Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KARABAĞ AZERBAYCAN´DIR  AZERBAYCAN KARABAĞ´DIR
KARABAĞ AZERBAYCAN´DIR AZERBAYCAN KARABAĞ´DIR
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kırıkkale Şube Başkanı Yusuf Bayraktar, “Karabağ Azerbaycan´dır, Azerbaycan Karabağ´dır” dedi.
18.10.2020 14:29:11
Sitelerin ortak kullanım alanları yasaklandı
Sitelerin ortak kullanım alanları yasaklandı
Kırıkkale´de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, apartman ve sitelerin ortak kullanım alanlarında bir araya gelinmesi yasaklandı.
16.10.2020 15:04:31
PARKOMAT UYGULAMASI BAŞLIYOR
PARKOMAT UYGULAMASI BAŞLIYOR
Kırıkkale Belediyesi, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde vatandaşların yaşadığı park yeri bulma sorunlarını gidermek ve esnaftan da gelen yoğun talep üzerine trafiği rahatlatmak amacıyla hayata geçirmeyi planladığı Parkomat uygulaması Pazartesi günü başlıyor.
9.10.2020 14:02:16
TÜFEKLE REHİN ALDI  OMZUNDAN VURULDU
TÜFEKLE REHİN ALDI OMZUNDAN VURULDU
Kırıkkale´de bir şahıs bir taksiciyi kaçırarak rehin aldı. Kaçırdığı taksi sürücüsünü tüfekle tehdit ederek, Ankara´ya götürdü. Polis noktasında durmayan taksici omzundan vurularak, yaralandı.
9.10.2020 14:01:36
TÜRK ŞEKER´E SALÇALIK DOMATES KIRIKKALE´DEN
TÜRK ŞEKER´E SALÇALIK DOMATES KIRIKKALE´DEN
Kırıkkale Orman ve Tarım İl Müdürlüğü tarafından, Kırıkkale´de sözleşmeli tarımsal üretimin arttırılması, çiftçilerin alım garantisi ile planlı üretim yapabilmesi ve gelir düzeyinin arttırılması amacıyla sürdürülen çalışmalar olumlu sonuçlarını vermeye başladı.
8.10.2020 14:58:53
8 kadından 1´i bu kansere yakalanıyor
8 kadından 1´i bu kansere yakalanıyor
Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ağırtaş, 8 kadından 1´inin meme kanserine yakalanma riskinin olduğunu belirterek erken teşhis edildiği takdirde kesinlikle tedavi edilebileceğini söyledi.
2.10.2020 14:28:01
Mesleki yeterlilikte ilave yetki
Mesleki yeterlilikte ilave yetki
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, mesleki yeterlilik belgesinde ilave yetki alınan mesleklerle ilgili duyuru yaptı.
29.9.2020 15:01:12
SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN
SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Doğan Alıç, sağlık çalışanlara yönelik şiddete tepki göstererek, "Bizim bu şiddeti kaldıracak gücümüz ve sabrımız kalmadı. Kanuni düzenlemeler gerektiği gibi yapılıp bunlar en ağır şekilde cezalandırılsınlar." ifadelerini kullandı.
24.9.2020 15:48:08
ÖLÜRSEM ŞEHİT  KALIRSAM GAZİ´YİM
ÖLÜRSEM ŞEHİT KALIRSAM GAZİ´YİM
Kırıkkale Valiliği´nce 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla anma programı düzenlendi. Vali Yunus Sezer, “ 19 Eylül Gaziler Günü ve Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk´e “ Gazilik unvanı verilişinin 99´uncu yıldönümünde aziz şehitlerimizin manevi huzurundayız” dedi.
20.9.2020 15:03:44
Öğretmenler hazır kıta değildir
Öğretmenler hazır kıta değildir
Türk Eğitim-Sen Kırıkkale Şube Başkanı A. Yücel Karabacak, öğretmenlerin bir yandan canlı ders anlatırken aynı zamanda filyasyon ekiplerinde görevlendirilmesine tepki gösterdi. Öğretmenlerin ‘hazır kıta´ olarak görüldüğünü belirten Karabacak, kamu görevlilerinin ihtiyaç halinde gönüllülük esasına göre görevlendirilmesi gerektiğini kaydetti.
