bekleyerek aymazlık yapıyor” dedi.
2.1.2017 11:17:11
GÜNCEL
DAĞCILAR ZİRVE YAPTI
DAĞCILAR ZİRVE YAPTI
Kale Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, 353´üncü etkinliğini Deveören köyünde gerçekleştirdi. 14 sporcu ile başlayan ´Bakacak´ etkinliği, Deveören köyünde sabahın ilk ışıklarıyla birlikte başladı.
27.12.2016 16:56:15
KÜLTÜR
BİR GÜNDE BİN YIL TARİH
BİR GÜNDE BİN YIL TARİH
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü´nün “Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezileri” adıyla geleneksel hale getirdiği geziler Konya ile başlıyor.
9.12.2016 10:40:49
GÜNCEL
YAŞLILAR EN KIYMETLİ HAZİNELERİMİZDİR
YAŞLILAR EN KIYMETLİ HAZİNELERİMİZDİR
Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun, ‘18 - 24 Mart Yaşlılar Haftası´ dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
20.3.2016 16:23:00
GÜNCEL
ÖRGÜTÜN KÖKÜ KAZINMALI
ÖRGÜTÜN KÖKÜ KAZINMALI
Türk Eğitim–Sen Şube Sekreteri Necati Bekar, “Analar ağlamasın" diye başlatılan bu süreç sonlanmalı ve bu yutturmacadan vazgeçilerek sert tedbirlerle terör örgütünün kökü kazınmalıdır.”
30.7.2015 09:55:51
GÜNCEL
Bir Milyar TL’lik yatırım yapıldı
Bir Milyar TL’lik yatırım yapıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kırıkkale Milletvekili Beşir Atalay 2014 Yılı içerisinde ilimizde yapılan çalışmaları basın mensuplarıyla paylaştı. Atalay Kırıkkale’de sadece kamu yatırımı olarak 1 milyar 678 milyon TL yatırım yapıldığını yatırımların süreceğini söyledi. Atalay MPT hakkında ise MKE’de üretimin devam edeceğini ve konunun takipçisi olduklarını söyledi
16.1.2015 17:37:35
SİYASET
Kırıkkale AK Parti`ye her zaman destek oldu
Kırıkkale AK Parti`ye her zaman destek oldu
AK Parti 5. Olağan il kongresi Başpınar Kapalı Spor salonunda yapıldı. Büyük ilginin olduğu kongreye katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Akdoğan Kırıkkale`nin AK Parti`ye her zaman destek olduğunu belirterek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay`ın da kendisini "hayrulhalefi" olarak görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Kongre sonunda 450 delegenin oyunu alan Mürsel Akçay tekrar il başkanlığına seçildi.
28.12.2014 18:08:56
SİYASET
Vicdanlar sussa da  biz susmayacağız
Vicdanlar sussa da biz susmayacağız
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Murat Bilgin, “Çıkarların konuştuğu yerde vicdanlar sussa da biz susmayacağız” dedi. Eğitim-Bir-Sen Kırıkkale şubesinin düzenlediği genişletilmiş işyeri temsilcileri toplantılarına katılan Murat Bilgin, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu
14.1.2014 20:42:42
EĞİTİM
Bizler bu tür olaylara  Müslümanca bakacağız
Bizler bu tür olaylara Müslümanca bakacağız
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Murat Bilgin, günümüzdeki eğitimde maneviyat eksikliğine dikkat çekerek yeni neslin İslamla irtibatlarının olmadığını söyledi
12.1.2014 21:27:59
EĞİTİM
Gülkonak’tan Çin’e demir ihraç ediliyor
Gülkonak’tan Çin’e demir ihraç ediliyor
Keskin-Gülkonak yolunda incelemelerde bulunduktan sonra özel bir şirket tarafından işletilen Meşet tepesi mevkiindeki Demir madeni Ocağını gezerek bilgi alan Vali Ali Kolat, çalışmaları da inceledi.
8.10.2013 23:37:10
EKONOMİ
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
7.4367
EURO
9.0232
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
Müftüler Ordu´da Buluştu
tevazu makamı olan kırıkkale il müftüsünün makam odasını gördünüz mü !!!