13.9.2020 14:59:49
GELECEK PARTİSİ HALKIN SESİ OLACAK
GELECEK PARTİSİ HALKIN SESİ OLACAK
Gelecek Partisi Kırıkkale İl Başkanı Gülfem Betül Ekinci, “Gelecek Partisi olarak ayrımcılığa dayalı bir politikamız asla yoktur. Tüm hemşehrimize kapımız ardına kadar açıktır” dedi.
7.9.2020 16:12:51
GECE GÜNDÜZ MÜDAHALE
GECE GÜNDÜZ MÜDAHALE
KIRIKKALE BELEDİYESİ PERSONELİ KESİNTİSİZ SU İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR
2.9.2020 16:25:41
ÜLKEMİZİN BAĞIMSIZ YARINLARINDA CHP VARDIR
ÜLKEMİZİN BAĞIMSIZ YARINLARINDA CHP VARDIR
98 YIL ÖNCE KAZANDIĞIMIZ BAĞIMSIZLIĞIMIZI MUTLAKA YENİDEN KAZANACAĞIZ
27.8.2020 17:03:15
Anadolu´nun Mazluma Uzanan Eli Ayyıldız Derneği
Anadolu´nun Mazluma Uzanan Eli Ayyıldız Derneği
Faaliyetleri hakkında bilgiler veren Ayyıldız Yardım Derneği´nin Genel Başkanı Seyit Ahmet Acar derneğin bir yıllık geçmişine rağmen büyük başarılara imza attığını söyledi. Acar “bizim dernek olarak hedefimiz tabi ki dostlarla muhabbetimizi arttırmak değil, mazlum coğrafyalara yardım noktasında katkı sağlamaya çalışacak tüm hayırseverlerin operasyonlarımıza katılımını sağlamaktır” diye konuştu.
26.8.2020 14:33:38
DÜĞÜNDE HEM SİLAH SIKANA HEM DE DÜĞÜN SAHİBİNE CEZA KESİLDİ
DÜĞÜNDE HEM SİLAH SIKANA HEM DE DÜĞÜN SAHİBİNE CEZA KESİLDİ
Düğün magandasına ceza
24.8.2020 14:39:04
KALP KRİZİ´NİN ALTINDA CİNAYET ÇIKTI
KALP KRİZİ´NİN ALTINDA CİNAYET ÇIKTI
UYUŞTURUCU İLE CİNAYET İŞLEDİLER
20.8.2020 18:22:03
KIRIKKALE´DE DENENEN BU ÖZELLİK, AY SONUNA KADAR TÜM YURTTA HİZMETE GİRECEK
KIRIKKALE´DE DENENEN BU ÖZELLİK, AY SONUNA KADAR TÜM YURTTA HİZMETE GİRECEK
Evde tedavide yeni bir uygulamaya geçiyoruz
20.8.2020 13:52:14
Tüpraş´tan yılın ilk yarısında 450 milyon TL´lik yatırım
Tüpraş´tan yılın ilk yarısında 450 milyon TL´lik yatırım
Türkiye´nin lider sanayi kuruluşu Tüpraş, 2020 yılının ikinci çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Yılın ikinci çeyreğinde toplam 4,9 milyon ton üretim ve 5,3 milyon ton satış gerçekleştiren Tüpraş´ın yılın ilk yarısındaki yatırımları ise toplam 450 milyon TL´ye ulaştı.
13.8.2020 15:45:00
DEVA PARTİSİ´NİN MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
DEVA PARTİSİ´NİN MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
Bıkmadan, usanmadan çalışacağız
11.8.2020 16:38:20
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU TRAFİK DENETİMİNE KATILDI
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU TRAFİK DENETİMİNE KATILDI
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kırıkkale´ de trafik denetimine katıldı. "Bütün bayram boyunca 12 bin 420 ekip çalışacak. Yine bayram boyunca 163 bin polisimiz ve jandarmamız görev yapacak." dedi.
30.7.2020 11:33:10
Hepatit´den aşıyla korun
Hepatit´den aşıyla korun
Dünya Hepatit Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, “Viral hepatitler tüm dünyada yaygın olarak görülen ciddi bir halk sağlığı sorunudur. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünyada 325 milyon kişi hepatit B ve hepatit C nedeniyle enfekte olmakta, yılda 1,4 milyon kişi ise viral hepatitlere bağlı gelişen siroz ve karaciğer kanseri nedeniyle yaşamını yitirmektedir” diye konuştu.
27.7.2020 20:33:54
Kırıkkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:14 07:59 12:58 15:22 17:40 19:12
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
7.4952
EURO
9.0457
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İnsan uzun süre bir böbrek ve bir akciğerle, midesiz, dalaksız yaşayabilir, ama karaciğersiz bir dakika bile yaşayamaz.

Az bilinen, birbirinden ilginç bilgiler
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Son Yorumlananlar
NE BATI MEDENİYETİYMİŞ BE.!
1- Keriman Halis´ten önce Uluslararası Güzellik Yarışmalarına ülkemiz adına 3 kadın katıldı ve hiçbirisi kazanamadı. 2- Keriman Halis, sık sık azınlıklara ait olduğu dillendirilen 135 yıllık Feyziye Mektepleri mezunudur. Öyleyse şeceresinde yer alan büyük büyük dedesi şeyhülislam efendi hakkında ne düşünürsünüz? 3- Yarışmanın ana şartlarından biriside mayonun-bikinin yasak olmasıdır. Keriman Halis orada hiçbir şekilde mayo-sütyen vs giymemiştir. 4- Yüce Türk Milletinin ahlakını çökerten, son 30 yılda tüm yaşantımızı esir alan yazılı ve görsel basındır. Bundan da son 30 yılda görev yapan iktidarlar sorumludur. 5- Basının halkımız üzerindeki olumsuz etkilerinde hemfikiriz. Keşke İslam ahlakını sadece kadın erkek ilişkilerine dayandırmayarak daha genele yaymalıydınız. Mesela halkın kanayana yarası olan iltimas, rüşvet, hırsızlık, tarikat şeyhlerinin halkın dini duygularını sömürmesi ve çocuk taciz/tecavüzleri, kadına ve hayvana şiddet, liyakat vs. konulara değinseydiniz. 6- Unutmayınız ki; anadan-babadan Müslüman olanlar, şeyhlerini-şıhlarını dinleyerek din öğrenenler genelde ahlakı sadece kadın ve kadın-erkek ilişkilerine indirgerler. Oysaki Kuran ahlakında; yetim hakkı gözetmek, israf ve gösteriş yapmamak, cinayet işlememek, ölçü ve tartıda dürüst olmak, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, rüşvet almamak, hak yememek, faiz almamak, borca sadık olmak, barışmak ve barışı korumak, iftira atmamak, içki, uyuşturucu ve kumardan uzak durmak vs ve daha nice kurallar yer alır. 7- Sonuç olarak yukarıda yazdığım Kuran´da yer alan yasaklara ilişkin yazı dizisi hazırlamanızı rica ediyorum. Mesela rüşvet, iltimas gibi hususların son 150 yıldaki durumunu ele alabilirsiniz. Böylece sıradanlaşan konular ve yazarların dışına çıkmış olursunuz. Böylece hem halkı aydınlatmış hem de İslam´a ve halka hizmet etmiş olursunuz. 8- Saygılarımla…
KIRIKKALE´YE “DEVA” OLACAĞIZ
Hani maske, hani sosyal mesafe. Böylemi deva olacaksınız memlekete
Kırıkkale Otoyolu İçin Adımlar Atılıyor
Etlik hastanesi yattı da Deliceye oto yol ne alemde diyecektim!
YHT HATTINDA SONA YAKLAŞILIYOR
bu proje başlayalı 5 sene oldu sanırım. Ben biteceğini hiç ummuyorum.Ramazan Bayramına yetişmesi çok zor. Bizim vekiller bir eğilsinler bu konuya bakalım başlarına ne gelecek
Dağcılar Bayramda 2 tırmanışa imza attı
yolda yürüyüş yapan dağcı mı olur :) araziye çıksınlar biraz
Kınalı Keklikler Doğaya Salındı
Mercedes
Başkanlar istişare yaptı
KİMLERİ KOLTUKLARINDAN EDECEĞİNİN TOPLANTISI YAPMIŞALRDIR
3. DÖNEM BAŞVURULARI İÇİN SON ÇAĞRI!
neden herkes sakallı :)
BEBESİNİ OKULA!
DUYARLILIĞINIZADN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
Müftüler Ordu´da Buluştu
tevazu makamı olan kırıkkale il müftüsünün makam odasını gördünüz mü !!!